oтслабване в областта на корема

  • 17 028
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте!
Някой има ли опит с отслабването в областта на корема?
Мноооого сложна задача.

# 1
  • Мнения: 1 731
Диета ,коремни преси,спорт ,танци каквото ти е на сърце .Ограничаване на сладко и тестяно и си готова. Peace

# 2
  • Мнения: 5
Здравейте!
Някой има ли опит с отслабването в областта на корема?
Мноооого сложна задача.


Наистина, мнооооооого сложна задача и много проблемна зона  Cry Sad , но не е невъзможно да се моделира Simple Smile За прибиране на корем и стопяване на мазнините в тази област помагат само и единствено КАРДИО упражненията, коремните преси стягат коремната мускулатура, така че, ако правиш само коремни преси, мускула ще се стяга, но няма да се вижда от мазнините, затова захващай се с каране на колело, кростренажор, бягаща пътечка. Аз лично, когато имам ден за кардио тренировка го правя за по 45 минути след това си правя сериите коремни преси за различните части на корема.
УСПЕХ, но не забравяй, че трябва и режимно хранене за добри резултати!  Grinning Grinning

# 3
  • Мнения: 8
А коланите помагат ли? Вибро иле неопренов?
Коремът ми изхвърква дори от чаша вода и нормално хранене.
А там пълнея със светлинна скорост...Sad
Ходя на танци, но много малко се посвивам.
Благодаря за отговорите, мили дами!

# 4
  • Мнения: 292
Аз се записвам да ви следя, че имам съЩия проблем. От малко храна или течности ми се издува корема. Правя коремни преси и прочие, но като че ли ефект няма  newsm78

# 5
  • Мнения: 5
А коланите помагат ли? Вибро иле неопренов?
Коремът ми изхвърква дори от чаша вода и нормално хранене.
А там пълнея със светлинна скорост...Sad
Ходя на танци, но много малко се посвивам.
Благодаря за отговорите, мили дами!

никакви колани не помагат Naughty Naughty Naughty кардио, това е избавлението от мазнините по корема, а колкото до издуването на корема от вода или дори при нормално хранене ... и аз го имам същия проблем  Sad Sad Sad
имам една приятелка със същия проблем, но тя ходи и на лекар и й казаха, че имала някаква стомашна бактерия, която го предизвиквало  newsm78 newsm78
Аз като приемам повече фибри и като че не ми се подува толкова    newsm78

# 6
  • Мнения: 5
Аз се записвам да ви следя, че имам съЩия проблем. От малко храна или течности ми се издува корема. Правя коремни преси и прочие, но като че ли ефект няма  newsm78

Коремните преси стягат коремните мускули, няма смисъл от тях, ако имаш мазнини за топене в тази област и не правиш кардио. Просто ще стягаш мускул, който не се вижда и затова и ти не виждаш ефекта от тях.

# 7
  • Мнения: 8
Плосък корем- о, мечта! Ще се обадя ако открия лек!
( От секс не се отслабва) Laughing

# 8
  • Мнения: 4 678
Аз се записвам да ви следя, че имам съЩия проблем. От малко храна или течности ми се издува корема. Правя коремни преси и прочие, но като че ли ефект няма  newsm78

Коремните преси стягат коремните мускули, няма смисъл от тях, ако имаш мазнини за топене в тази област и не правиш кардио. Просто ще стягаш мускул, който не се вижда и затова и ти не виждаш ефекта от тях.
кардио..това му е майката...от много коремните даже можа да станете..по широки в талията..все пак тва е мускул и расте Peace

# 9
  • Мнения: 292
Простете невежеството ми, но този уред можели да се счита кардио  newsm78
Нямам възможноста да тичам, единственото което мога да си позволя е всеки ден на този уред, коремните преси и хранителните навици които съм си изградила (никакво сладко, газирано и .... )

# 10
  • Мнения: 12
Това с корема си е проблем.Ходя на фитнес от 16 години,преди това съм била активна спортистка,никога не съм имала проблеми с тегло или корем,НО родих,върнах си килограмите,но не и плоския корем.Ходех да тичам,на фитнес ходих,ограничавах мазините ,пиех добавки и нищо.От няколко месеца ходя на плуване -коремът ми направо залепна за гърба-без значение какво ям изглежда страхотно.Ходя 2-3 пъти в седмицата-водата така изсмуква и моделира-просто е чудесно.Ако имате време това е формулата ,поне според моето тяло.

# 11
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте  Hug
И аз имам въпросче за този проблем Grinning
Ясно е, че само с носене на колан не става, но какво мислите за комбинацията колан + кардио newsm78. Аз си взех колан и го нося по време на тренировка(ходя на тае бо), ефектът е, че обилно се изпотявам в областта на корема и има загряване. Но дали ще има някакъв дългосрочен ефект Whistling
Иначе и на плуване се опитвам да ходя, но там ми е по - скъпичко и трудно стигам до него Tired

# 12
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Привет.Искам само да дам един глас за кардиото.
Доста съм мързелива и на фитнес не ми се ходи,но се амбицирах и от януари правя всяка сутрин 30 минути кардио /с  крос тренажор/ на гладно.
Свалила съм 7 см от талията и изглеждам значително по-стегната /правя снимки на всеки 30 дни/.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 372
Това за плуването много ми хареса, и аз съм запалена по този спорт, чувствам се много добре когато съм редовна.
Повлиява добре на проблема ми с гърба и болките, причината поради която се научих да плувам.
Преди време се бях демотивирала, виждайки мнение във форума, че от плуване не се отслабва.
Дори и да е така, за мен този спорт извайва тялото, няма по-добър. А и аз не ходя да плувам заради отслабване.

# 14
  • Мнения: 622
Здравейте!
И мен много ме вълнува тази тема- как да си стегна корема.  Laughing Вече две години се опитвам да си върна корема отпреди да забременея, но се оказва мисия невъзможна. Преди да забременея си бях изградила режим, който много стриктно спазвах- всяка сутрин и вечер коремни преси, вечер- тае бо, хранех се разделно и до 20ч.
Сега нещата са доста по- различни, мога да кажа, че коремът ми си е върнал старите размери, но на вид не е същия- един такъв отпуснат и леко намачкан.  Embarassed От година и половина веднъж седмично ходя на народни танци, с пресите съм доста нередовна, играех пилатес вкъщи, но като цяло съм много несериозна. Наистина, по себе си съм забелязала, че коремните преси не водят до стягане и прибиране на корема. Направила съм мускули, но от сланинките не се виждат.  Blush Нямам възможност да ходя на фитнес, "кардио" като понятие ми е доста неясно, мога ли да го правя в домашни условия или е задължително използването на специални уреди?

Общи условия

Активация на акаунт