Тwilight/Здрач- тема 59 - кой ти помни НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 24 084
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Ето го фика от Биелския клип. Ще му дайде реда, все някога, евнтуално и аз не знам  Mr. Green
Incubus Anomaly . За тези чели The Rain Season, авторката е същата. Аз не съм, мисля Мон го чете.
Бела, новата, е как пък не зърнахте Роб?!!! Това чак звучи невероятно, ще отидете до там и няма го видите... Аз бих направила всичко възможно, пък дори и да включва висене по барикади Wink Все пак за какво ще съм си дала парите иначе...
Няма ЕП още, гледам да не ставам хейтърка, мъча се да чакам търпеливо, гледам с оптимисъм..кого заблуждавам?!!!! Искам си ъпдейта!!!

# 721
  • Мнения: 0
c.v.e.t.i. биелския клип много хубав,а за С дъх на канела знаеш ли кое най ми въздейства - историята на Джон и баща му.Права си за Чанинг можеше да не е толкова скован,но въпреки това ми хареса филма.Имаше моменти ,когато бяха много сладки! Heart Eyes
        bella girl и аз искам малко повече  Praynig
     
     Може да е мрачно на вън,но нека денят ви бъде светъл Hug

# 722
  • Мнения: 6
Добро утрооо (:
Красее, няма ЕП за нас Sad Crossing Arms Вече започвам мъъъъничко да издивявам на ум и да правя лошо моджо на Кар, дано се стегне и да пуска вече!
Темата е на 49та страница...отива да правя новата Peace

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 09:47 от c.v.e.t.i.

# 723
  • Мнения: 20
Здравейте в този мрачен- здрачен ден  Hug.
 Не съм влизала няколко дни в темата и днес го направих - много топличко и уютно  се почувствах. Години - почти 30, с две деца на 4 и 2. След месец се връщам на работа от дълго майченство/ скучна административна/. Заздрачих се октомври 2009 като първо гледах филма без и понятие да си имам за какво става въпрос. И след това лавината ме помете Simple Smile. Отначало Не знаех дали харесвам Едуард и Робърт, но  благодарение на Вас просто съм влюбена и в двамата. Любима книга - Здрач, СС  и  Затъмнение. Нямам никакви признаци че, това е манията ми - снимки плакати и други вещи, само една папка  в pc-to  наречена My Tilight mania съдържаща книгите, филмите, саундтраците и сценария на  Eclipse  Embarassed Благодарение на сагата съм влюбена  в Muse, The Killers  и Kings of lеon. Ами това е, радвам се че из като Вас съм част от тази сладка лудост.

# 724

Общи условия

Активация на акаунт