за височината

  • 73 326
  • 276
  •   1
Отговори
# 120
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
9 страници в търсене на истината, а тя е:
"В леглото всички са равни...".
Така, че висок, слаб, преуспял или не...  Whistling

А сега и моето виждане... Предпочитам височините, но не екстремалните. Като за единия (женския) пол виждането ми е около 170 - 175см., а и за другия (мъжкия) около 180см до макс 190см. Щот' за по-ниските мъже баба ми (Бог да я прости  Praynig) все казваше, че като се засили и ще ги прескочи.  Laughing

Ангелина, ми нейде около 170-175см. за мен е нисък мъж.

# 121
  • Мнения: 669
Kartinka, значи има 2 варианта-или моите приятели не са комплексирани от височината си, или аз съм грозна... Thinking

Шани, значи си падам по ниски Peace

# 122
  • Мнения: 666
Не съм чела цялата тема,ама да се разпиша BlushВисока съм 180 см и в училищните ми години ми беше комплекс,но когато започнах да излизам с по-възрастни и Ентелигентни мъже Laughing се чувствам много добре в кожата си.Ниски..високи никой не се е оплаквал от мен Sunglasses Имала съм 2 по-ниски гаджета от мен /едното фрапиращо/ и добре,че повече не ми се е случвало.Нормална височина за мъж за мен е просто да е по-висок от 180  Crazy

# 123
  • Мнения: 1 175
А какво те бърка ако си на висок ток и си по-висока от него?
Признай, че не е от най-приятните гледки. И причината се корени в това, че мъжът е този, който трябва да играе ролята на закрилник. Повечето жени искат да демонстрират силен характер, но когато дойде време за битка, мъжът да е отпред. Ако съм глава над него не виждам как ще ме накара да се чувствам нежната половинка.

Съгласна съм с това. За себе си поне предпочитам да съм по-ниска от мъжа. Като сила на духа и характера може и да са равноправни жените и мъжете, но физически предпочитам мъжът да е по-силен и по-висок. Просто не ме привличат мъже, по-ниски от мен. Но за мой късмет, понеже аз самата съм от споменатите "миньончета", това рядко се случва  Mr. Green

# 124
  • Мнения: 135
Както е казал Вуте, като го питали дали жена му е комунистка.... та той отговорил:
- Кому ниска, кому висока.... ама на мене си ми е тамън!!!!! tooth

# 125
  • Мнения: 1 127
Нормална височина за мъж за мен е просто да е по-висок от 180  Crazy
Peace

# 126
  • Мнения: 91
Имах шеф, около1,60 м и 100 кг. Когато трябваше да говори с мен/ 182 см/, ме викаше на стълбите и се качваше 4-5 стъпала по нагоре. Най- смешното е ,че  колкото по-високо се качваше, толкова по- голямо самочувствие придобиваше, очите му заблестяваха, а гласът му преминаваше в кресчендо- дори и да съобщаваше добри новини.

# 127
  • Мнения: 11
Toй за тва сигур и Наполеон е държал речи пред войската предимно от коня си,  а човека с мустака от некви ебем ти трибуните. Но това не ги прави по-малко гениални и велики личности. Sunglasses

# 128
  • Мнения: 1 081
Пфу .. ММ е по-нисък от мен  .. ма кат сме се запознавали съм била скромна, млада и глупава ..
Сега само съм скромна  Crazy

# 129
  • Мнения: 135
Пфу .. ММ е по-нисък от мен  .. ма кат сме се запознавали съм била скромна, млада и глупава ..
Сега само съм скромна  Crazy
И висока!!!! Laughing
За мен лично би ми било интересно и комплексиращо някоя кака да стърчи над мен... ма пък като се замисля, ще има по добра видимост от мен!!!! Laughing

# 130
  • Мнения: 373
Както каза един мъдър човек "Като си седна на портфейла ставам висок"..ммм даа  Laughing

# 131
  • Мнения: 1 081
И висока!!!! Laughing
За мен лично би ми било интересно и комплексиращо някоя кака да стърчи над мен... ма пък като се замисля, ще има по добра видимост от мен!!!! Laughing

Соте, и ти ще имаш по-добра видимост .. представи си, че хоризонта ти е точно на нивото на ... очите и  Flutter Crazy Mr. Green

# 132
  • Мнения: 135
И висока!!!! Laughing
За мен лично би ми било интересно и комплексиращо някоя кака да стърчи над мен... ма пък като се замисля, ще има по добра видимост от мен!!!! Laughing

Соте, и ти ще имаш по-добра видимост .. представи си, че хоризонта ти е точно на нивото на ... очите и  Flutter Crazy Mr. Green

Като каза очи....отивам но очен а докторката млада и височка... абе трепач със секирата направо... и накрая ми каза да я гледам между очите.... да но като се наведе и погледа директно ми се плъзна в деколтето.... та ми се скара набързо че не гледам където трябва.... но си гледах точно дето трябва!!!!! Laughing
Толкоз с видимоста!!! newsm78

# 133
  • Мнения: 11
Тия докторки...мани, мани кви случки съм имал  с тях...
Е така на една военна комисия минах три пъти на ЕКГ преди да ме хванат... Mr. Green Heart Eyes

# 134
  • Мнения: 1 192
Сигурен ли си, че не е била медицинска сестра  Rolling Eyes  Joy

Общи условия

Активация на акаунт