Искате ли да спечелите романтичен уикенд за двама?

  • 5 921
  • 30
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 550
******************************* рекламна публикация *******************************

Знаете ли, че можете да спечелите един от двата романтични уикенда в 4-ри звезден хотел, с включени спа процедури?

Всеки може да участва в промоцията на кредитни карти на Алианц Банк България до 31 март.
С малко късмет имате възможност да станете един от късметлиите, които ще избягат с любимия човек от ежедневието и ще се насладят на релаксиращ и неповторим уикенд:
Ако подадете документи и сте одобрени за издаване на кредитна карта в Алианц Банк България, Вие получавате правото да участвате в раздаването на наградите.
Ако вече сте притежател на кредитна карта от Алианц Банк България е достатъчно да осъществите поне две транзакции с картата до 31 март, за да участвате в томболата.
Наградите ще се теглят на 9 април.

С кредитните карти на Алианц Банк България можете да спестявате за малкото си съкровище всеки път, когато пазарувате. Ето  как!
При всяка транзакция над 50 лева с кредитна карта получавате бонус - 0,50 лева.Сумата от събраните за 6 месеца бонуси се изплаща по депозит Алианц Детство.При достигане на 30 транзакции за 6 месечен период, се удвоява натрупаната до момента сума и получавате двоен бонус за всяка следваща транзакция. Така парите, които получавате като кеш бек отиват по детски депозит, доходността на който може да достигне до 12%.
С пълните условия на играта можете да се запознаете на: 
http://bank.allianz.bg/index.php?page=promo_cards
Или на тел. 0 800 1 2265.

# 1
  • Мнения: 3
Лично аз до сега никога не съм имала кредитна карта и ми е интересно в случая какви документи са ми нужни, за да  кандидатствам???? Rolling Eyes  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 21
Kat_sl, aз вече имам такава карта и си спомням, че когато кандидатствах, ми искаха документи  за самоличност и документи за доказване на доход...  И един образец трябваше да се попълни "Искане за издаване на кредитна карта"... така мисля се казваше...
Още нещо важно - за малко да пропусна - направи ми впечатление, че ако жена иска да си извади кредитна карта, но е в отпуск по майчинство, трябва да се даде документ за доказване на доход от съпруга й.    bouquet

# 3
  • Мнения: 800
И внимателно прочетете условията на договора, преди да подписвате, за да няма повече теми от типа на: защо ми е такава лихвата?

# 4
  • Мнения: 5 370
И внимателно прочетете условията на договора, преди да подписвате, за да няма повече теми от типа на: защо ми е такава лихвата?
Именно.
като притежател на такава смея да кажа, че ....не е лъжица за всяка уста, защото те подлъгва да харчиш пари, които не си изкарал.
А иначе рекламите са много примамливи....

# 5
  • Мнения: 27
newsm78 ...
аз с тези несигурни доходи...в тази несигурна държава...само кредитна карта ми трябва и ще цъфна та ще вържа...  help 
залагам на принципа - простирам се според чаршафа и до там...

добре, че нечакам такива промоции  да ме заведе на романтичен уйкенд...











# 6
  • Мнения: 0
Аз имам няколко кредитни карти... както се казва и да не помагат то поне не вредят. Понякога запълват неочаквани дупки в бюджета  Laughing
А един уикенд няма да ми навреди, дори и да не е романтичен  Blush

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Точно вчера една дама от Алианц се обади на мъжа ми по тел. да го агитира за техните кр. карти като "лоялен клиент" (ползваме друг вид техни услуги). Биде отсвирена, т.к. и двамата имаме кр. карти с доста по-високи лимити, сравнение с този, койте те предлагаха.. Но ми е интересно, с коя банка работят.
И да- четете внимателно под какво си слагате парафа.

# 8
  • Мнения: 5 370
Лимитът не зависи ли от доходите, Ума? Колко ви предлагаха те?

# 9
  • Мнения: 4 668
Да не говорим , че и годишните такси за поддръжка на тези карти не са малки ...

# 10
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Лимитът не зависи ли от доходите, Ума? Колко ви предлагаха те?


Би трябвало да зависи, но те пък нямат данни за нашите доходи.
Явно са казали "до 2 хил. лв" и вече в съответствие с доказания доход определят лимита...

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 08:58 от Umma

# 11
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Но ми е интересно, с коя банка работят.

Как с коя банка - нали за Allianz става въпрос? Иначе точно те в последните години имаха промоция за 8.03 кредитна карта без такса за поддръжка. Явно са сменили политиката тази година. Лимитът ми го определиха като 20% от дохода за последните 6 месеца.

# 12
  • Мнения: 5 370
Хммммм, ама бруто или нето?
Явно бруто, защото сега разбирам защо на мене една друга банка ми даде еди-какъв си лимит.

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Но ми е интересно, с коя банка работят.

Как с коя банка - нали за Allianz става въпрос?

Тъй, тъй, права си- малка голяма глупост съм написала, ама така е, като се опитвам да съм Шива Simple Smile А такъв лимит не е ли много нисък?- 20% от доход за последни N на брой месеци? На мен една банка ми предлагаше лимит, равняващ се на 2 заплати... Което не значи, че това е по- добрия вариант, де. Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 08:27 от Umma

# 14
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Ами нисичък се получава в сравнение с някой от другите банки ама те винаги са имали доста рестриктивна политика по отношение на кредитирането. Аз даже бях шокирана като я подновявах и ми казаха, че няма проблем, защото не съм я ползвала много много. Е, нали в крайна сметка те от лихвите би следвало да печелят?!

Общи условия

Активация на акаунт