КИВИ = Клуб на Искрените Виртуални (И)диномислещи!!! :)))))))))))))

  • 24 332
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 66
Еййй,да не довиди нещо човек и вИднага на подбив ще го вземете  Crossing Arms  smile3534 .Ми кво да направя кат снощи го видях като киви туй заглавие?
Зичеее , а на мене на ушенце можеш да прошепнеш рецептата за тия киФли.Да направя на зверилниците в къщи,че само сладко им дай.
Мони ,ама сте наредили рождениците един до друг ,вчера юбиляр,днес друг рожденик.Да е жив и здрав малкият Дани!Много да ви радва,щастливо детство и много успехи да го съпътстват!

# 31
  • Мнения: 4

Приятелки мили от сърце ви благодаря за топлите пожелания към моето слънце.
Луси доктора е виновен двамата Данаиловци да не са на един ден.
Той каза че всеки трябва да си има ден.

# 32
  • Видин
  • Мнения: 961

ЖАКИ айде разправяй за дени как е изкарал в чужбинско.


Изкарали са страхотно!Върнаха се много доволни и с много впечатления.Словения е страна с много години напред от  България.
Ходили са в Алпите и езерото Блед/ прелата на Словения/.Водили са ги в някакъв старинен замък, до който се стига с едно влакче,което за минутка ги изстрелва нагоре.В училището децата ходят с чехли, чистота и красота навсякъде.И което най-много го е впечатлило, че материала за 9 клас на словенчетата нашите го учат тук в 6 кл. Crazy
Обаче за целия престой е направил 8 снимки. CrazyСега събираме от другите деца Mr. Green

Надявам се че Медунчо е здравичък вече Hug

Юле, кои са твойте си неща?Ако са онези красоти, като бутилките времето ти не е загубено Peace

МОни, прав е бил доктора.Така ще празнувате повече празници Peace

# 33
  • Мнения: 549
Здравейте
А за мен ще има ли място  тук във вашата темичка?

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛУСИЯ ама как дза не се смеем като много смешно ми стана с това КИВИ прозвуча ми  като нещо плодесто Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha Joy Joy Joy
 ЕТО ТИ ЛИНКА ЗА ГЕВРЕЦИТЕ 
Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297129.135

МОНИ ама и ние сме така в къщи всички сме родени  20 и 22 ри двамата  май месец .. другите двама в август на 21 ви и 22 ри  Wink

ЖАКИ радвам се за Дени че са изкарали хубаво и са обменили опит и в училището.Нека да видят че нашите деца са по умни от  другите в Европа.. Peace
Здравун покашля но е добре иначе.
Ей го на разбойника...
 



# 35
  • Мнения: 2 022
Ето ме и мен. От сутринта обикалям и не смея да се запиша, защото …. ми и аз прочетох КИВИ.   Embarassed Embarassed
Ама после си рекох, че и такава ще ме приемете – недовиждаща.
А пък накрая си рекох да предложа на Зичето да прекръсти клуба на КИВИ – хем по-звучно, хем по-запомнящо се, хем по-апетитно. Е, няма да бъде точна абревиатура на името на клуба, ама какво пък! Какво ще кажете, а?

Сега по същество. Да, намерих приятелки тук. Нищо, че почти всички не ги познавам на живо. Все си обещавам, че ще направя така, че да се срещнем, но все нещо ми проваля плановете. Още повече, че някои са от други градове.
Има няколко жени, които съм виждала само на снимка, но имам чувството, че съм израснала с тях.
Има други, с които имаме еднакви възгледи и вкусове.
Трети винаги ме зареждат с положителна енергия и разсейват лошите ми мисли. Други ме разсмиват искрено или ме карат да се замисля върху истинските ценности в този живот.
Всички са различни, но именно това многообразие ме привлича най-много.
И все пак всички имаме по нещо общо, нещо което не може да се опиша, а само да се почувства. Зичето го е нарекла "искрено виртуално приятелство".  Heart Eyes
Моля, приемете ме сред вас, приятелки мои. Hug

П.П./ Щях да забравя: тук сме се събрали и един друг клуб по интереси – озеленителките на форумното пространство.  Joy Май никъде другаде не съм срещала зелен шрифт.

# 36
  • Мнения: 2 022
Така. Не случайно деля поста си на две. Втората част изисква по-специално внимание, не мога да сбутам пожеланията си ей така между другото.

Мони, да ти е жив и здрав порасналия сладур! Да ви радва много, да ви разсмива много, да ви гушка много и да прави от време на време бели, за да ви държи във форма.




За близостта или съвпадението на рождените дни: мъжа ми, сестра му (с която не са близнаци!) и малкия ни син са родени на една и съща дата – 6 септември. На същата дата са родени и мъжът на братовчедка ми и брат му (които все пак са близнаци). Но така се събират 5-има рожденика в семейството на един ден.

Зиче, много сладък Медунчо (пу-пу). Да му намачкаш и нацелуваш хубавите бузки.И бързо да се оправя вече.
Последното се отнася за всички болнички – малки и големи.

Целувки на всички и ме гонете вече, че все някой трябва да бачка в тази къща.




Това е за разнообразие на снега.

# 37
  • Мнения: 4
Пролетна Фея много ти благодаря за пожеланието.
Зиче от къде ги намери тези очила Здравун ще го изям.
Да му цункаш дупето от мен.
Смях се със сълзи.

Време е за кафе.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравей Светле ДОБРЕ ДОШЛА! Hug Hug Hug
Винаги за приятели има място тука.Всеки който  чуства , поне един от пишештите в тази тема приятел ,е добре дошъл.Надявам се ,че наистина ще се съберем откровенните и открити хора тук ...без лицемерки и интригантки. Hug Hug Hug
Направих тази тема защото много хора ме молеха за това  Peace и се чуствах длъжна да го направя  Peace Hug Hug Hug...

За това мили приятелки коИто се чусваха изолирани можете да пишете тука на спокойствие и ви казвам ,че никога няма да позволя вече да се интриганства и някой да турГа заповеди кой какво ще прави и да поучава хората.   Naughty Нравоучители тука не желаем!!!

   ДОБРЕ СИ НИ ДОШЛА ФЕЬО НАША  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes   и ти ли СЕ ИЗТРЯСКА  Mr. Green Mr. Greenв кюпа на КИВИТАТА smile3532 smile3532 smile3533 smile3534 ЕЕЕЕ утрепахте ме бряяяяяяя ама големи сте скици ох заболя ме корема от смях  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Добре че домашните спят  Sick Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много си права мила тука са наистина озеленителките на форумното пространство  и туй то. Hug Hug Hug Hug Виж колко е красиво нали????Лъха на пролет   bouquet  bouquet

МОНИ Мими му ги купи от Джъмбо и ние се смяхме със глас какви муцуни прави с очилата  Joy Joy Виж го марко тука как си е събрал очите като бангьоз е rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao


http://images.mi6y.multiply.com/image/2/photos/23/500x500/1/100- … mp;nmid=316590852

# 39
  • Мнения: 1 558
Да си призная без бой, след като другите си казаха де.....ми то и аз като КИВИ го прочетох   doh smile3537  то с тоз замъгления поглед и премрежени очи...ма да не си помислите нещо...то аз щот` май нещо болна го раздавам, все към леглото ме влече....

Жаки, направо му завиждам на Дени/благородно де/ Как ми се иска и там да отида, и на много други места....

Зиче, питаш ме...мъжо е на плаване, и се оплаква от големи жеги по Южна Америка, и не може да повярва, че има такава зима тук... Пък и то ни е във Варна, от години не помним такива зими да е имало - пфууу, каква снежна виелица е навън, и не спира да вари - ситно, ситно...

А по темата какво да кажа - ами  в реалния живот имам много, много малко приятели, истината е че когато имат нужда от мен - са на линия, а ако е просто да се поинтерисуват, да се обадят - ТЦ. А тук, във виртуалното пространство, открих много сродни души...абе щом всяка свободна миниута все ме влече пред компютъра, чувствам се комфортно при вас, момичета  Hug Hug Hug


Ало, озеленителките, добре че разнообразявате белия пейзаж със свежичко, пролетно...

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АААААААА НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ДОБИ И ТИ ЛИ БРЕЕЕЕЕЕЕЕ rotfImbo rotfImao smile3532 smile3532 smile3532 smile3534 smile3534
Следващата тема ще е КИВИ но трябва да се измисли нещо с И да си пасне Mr. Green
 ДОБИ винаги съм се чудила как моряците приемат това че са отишли на  друг климат а от страната им  са тръгнали в зима ..Както е при твоя мъж. newsm78Добре че е жив и здрав пък жегите ще ги понесе той е свикнал. Peace
Да оздравяваш бързичко Hug Hug Hug Hug

искам и аз вече това Hug Hug Фейчето ме зарази..

# 41
  • Видин
  • Мнения: 961
Хи, хи, Фейче, и аз си помислих, че е хубаво да прекръстим темата на КИВИ.
Звучи някак плодова, както казва Зичето.Иначе ние ще си знаем какво значи, но пък другите ще се чудят какво е това киви Joy

Медунчо е страхотен с  тия очила Joy

Добиии, много далече бе Crazyчак Южна Америка Crazy

Светле, привет  bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тъкмо извадих руло със мармалад и така ухае в къщи чеееее  ooooh! ooooh!
Защо не съм като дедко дето нищо не му се лепи на гъзо  Mr. Green Mr. Green да се наплющя едно хубаво с ИедИнЕ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy

ЩЕ ДРУСАМ ЧЕРЕШАТА  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пролетната Фея, gabkata, ღ Жаклин ღ (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т)

# 43
  • Мнения: 2 022
Да, много ми допада идеята да прекръстим темата на КИВИ, а любопитните форумски клюкарки да се захапят ... еди къде си ...., защото  не знаят какво значи.
Ето и емблемата.




Всъщност, Юлето може да измисли някакви вариации по нея, че да е още по-ефектна.

# 44
  • Мнения: 2 433

А пък накрая си рекох да предложа на Зичето да прекръсти клуба на КИВИ – хем по-звучно, хем по-запомнящо се, хем по-апетитно. Е, няма да бъде точна абревиатура на името на клуба, ама какво пък! Какво ще кажете, а?

КИВИ = Клуб на Искрените Виртуални Идиномислещи  Whistling Whistling не вИдехте правописнала грешка, нали... Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт