Интериорен дизайнер Русе

  • 3 927
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Привет!

Нужен ми е интериорен дизайнер в Русе. Искам да ми направят проект за апартамента и по възможност и да го изпълнят /което ми се вижда най-трудната част/.

Оказа се, че не са малко хората в града, които претендират да се занимават с това, но не намирам никакви отзиви за никого. Ако можете да ми препоръчате някого моля, пишете.

  bouquet

# 1
  • Мнения: 243
http://www.apexpool.com/
Моя приятелка работи там, хубави работи съм чувала, но нямам лично впечатление  Rolling Eyes Май не вземат пари за проект - нищо не ти пречи да се поразходиш до там  Peace Преди МЕТРО се намират.

# 2
  • София
  • Мнения: 111
Не знам за Русе, но аз съм от София, а си наех дизайнер от Варна  Laughing. Може и налудничаво да звучи, но просто много ми хареса стилът му и му писах, той предложи добра цена и така проектът вече е готов. Всъщност преди да се зарибя по нещата му - дори не си мислех да използвам услугите на дизайнер. Тъй че, може и дистанционно. Той ще помага до края на проекта - примерно кое от къде да намеря, как да изпълня, мебелите той ще прави............... (по мое желание не пое изцяло изпълнението, защото бюджета ми е ограничен, но по принцип интериора може да се изпълни и от него). Ето това е нашия проект: http://www.behance.net/Gallery/A-country-house-interior-the-livingroom_/465152
Успех!  Hug

# 3
  • Мнения: 14
Криша,може ли координати на дизайнера  bouquet

# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Криша - това е на Свилен Гамолов ,нали? И аз бях говорила с него преди време.Той е завършил в Норвегия дизайн и това определено се отразява положително на работата му. Страхотен е! Поздравявам те за избора   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 111
Да негово е! И мен ме впечатли стилът му. Той беше един от лекторите а Pecha Kucha Sofiaа - среща за дизайн, архитектура и изкуство. Разбира си от работата. Като човек мисля, че има позитивно и ведро излъчване (без да го познавам добре). С него се работи лесно.   Wink
А какво стана след като  говорихте?

# 6
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ами общо взето нищо- аз съм далече, апартамента в друга посока ,той в трета..може би щеше да стане нещо, но така зарязах нещата-аз съм си виновна...
Но не съжалявам де. Почти свърших вече в нас и съм повече от доволна  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 111
Браво, Клавел! Хубаво е човек да е доволен от резултата, особено като знам колко нерви, мислене и чудене се хвърлят при създаването на дом! Аз вече сънувам паркети, латекси, мебели и т.н.т. Желая ви хубав и спокоен живот в новия дом.

Общи условия

Активация на акаунт