Февруарски смешни малки пръсти нещо все във шкафа търсят

  • 25 469
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 78
Привет момичета, аз не съм писала от сума ти време, но нещо не съм на кеф тия дни. А то и времето едно такова......съвсем ми скапва настроението. Иначе ние сме добре, гледаме когато може да излизаме, дори и само в квартала. Поли вече доста се пуска, макар че навън избягвам да я оставям сама, че въднъж и при нас асфалта се дигна до нослето й  Wink Аз много се уплаших, а тя доста поплака. Най ме е страх за главичката.
Правихме и прощъпулник на рождения ден на милото: хвана опаковка от лекарство, която беше нарочена за фармацевт. Правих за първи път в живота си погача, а тя взе че се получи много сполучлива. За десерт пък приготвих сладкиша, който Йоли беше дала, шоколадов с майонеза. Е наистина е страхотен, смятам да повторя, но чакам повод, защото много се отпускам в последно време със сладките изкушения.
И понеже отдавна не сме се показвали:
- с тати преди купона за прощъпулника
оправяме масата на баба и дядо
Да питам вашите малчовци по колко пъти на ден спинкат? Полина става към 7ч, към 11ч я слагам да поспи 1 час, след това към 3ч пак. Дали не трябва да разреждам тия спанета?  newsm78 То пък на детенце ако не му се спи, няма да заспива......
Юли, честит ви нов дом, само хубави преживявания в него   bouquet

# 31
  • Мнения: 649
riccie, детото само ще си покаже.
Тази седмица Йоан се отказа от сутрешния сън. Става към 7-7,30 и след това заспива чак към 2-2.30.

Само днес спа отново сутринта, но защото се събуди в 3.30, поигра до 5 и стана окончателно в 7.
Но спи ли добре през нощта, не спи сутрин.

# 32
  • Мнения: 143
Привет, снощи щях да дойда, но точно си взимах душ,като смятах че съм приспала Ралица в 8 и в банята ми влизат двамата с баща й, тя повръщаща отвякъде...и докато се оправим стана 9 без 15 и се отказах. Вече редовно го прави това с повръщането - ако пореве малко повече и започва да повръща..много в гадно.
Рени, и Рали е от много ревливите, постоянно е по мен, и дори и в тоалетната идва с мен вече (няма и минута спокойствие). А сутрин е ужас- събужда се и веднага започва да реве, вчера не ми издържаха нервите и се развиках и на нея и на Жоро. Ами аз не съм робот, да скоча за една секунда и да започна да я забавлявам...в такива моменти разбирам колко разтегливо понятие е времето...наистина ми трябва половин минута, в която да си отворя очите и да мога да стане...ама не ми я дават още. Аз затова сега не се навивам за второ, защото усещам,че няма да ми издържат нервите (малко съм нервачка).

# 33
  • Мнения: 360
Ние се завърнахме,доктора видя пишка Mr. Greenта за сега е момченце,макар моите усещания да са съвсем  различни Rolling Eyes
Всичко си е наред,расте си човека,шаваше  бая,отговаря си на седмицата по всички показатели,органите са ни ок.Та така,спокойна съм,не че преди прегледа не съм била Laughing
Иве не бой се душко,то така не падат случайно асансьори Winkи в крайна сметка падналите са си виновни,може ли 12 души от които 9 бремени патки да се качат в асансьор за 6 човека и макс500килограма???
Това е от нас Hug
Толо,много се затри...

# 34
  • Мнения: 1
Запис и от мен!

Мими, честито синьо щъркелче!  stork-boy Много се радвам, че бебчо е добре!  newsm44

Срещата беше страхотна, както винаги! Чакаме снимки...... Crossing Arms

Юле, Ричи, Лори, Фокси, невероятни са дечицата! Прекрасни сладури!  Heart Eyes

Юле, честит нов дом! Желая на цялото семейство много здрваве, щастие, топлина, уют и детски весели игри!  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 83
Миме, ха честити сини гащи.
И да не забравя мерсаж за организацията.Среичката както винаги беше на ниво  Mr. Green
Алекс чак сега заспа и аз да отдъхна малко  Crazy Май се ориентира и той към едно спане на ден.Въпреки, че сутринта се събуди в 6ч. яде и готов за игра.Към 7ч. го сложих в кошарата му и съм заспалаи слава богу и той също.
Деси,приятно изкарване на Банско.И да се насладиш на една истинска почивка.
Толкоз за сега от мен.Отивам да посвърша някоя и друга работа, да поуча малко и да погледам тв и дано поспи малкия звяр повечко.
Страхотни снимчици сте пуснали на вече порасналите мишоци.
Юле, честит ви нов дом.

# 36
  • Мнения: 356
Миме,много ще се радвам ако сините гащи си останат сини,въпреки,че имате много момченца в рода  Wink По важното е,че бебчо е добре  Hug

Юле,честит ви нов дом!

Честито на всички малки и големи празнуващи тези дни   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 311
Адашката, честито синьо (засега) вързопче!
Завиждам ви за срещата, но пък съм яко хремава и не посмях най-вече заради коремчетата.
Аз май почвам да се навивам да пробваме за 2-ро. От другия месес почваме кампанията:)
Дорабела, и аз вчера им се нервирах на моите - мен ми е супер зле и му казвам на Евгени да я приспива той, а нашият я носи при мен да си догледа филма. Едвам заспа в 12 ч. Преди това така си беше ударила главата, беше се задавила и какво ли още не - пълна програма. То не е виновно детето, ама и аз понякога не издържам.
След малко заминаваме за Добринище Simple Smile

# 38
  • Мнения: 24
Ние се завърнахме,доктора видя пишка Mr. Greenта за сега е момченце,макар моите усещания да са съвсем  различни Rolling Eyes

Ша отивам едно тото да пускам Wink Айде честито синьо вързопче.

Толо,много се затри...

Сватята ти и тя...

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Миме,честити сини гащи    bouquet

# 40
  • Мнения: 649
Миме, честито за пишока. Ще се присъединиш и ти към отбора на мъжките мами, та да видиш що е то каприз  Wink

мрмприятно изкарване ви пожелавам.
Като гледам времето е с нас Simple Smile

Аз трябва багаж да стягам, но малкя дзвер оставали ме на мира. Само търчи след мен, дърпа ме за кракак и мрънкоти.

# 41
  • София
  • Мнения: 216
Миме, честито синьо вързопче, все си мисля, че щом доки го е видял отсега по-голям шанс има от теб да познае, ШЪ МЪ прощаваш Simple Smile))) Каквото и да е мъничето леко и успешно раждане отсега пожелавам, пък дай боже и да се виждаме много пъти до тогава Simple Smile)))

Деси, Миме, много ви завиждам и на вас, съвсем благородно разбира се, че ще пътувате тези дни, аз много обичам, но скоро май не ни се очертава, въпреки заплануваното от мен пътуване за март, мен кой ли ме пита Sad

Момичета, някой знае ли с Дорето какво става, дали са се събрали с Румен или тя още живее сама, не питам от клюкарство, просто се надявам всичко да са нареди максимално добре за Йо-йо?

Сега стават едни промени, едно чудо в системата за детските заведения, в крайна сметка се оказва май, че се борим 50тина деца за 4 места, стискайте палци за Стани и Ники на Весито да имат късмет Simple Smile)))))) Смея се, защото както виждате шансът е минимален, ама тя надеждата умира последна Simple Smile)))

Аз не знам какво става със Силвето, нали и аз не съм писала скоро, ама може да си подрежда кабинета и затова да няма време или са на почивка като някои от вас Simple Smile)))

# 42
  • Мнения: 360
Силвето,каза че почва АБ и няма да има комп,ама то минаха 5 дни,та за това...
Дорето, май там няма промяна,или поне от нейна страна.Т.е май още не бърза да му пристава.
Калинче, бегай душко бързо,може и да ти върже Hug
Сватята си я чувам на ден по 10 пъти,добре са си като изключом ,че тези дни зетко е малко киселичък и и взима здравето.

Диде,моите снимки са 3 на брой BlushДани снима повече(Дани ако обичаш внимавай кои пускаш).

# 43
  • Мнения: 649
(Дани ако обичаш внимавай кои пускаш).[/b]

Е, как кои? Онези дето всички сме върху масата  Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 83
То и да избирам те всички са все такива  hahaha
Да ги пусна ли?

Общи условия

Активация на акаунт