Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 761
  • 711
  •   1
Отговори
# 135
  • Добрич
  • Мнения: 5 459

Маргало,  Wink припомням само, че ние сме огледало на хората, които привличаме /непрекъснато си го повтарям като има досадници или дразнители около мен  Peace - тогава търся подобни черти у себе си. Да си призная Embarassed, трудно ги откривам , да не кажа хич  Mr. Green/.
Въобще тази теза ми е малко мътна, няколко пъти подпитвах тук в темата, но така и не получих задоволителен отговор  Confused Който иска, нека се включи с мнение по въпроса  Hug
...

Според мен тези хора може да са около теб, защото не искаш да ги приемеш или да приемеш недостатъците им. Сещам се за един цитат, който в момента мога да напиша по памет:

Никой и нищо няма да изчезне от живота ти, докато не го приемеш.

# 136
  • Мнения: 730
...
искам да ви питам за мнение по един казус:
...
абсолютно убедена съм, че не бива да правя такива неща[/i]
...

Ако убеждението ти е продиктувано от интуицията, на твое място бих се въздържала. До сега колкото пъти не съм се вслушвала в интуицията си и съм я пренебрегвала, винаги съм грешила. Мисля си, че ти знаеш добре отговора, но не искаш да го приемеш. От практична гледна точка трябва да си помислиш  добре какви са плюсовете и минусите и тогава да вземеш решение. Но от позицията на опита си те съветва - винаги следвай интуицията си и няма да сбъркаш.

Велаlenny_pld     bouquet Това е и мое убеждение...

припомням само, че ние сме огледало на хората, които привличаме /непрекъснато си го повтарям като има досадници или дразнители около мен  Peace - тогава търся подобни черти у себе си. Да си призная Embarassed, трудно ги откривам , да не кажа хич  Mr. Green/.


# 137
  • Мнения: 554
припомням само, че ние сме огледало на хората, които привличаме /непрекъснато си го повтарям като има досадници или дразнители около мен  Peace - тогава търся подобни черти у себе си. Да си призная Embarassed, трудно ги откривам , да не кажа хич  Mr. Green/.
Въобще тази теза ми е малко мътна, няколко пъти подпитвах тук в темата, но така и не получих задоволителен отговор  Confused Който иска, нека се включи с мнение по въпроса  Hug

Лени, в рейки темата наскоро и аз питах точно това  Wink Според мен ние невинаги сме огледало на хората срещу нас. Понякога поведението на човека отсреща е просто вик за помощ, но тъй като не е конкретен и ясно изразен, а понякога нападателен, затова и не можем да го разберем. Поведението може да е индиректна молба за помощ. Но както знаем, добре е помощта да е поискана. И започва едно чудене какво искат да ни кажат с поведението си. Във всяка ситуация е различно. Такова поведение не е задължително да ни е огледало, а често иска да ни покаже какво не трябва да правим, за да не изглеждаме и да не се чувстваме по подобен начин. Разликата обаче е много тънка. Hug

# 138
  • Мнения: 836
Напоследък ме мъчат разни въпроси и ми се иска да помоля за отговори в сънищата си. Обаче никак не ги помня. Знам, че сънувам, обаче не помня и това е, особено сега. Знаете ли някоя техника, която да ми помогне?


има една книжка "Автохипноза" се вика, на Уилям Хюит (има я в Спиралата  Heart Eyes ) тук
едно от нещата е за запомняне на сънища

Цитат
6. Запомняйте и тълкувайте сънищата си
ТОЗИ ЗАПИС ще ви помогне да си припомняте сънищата и да ги тълкувате. Пуснете го вечерта, преди да си легнете, и докато заспивате, го слушайте. Магнетофонът ще спре автоматично, щом дойде краят на лентата.
Дръжте хартия и молив до леглото, защото може да се събудите посреднощ и да си спомните какво сте сънували. В такъв случай запишете веднага всичко, докато ви е още прясно. Ако изчакате, може да забравите някои важни подробности.
Щом се събудите сутринта, запишете всичко, което си спомняте, че сте сънували. Може да се събудите и през нощта и да си спомните съня. В такъв случай ще заспите отново и ще сънувате много повече неща, които ще успеете да си спомните, когато се събудите сутринта. Бъдете сигурни, че внимателно записвате всичко, защото това подсказва на съзнанието ви, че сериозно сте се заели да запомняте и да тълкувате сънищата си.
Ако не можете веднага да разберете какво означава сънят, докато го записвате на хартия, мислено си кажете: "Искам да разбера значението на този сън." Или ще го разберете в същия миг, или малко по-късно ще ви проблесне като светкавица.
Когато си спомните някой сън и го разтълкувате, кажете "благодаря" на своя ум.
Запомнянето и тълкуването на сънищата е въпрос на тренировка на мозъка. Отначало може да получите откъслечни резултати, но с времето, ако упорствате, ще постигнете доста повече. Пускайте си този запис всяка вечер или колкото можете по-често, докато умът ви свикне да получава задоволителни резултати.

# 139
  • Мнения: 21
Здравейте,

Цитат
Маргало,  Wink припомням само, че ние сме огледало на хората, които привличаме /непрекъснато си го повтарям като има досадници или дразнители около мен  Peace - тогава търся подобни черти у себе си. Да си призная Embarassed, трудно ги откривам , да не кажа хич  Mr. Green/.
Въобще тази теза ми е малко мътна, няколко пъти подпитвах тук в темата, но така и не получих задоволителен отговор  Confused Който иска, нека се включи с мнение по въпроса  Hug

Бих искала да напиша няколко думи по въпроса на Лени,защото темата за огледалото ми е близка и се чудех от доста време.Много изчетох ,но получих само откъслечни познания.Преди няколко поста коментирахте   Вадим Зеланд- Практически курс по транссърфинг за 78 дни и аз реших да я прочета.Има я в спиралата- http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%CF%F0%E0%E … 7%E0+78+%E4%ED%E8

Лени, там авторът много добре и непрекъснато обяснява принципа на огледалото.

По въпроса за чертите ,които не откриваме във себе си от други писатели разбрах ,че това са нещата които подтискаме в себе си,не им позволяваме да излязат на яве ,защото смятаме ,че са лоши.По този начин ние не се приемаме изцяло , а това не е добре.

Не съм бестселинг автор , но се надявам поне нещо да сте разбрали от горенаписаното  Embarassed .
 Hug

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 11:12 от Intella

# 140
  • Мнения: 1 568
Много мислих и се оказва че при мен е направо паталогия...
Едни и същи неща ми се случват...
По един и същ начин се държат всички...
Мъжете ако щете ме обичат по един и същ начин...
Дори дребните битови проблеми ми се случват по един и същ начин...
Реакции на хора,на близки,на непознати...по един и същ начин  ooooh!

Каква книга ще ми е подходяща в този момент според вас да прочета,определено всичко това започна да ме вбесява...

# 141
  • Мнения: 1 568
Че не си научавам уроците е ясно,но явно  има и нещо друго  ooooh!

# 142
  • Мнения: 21
Маргало,човек много трудно се оттърсва от старите навици.Трудно е да придобием нови,по-добри за нас ,но трябва да сме упорити.
 Peace

# 143
  • София
  • Мнения: 1 163
като стана въпрос за ангели се сетих да ви питам, а и не съм видяла да се коментира в темата, дали ви се е случвало да преживеете ОИТ (опитност извън тялото) newsm78, щото май е доста често срещано явление ама хората не искат да говорят за да не ги помислят за луди.

# 144
  • Мнения: 10 705
Аз пък смело мога да кажа, че навсякъде около себе си откривам себеподобни Grinning
Хората се отнасят към мен така, както бих желала.
Бях споделяла мисля, че в темата за Крион, че след поискването на импланта забелязвам определена промяна в отношението на хората към мен. Привличам хора с по-високи вибрации, а тези, чиито вибрации са по-ниски просто се случва така че излизат от живота ми  Hug
От много време нямам хора-дразнители. Просто не срещам такива  Laughing

Маргало, запитай се - ти самата променяш ли се, за да искаш промяна в отношението на другите спрямо теб?

# 145
  • Мнения: 17
Здравейте,

Отдавна Ви чета, но не съм от пишещите така да се каже.
От около година се занимавам с четенето на духовна литература и интереса ми продължава да не стихва, даже напротив - засилва се. От Вас черпя наистина много ценна информация, за което изпращам сърдечни благодарности   bouquet

Сега искам и да попитам нещо. Като всеки човек, и аз си нося своите комплекси. Преди години съм посещавала и специалист, който много, ама наистина много, ми помогна да се отърся от голяма част от проблемите си, по-скоро вътрешните си ограничения и грешни възприятия. Та тя преди ми беше казала, че книгите за позитивно мислене са хубаво четиво, но е хубаво човек да ги чете и прилага на чиста база един вид, т.е. изчистен от комплекси /до колкото е възможно, разбира се/. Аз се чувствам наистина много по-добре, както благодарение на нея, така и благодарение на многото книги, изчетени през тази една година, но все още ме завладяват старите ми навици - обидчивост, само-внушаване, че някой ми е сърдит по една или друга причина, все неща, говорещи за ниска само-оценка и недостатъчно самочувствие. Сега, за разлика от преди, по-лесно излизам от такива състояния, но понякога се отчайвам, че не мога да ги игнорирам тотално, или поне да вървя в тази посока.
Може всичко това да е дискутирано, но ще се радвам пак на мнението Ви, как най-лесно да се справя в такива моменти и въобще как мога с помощта на книгите да ги изчистя. Посещението при специалист за мен вече не е вариант.

Благодаря Ви предварително и простете за дългия пост.

# 146
  • Мнения: 21
ПРАКТИЧЕСКИ   КУРС    ПО    ТРАНССЪРФИНГ    ЗА    78    ДНИ
ВАДИМ ЗЕЛАНД


Престанете да „кълвете" на дразнителите - и те ще престанат да ви досаждат. Престанете да търсите проблеми - търсете решения. Най-сетне, престанете да хленчите. След като промените отношението си към живота, у вас ще се появи твърдото усещане, че всичко върви прекрасно, а ще бъде още по-добре. Всичко просто ще бъде така, както трябва.

# 147
  • Мнения: 10 705
Intella  Peace  Hug

vivian79 , ето първото, което ми хрумна - Четирите споразумения, пускани са неведнъж  Hug

1. БЪДИ БЕЗГРЕШЕН В СЛОВОТО СИ
2. НЕ ПРИЕМАЙ НИЩО ЛИЧНО
3. НЕ ПРАВИ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ
4. ВИНАГИ ПРАВИ НАЙ-ДОБРОТО, НА КОЕТО СИ СПОСОБЕН

# 148
  • В страната на чудесата
  • Мнения: 3
като стана въпрос за ангели се сетих да ви питам, а и не съм видяла да се коментира в темата, дали ви се е случвало да преживеете ОИТ (опитност извън тялото) newsm78, щото май е доста често срещано явление ама хората не искат да говорят за да не ги помислят за луди.

 Моля да обясните по поддробно какво ще рече ОИТ

# 149
  • Мнения: 21
Понеже продължавам да чета Зеланд , надявам се че не ви преча ,моля да изтълкувате изречението с болтнат шрифт.

"Фактът, че сте достойни за всичко най-добро и сте способни на всичко, много старателно се крие от вас. Внушават ви, че сте наивни, ако повярвате в неограничените си възможности. Но всъщност е точно обратното.
Способни сте да създавате великолепни шедьоври на изкуството, да правите гениални научни открития, да постигате огромни резултати в спорта, бизнеса, във всяка професионална дейност. Трябва само да се обърнете към своята душа. Тя има достъп до всички знания, творения и постижения. Задачата ви е да си позволите да бъдете себе си. Нима маските, които носите, са ви помогнали да постигнете успех, благополучие, щастие?
Няма нужда да се променяте - това ще бъде поредната маска. Ако смъкнете маските, наложени ви от деструктивните махала, ще излезе наяве съкровището, скрито във вашата душа. Вие наистина сте достойни за всичко най-добро, защото действително сте чудесно, удивително, неповторимо създа-ние. Само си позволете да бъдете такова."

Мисля ,че всички ние,поне аз се опитваме да се променяме и затова сме объркани.А пък авторът се опитва да ни каже нещо друго....  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт