Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 656
  • 711
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 730
Аз последните месеци съм на вълна успех и днес реших да систематизирам малко информация от една книжка, която имам от 1993 година Simple Smile

ВАЖНИ СЪОБЩЕНИЯ ЗА ВАШЕТО ПОДСЪЗНАНИЕ:

Аз отхвърлям всичко, което ме обременява, което ме засяга, което ме наранява. Аз се освобождавам от всякакви отрицателни мисли. Аз мога да направя това, защото го искам.

Аз изхвърлям всички отрицателни внушения от съзнанието си. Аз се чувствам добре и съм преизпълнен с радост и положително очакване.

Отнасям се към всеки човек, а също и към себе си така, сякаш е най-важният човек на света.

Изглеждам преуспяващ. Действам така, сякаш вече съм личността, която бих искал да бъда.

Всеки нов ден поздравявам весело и със знанието, че ще го приключа успешно. Това, което съм си наумил ще го свърша този ден.

От ден на ден имам нови, по-добри идеи, които са от голяма полза за мен и други хора.

Няма да се дам на нищо и никого да ме изкара от равновесие.

Не се притеснявам от утрешният ден. Аз зная, че ще го приключа успешно.

Самоувереността ми расте ли расте. Тя е мой постоянен спътник.

Отнасям се с пълно доверие и въодушевление към другите хора.

Гледам на желанията си като на реалност и зная, че те ще станат реалност.

Каквото искам да направя, го правя веднага.

Аз съм свободен от страхове и грижи, защото зная, че мога да се справя с всички проблеми.

Аз зная какво искам! Аз зная, че го мога! Ще придам на живота си смисъл и съдържание.

42 МАКСИМИ НА ПОЛОЖИТЕЛНОТО МИСЛЕНЕ

1. Светът е пълен с невротици и страхливи хора! Успелият човек мисли положително и чрез направляване на своята духовна енергия той постига здраве и пълно съвършенство!

2. Положителният човек не говори за проблемите и опасенията си, а за целите си, мечтите си, желанията си.

3. Успелият човек не тръгва никога с главата към стената, защото винаги има врата. Който мисли положително, ще намери тази врата.

4. Положителният човек не е никога против нещо, той винаги е за нещо.

5. Успелият човек знае точно какво иска и защо го иска. Така всеки момент се превръща в смислен миг.

6. Който познава и вижда пред себе си целите си, е в състояние и да ги постигне.

7. Колкото по-здраво са изградени нашите картини на целите ни, толкова по-рано ще последва реализирането им.

8. Представата за тези цели и нейното непрекъснато повтаряне създават действителност.

9. Ако истински желаете някоя Ваша идея да се реализира, подсъзнанието Ви ще ви помогне автоматично.

10. Успелият човек не вярва в случайността, а знае, че той е този, който трябва да предизвика успеха.

продължава в линка по-горе....



Благодаря ,Lilian_V . Много нужно, за да си спомняме...  bouquet

Честита да Ви е пролетта, момичета ! Засмени о озарени Simple Smile)

# 601
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
        Честита първа пролет!

# 602
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Честита пролет и от мен!

Много интересно ми стана като четох за съвпаденията. Снощи след като оставих малката при приятелчета реших да вляза в един магазин да се помотам. Случайно заговорих една жена и се отнесохме с часове. Толкова е приятно да срещнеш сродна душа. И на двете мъжете ни казват, че сме като магнит за определени хора, но аз наистина забелязвам как напоследък съдбата ме среща все с интересни и то хубави хора. Много приятно усещане.

Благодаря ви за хубавите постинги, точно навреме ми дойдоха  Hug

# 603
  • Мнения: 1 652
Честита първа пролет и от мен!

Вчера бях на Рупите. Там още щъркелът не е дошъл ... , но  си беше като приказка.

Чета една книга, която съдържа много техники,  как да трупаме женска енергия.

http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=8111

„Енергията момиче, енергията управлява света, привлича и задържа.Слънцето е концентрирана енергия и благодарение на нея то привлича планетите. Жената също е сгъстена енергия и благодарение на нея привлича мъжете, като магнит привлича възможности, пари, полезни запознанства, и най-главното – това може да го задържи.”

Благодаря на всички ви за полезните неща, които пишете.  bouquet

 

# 604
  • София
  • Мнения: 547
здравейте, мацки  Hug
искам да ви кажа, че намерих книгата "Поръчки до вселената" онлайн и на български, свободно за сваляне  Party book
ето тук

# 605
  • Мнения: 3 118
humanis, много ми хареса историята за споделената любов   bouquet

Честита пролет на всички!
И времето и птичките ми действат толкова е зареждащо и животворно! Вече видях и щъркел!

# 606
  • Мнения: 10 691
Честита пролет и от мен!  Hug
Този уикенд бях сред природата и се чувствам заредена  Grinning

darena, заинтригува ме с тази авторка  Thinking
В руския тракер открих и разни нейни медитации  Hug

Успешна седмица на всички   bouquet

# 607
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Kymatica (2009) - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=179973&hit=1

Ето го като текстови файл - Киматика

 П.П. Не с всичко съм съгласна, но ми беше интересно  Hug


# 608
  • Мнения: 105
какво да чета.... как да живея.... мъжът ми почина на 35г. минаха 10 месеца и аз съм съм съсипана

# 609
  • Мнения: 105
виждам, че имате опит....какво да правя....как да се възстановя

# 610
  • Мнения: 497
 HugМиличка спомняй си хубавите моменти  с него и знай,че той сега е на едно по -добро място!Баща ми почина преди 3 години и този род мисли много ми помагат !!!Мисли положително !!!

# 611
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
какво да чета.... как да живея.... мъжът ми почина на 35г. минаха 10 месеца и аз съм съм съсипана
Татяна, съжалявам за това, което ти се е случило... много е тежко, разбирам. Но тук повечето от нас са на мнение, че нещата, които ни се случват, имат смисъл. Разбирам мъката ти... Все още казваш "аз съм съсипана". За да започнеш да живееш отново, трябва да вземеш решение да живееш. Твоя живот. Сама да намериш в него това, което ти носи радост - или да го създадеш.  Hug  

Помни, че когато някоя врата се затвори пред нас, трябва само да се обърнем и ще видим много други отворени врати...  много възможности да създаваме радост и да я изживяваме. Прегръщам те и ти пожелавам кураж.

# 612
# 613
  • Мнения: 541
Честита първа пролет и от мен.    

Момичета търся си трима човека на които да изпратя поканата за посещението на ангелите.
Моля пишете ми на лични.

Благодаря ви.

# 614
  • Мнения: 620
taniana74 , приеми го като негово решение. Човек напуска този свят, когато е свършил предварително начертаните си уроци, задачи... Земята е един университет в които слизаме да се учим,  когато научим каквото ни трябва си заминаваме. Преролъчвам ти книгата "Живот след живота "на арх- Серафим

Общи условия

Активация на акаунт