Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 660
  • 711
  •   1
Отговори
# 570
  • Русе
  • Мнения: 11 919
  Soleil, приеми факта, че са загубени и се успокой. В днешно време комуникациите са толкова развити,че надали има нещо фатално неполучено. А и най вероятно ще се открият.

# 571
  • София
  • Мнения: 3 414
Момичета,довечера е третия ден в който трябва да прибера парите които оставих на новолуние в 23ч,могали да платя с тях обяда си,примерно?

# 572
  • Мнения: 17
Здравейте  Hug
едно  радио http://radio.changewire.info/
Прекрасен  и слънчев ден на всички ангелски душички!  bouquet

# 573
  • Мнения: 20
Благо-даря, момичета!
Искам да споделя с вас какво ми се случи, защото само вие ще разберете. Оня ден малката  вдигна температура (38,5) заведох я на лекар. Докторката каза, че ще продължи да вдига. После звъних на хомеопата да каже какво да дам. Обикаалях аптеките да търся лекарствата. По едно време си мислех как ще се прибера и ще пиша тук за помощ. Не писах, защото като се прибрахме температурата спадна. 2 дена мисля за това чудо. Стигнах до извода, че някак си съм ви поискала помощ и вие сте ми я дали. Може и ангелите да са помогнали, но не съм ги молила, за това БЛАГОДАРЯ на вас.
Аз също искам да поканя ангелите у дома си, но на кого да ги пратя после?
 БЛАГО-ДАРЯ newsm51

# 574
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Soleil*, постарай се да си припомниш всичко, което си правила през този ден. Мисли си доколкото можеш във всеки момент от деня, непрекъснато ще изникват нови и нови детайли. По възможност, обиколи стаите и огледай предметите, които си размествала (може и мислено, ако вече не сте там). Вечерта остави мозъкът си да мисли по темата и съм сигурна, че през нощта ще си "припомни". Според мен би помогнало да помолиш ангелите или Висшето ти Аз да ти помогнат да си спомниш. При мен опита да си припомня какво точно съм правила във всяка минута от деня си работи, въпреки че съм доста разсеяна и изобщо не обръщам внимание на детайлите - мозъкът ми сам си спомня невероятно подрбности, ако го принудя и накрая изниква деликатния момент, къде съм бутнала изчезналия предмет. Успех!

# 575
  • Мнения: 624
Ох, лошото е, че аз прибрах преди две седмици на "сигурно" място пощата, събирана три месеца, на едни не много близки познати и сега не мога да я намеря. Най-лошото е ако сме изхвърлили писмата по погрешка, защото ги прибрах точно като оправях багажа за пътуване Cry
Всичко ми е като бяло петно. Имам само смътен спомен как си казвам да прибера писмата да не се загубят и нищо повече не помня.
Първо и най-важното: успокой се! Много често прибягвам до едни малки номерца, които да ми помогнат да открия нещо... В конкретния случай - взимаш един лист представяш си, че е точно толкоз важен както писмата на тези ваши познати и искаш да го прибереш "за да не го изгубиш"! Интуицията ти ще те насочи към най-сигурното място за целта - там където са писмата  Laughing ! Само доуточнение - никакъв страх и притеснение, по възможност не си мисли за писмата, просто си мисли, че е важен този лист и трябва да го прибереш, за да не го изгубиш! Успех, дано да проработи и при теб!  Hug

# 576
  • Мнения: 619
Soleil*,
Аз ще ти кажа как  практикувам обикновено, когато изгубя нещо - веднага си представям че го намирам.
Ще ти дам 3 примера:
1. Баща ми беше ходил в Истанбул и от там ми беше донесъл разкошен пръстен. Веднага след като се прибрах в къщи, след като ми го подари( нямаше и 1/2 час от както си тръгнах) го загубих! Веднага визуализирах как се фръцкам на всички колежки с новата си придобивка. Докато визуализирах това, ми проблесна мястото(най-малко очакваното от мен) - и пръстенът беше там!
2. Никога в живота си не съм си губила ключове. Но един ден изчезнаха яко дим. Пак седнах и съвсем спокойно си представих, как си каня приятели, и отключвам, точно със същия набор от ключове. Вечерта сънувах, точното им местонахождение.
3. Днес с ужас открих, че ми няма портмонето(с целия служебен аванс на отдела). Визуализирах, как се отчитам на счетоводителката ни, че сме изхарчили целия аванс. Следобеда, ме потърси един човек, за да ми го върне. ( само да отбележа, в портмонето си нямам никакъв документ за самоличност! Той се е обадил, на една изостанала визитна картичка, и там са го насочили към мен Simple SmileSimple Smile

Последна редакция: чт, 18 мар 2010, 20:43 от zoh

# 577
  • Мнения: 10 691
Сканирах малко от книгата за Атлантида, за която ви бях споменала преди няколко дни. Мисля, че ще ви е интересно  Grinning
За приложението на кристалите и на звука в Атлантида и за делфините, пазителите на честотата на нашата планета  Grinning

Едно Две

# 578
  • София
  • Мнения: 547
mijjjka, интересно ми е, авторката от ченълинг ли е получила информацията?
защото Друнвало описва нещата по по-различен начин.. Thinking

# 579
  • Мнения: 105
 Flutter  С риск пак някой да ме критикува,ама не мога да не споделя - открих едно полезно място,от където може да се свали музика /звуци от природата http://www.yugzone.ru/forum/viewforum.php?f=54&sid=21b6ebf20 … adc5d3d2664e730dc ,лично аз отдавна търсех подобно нещо, и за медитация и просто так.На сайта има и раздел за медитативна музика.Лек и усмихнат ден на всички!

# 580
  • Мнения: 10 691
Бялата Шапчица, да от ченълинг е информацията. Тази жена, Патриша Кори или каналът Триджия както я наричат съществата, с които е в контакт твърди, че информацията е от Сириусианците.
Не си  спомням в конкретни подробности как точно беше при Друнвало  newsm78
Помня, че беше обяснявал създаването на лемурската цивилизация /и в последствие на атлантската/ чрез проектиране на Дървото на живота върху остров  и завихрянето му. В резултат на един от вихрите, останал свободен, били привлечени евреите.

raliko, благодаря ти за линка   bouquet

# 581
  • София
  • Мнения: 369
те по-различни същества ли са!? евреите

# 582
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Момичета,довечера е третия ден в който трябва да прибера парите които оставих на новолуние в 23ч,могали да платя с тях обяда си,примерно?
Можеш да платиш всичко,което си поискаш или да си купиш нещо,може да платиш сметки....абе каквото си поискаш.

# 583
  • Мнения: 10 691
Bili-san , с уговорката, че не бих искала да възникват никакви анти-семитски дискусии, според някои езотерични източници - да. А земите на Израел и Палестина са един от най-големите и мощни енергийни канали на Земята, служещ за преход към други измерения и от други измерения към нашето. Затова и борбата за контрол точно над тези земи винаги е бил крайно ожесточен. Става въпрос за площ с радиус от 1000км, обхващаща въпросните земи.

# 584
  • София
  • Мнения: 547
Бялата Шапчица, да от ченълинг е информацията. Тази жена, Патриша Кори или каналът Триджия както я наричат съществата, с които е в контакт твърди, че информацията е от Сириусианците.
Не си  спомням в конкретни подробности как точно беше при Друнвало  newsm78
Помня, че беше обяснявал създаването на лемурската цивилизация /и в последствие на атлантската/ чрез проектиране на Дървото на живота върху остров  и завихрянето му. В резултат на един от вихрите, останал свободен, били привлечени евреите.

raliko, благодаря ти за линка   bouquet
точно, но
според Друнвало, проблемът е , че имало още един свободен вихър, и там дошли марсианците, които направили маса поразии после - бермудския триъгълник е резултат от техни експерименти  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт