Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 672
  • 711
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 568
x-x-x,все едно сме един и същ човек   ooooh!:

# 196
  • Мнения: 497
х-х-х Нямам думи това което описваш едно към едно отговаря напълно на мойте действия Rolling EyesПросто съм шашната и аз като теб за другите през стени минавам ,но за себе си не мога и не мога да го направя все се притеснявам и не се боря за себе си .

# 197
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
днес като се събудих, разбрах, че е имало много силно земетресение в Чили - промените настъпват, много души ще си заминат за да се преродят отново за края на епохата, за големия купон Simple Smile според Крион, трябва да ги поздравим и да им благодарим, защото смъртта им е дар за нас (преразказ по спомени Mr. Green)
Не съм крионка, може ли с няколко думи обяснение - защо смъртта на тези хора е дар за нас? newsm78

# 198
  • Мнения: 1 568
Бала Шапчице,това е много зловещо....
И с такава лекота го казваш,чак настръхвам....
Не може този да е начина...според мен...не може,не бива...

# 199
  • София
  • Мнения: 547
Маргало, Millla,
сега ще се опитам да намеря точния цитат и ще си допълня отговора

edit:
Цитат
Има хора, които са дошли на планетата, само за да "приключат". Те трябва да достигнат до енергията на това "завършване" и когато идват на планетата, на клетъчно ниво са наясно с това. Какво чувствате, скъпи мой, когато знаете, че точно в този момент на други места на тази голяма планета има членове на семейството със същата духовна клетъчна структура като вас, с потенциала да бъдат работници на светлината като вас, с потенциала за висока вибрация или да бъдат чудодейно излекувани и да имат дълъг живот, които доброволно, по собствено желание, вместо всичко това са избрали да дойдат и да умрат, често заедно, като група. Знаят преди да пристигнат, че ще страдат и умрат на големи групи и само така ще могат да затворят енергията на мястото, на което живеят, за да може Земята да се придвижи към нова ера, времето, което ние наричаме "Новият Йерусалим"
На определено ниво вие знаете имената им, защото те са представители на семейството! И когато се върнете, ще отдадете почит на това, което са направили със себе си, а някои дори ще притежават мъдростта Божия, за да почетат това събитие дори тогава, когато останалите хора скърбят. Това, което искам да си спомните, е кои са те, защото те също ви познават. Става дума за приключването, баланса и неговата необходимост и доброволност. ..... Това е същността на любовта от едно духовно семейство. Имате име за него, но то не е съвсем точно. Вероятно не може да предаде истинската енергия на това, което тези членове на семейството правят за вас и за планетата, но все пак е най-близката дума. Думата е жертване. Но това наистина не е същността на онова, което те правят. Тя е в любовта и те просто действат, за да постигнат задачата за завършването.

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 17:52 от Бялата Шапчица

# 200
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
днес като се събудих, разбрах, че е имало много силно земетресение в Чили - промените настъпват, много души ще си заминат за да се преродят отново за края на епохата, за големия купон Simple Smile според Крион, трябва да ги поздравим и да им благодарим, защото смъртта им е дар за нас (преразказ по спомени Mr. Green)
Не съм крионка, може ли с няколко думи обяснение - защо смъртта на тези хора е дар за нас? newsm78
Rolling Eyes

Много комерсиално вече взе да става това с "Новата Епоха" Sunglasses



Момичета трябва да живеем тук и сега а какво ни очаква само времето ще покаже  Wink


Повелителят Буда напомня, че не трябва да вярваме в нещо, само защото така ни е казано; че не бива да робуваме на преданията, само защото идват от древността; нито на слуховете, като такива; нито на писанията на мъдреците, само защото са ги писали мъдреци; нито на хрумванията, за които предполагаме, че са вдъхновени от Дева (т.е. които ни се струват духовни откровения); нито на умозаключенията, изградени върху несигурни постулати; нито на това, което ни изглежда необходимо по аналогия; нито на произтичащото единство от авторитета на нашите наставници или учители. Ние обаче трябва да вярваме в дадено писание, учение или твърдение, ако то се подкрепя от нашия собствен разум и съзнание. "Затова - казва Той в заключение, - аз ви уча да вярвате не защото нещо ви е казано, a защото се доверявате на собственото си съзнание, и тогава да действате съответно и активно".
Е. Блаватска Тайната Доктрина, т.III, стр.401

# 201
  • София
  • Мнения: 547
комерсиално? Shocked
е, да, и Даян Форчън казала, че "В окултизма няма място за авторитети"
не съм искала да засегна никого  Peace Hug

# 202
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Hug не си ме засегнала
просто споделих моето виждане  Hug


 Wink

# 203
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Момичета, попаднах на подписка срещу покъртителна ежегодна история с убийство на водни бозайници  за възмъжаване.

Не искам да натоварвам допълнително темата, но ви моля да подкрепите подписката.

Публикацията

Подписката с преводача на Google

Историята и снимките са покъртителни!

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 18:24 от Вела

# 204
  • Мнения: 10 691
Да, и аз не мисля, че "комерсиално" е точната дума по отношение на Крион и Новата Епоха  Wink  Hug

Мисля си, че може би е по-удачно въпросите по Крион да ги обсъждаме в темата за Крион  Grinning
За някой, който изобщо не е чел Крион, наистина думите на Шапчица биха прозвучали абсурдно  Hug

# 205
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да, и аз не мисля, че "комерсиално" е точната дума по отношение на Крион и Новата Епоха  Wink  Hug



Да,  може би не е точната дума  Wink

п.п. чела съм Крион и то благодарение на тази тема и хората които я споделят 



 Wink

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 19:45 от Desss

# 206
  • Мнения: 146
Момичета, извинявайте че връщам малко назад, но по повод темата за връзките и дефинирането бих препоръчала две много приятни за четене и поне за мен много полезни книжки Ако Буда беше женен и Ако Буда ходеше на срещи на Шарлот София Касъл

"Ако Буда беше женен" е книга за това, как да създадем връзка, изградена на взаимно доверие и любов с подходящ партньор - връзка, която се базира на дълбоко познаване, разбиране и състрадание.
Тъй като различията са неизбежни в отношенията между хората, ние ще се научим как да се справяме с конфликтите, които съвсем естествено възникват, когато различията ни се срещнат, ще разберем и как
несъзнателно предизвикваме помежду си сблъсъци, които ни отчуждават.
Книгата разглежда различните начини, с помощта на които да станем по-живи и истински. Тя помага да се обърнем по-дълбоко към себе си, да разберем какво ни пречи да бъдем по-отворени, толерантни и любещи към партньора си по един естествен начин. Можем да прилагаме това към всички връзки в живота си.

"Ако Буда ходеше на срещи" Наръчник за това, как да намираме любовта, като следваме духовния си път       
Тази книга ще ви помогне да създадете любов в живота си. Ако я прочетете и наистина и се доверите, ще станете по-открити и естествени, ще разберете по-добре кои сте всъщност и какво искате. Така вместо да се прикривате и да отблъсквате хората, те ще могат да ви видят и да ви обичат заради това, което наистина сте.
Когато започнете да се чувствате по-сигурни, ще се тревожите по-малко за това, как другите ви възприемат, и ще постигнете по-голяма близост във всичките си връзки. В същото време, ако искате да срещнете любим човек или приятел, тази книга ще ви помогне да го намерите.

Преплетени са идеи от будизъм, суфизъм, квакерство.  Аз лично попаднах на тях "случайно", като търсех повече инфо за суфисткия поет Руми.

Не съм ги виждала на български в онлайн вариант, но предполагам че все още се продават. А ето и линк към "Ако Буда беше женен" на английски http://dox.bg/files/dw?a=50e05fd3d7 .

Надявам се да ви харесат.  Peace

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 21:14 от miniemouse

# 207
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Шапчица, благодаря ти за допълнението. Прочетох, разбрах, но не ми хареса.... Както и да е. Тук не сме, за да критикуваме... Особено това, за което не знаем достатъчно.  ЩЕ действам според това, което Повелителят Буда казва в цитата на Дес  Wink Благодаря ти още веднъж  bouquet

# 208
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, момичета. Не съм писала отдавна, имах нужда да се откъсна за известно време по много причини. Обръщам се с молба за съвет-бях писала за познат,който редовно се сблъсква със злополуки. Е, случи се едно от възможно най-лошите неща- блъсна човек, който е все още в реанимация. Моля за помощ- да се възстанови, моля ви и вие да се помолите, при желание,  и един въпрос -  къде може да се търси отговора "Защо"...

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 22:30 от Енита

# 209
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Стани един от нас  Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves


Енита,  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 23:00 от lenny_pld

Общи условия

Активация на акаунт