* SportsDirect - 10 *

  • 48 233
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 3 636
Детските Фила -да.Приятелката ми в петък си получи пратката безплатно.Моите-2 са в София,1 в Унгария и  последната е тръгнала от Англия

# 706
  • Мнения: 3
Моля момичета и аз съм си харесала кецове FILA ,нося бг 40 размер и незнам кои номер да си поръчам,а за мъжа ми по бг носи 42.Моля някои които имa FILA  да пише.Търсих и по таблиците ,но не открих размери на FILA. baby_neutral

# 707
  • Мнения: 348
Аз имам тези, нося 39 номер, но си купих 40. Купувах ги в магазин и ги мерих на място. 39 номер, когато ходя леко ми подпират на пръста. Маратонките са страхотни, като перце.
Кори, а дали ще ти е проблем да си измериш ходилото, много те моля  Praynig

# 708
  • София
  • Мнения: 381
Моля момичета и аз съм си харесала кецове FILA ,нося бг 40 размер и незнам кои номер да си поръчам,а за мъжа ми по бг носи 42.Моля някои които имa FILA  да пише.Търсих и по таблиците ,но не открих размери на FILA. baby_neutral

Взех маратонки на сина ми фила и на кутията отзад има оразмеряване, аз си го снимах да го имам, според него дамска фила 40 номер трябва да е 6,5УК, а мъжки 42 - 8УК Peace

# 709
  • Мнения: 89
Мили момичета, имам нужда от съвет.
Синът ми е на 4 и половина и сега носи обувки 28 номер по нашата номерация. Като му меря стелките са 19 см.  Досега не съм му купувала оригинални маратонки и искам да му поръчам Найк или Адидас. Обаче на тези марки, на 28 номер стелките са 17,5 см. И сега съм в чуденка кой номер да поръчвам. Бях си наумила да го водя в някой магазин да пробва, обаче типично по мъжки не иска и не иска да ходи по магазините. Някой знае ли  стелка 19 см Найк или Адидас на кой номер отговарят? Благодаря ви предварително!

# 710
  • София
  • Мнения: 381
Имаме един найк от миналото лято, той е за крак 19 см, като номера е C12.

# 711
  • Мнения: 0
какво ще кажете за дневната промоция http://www.sportsdirect.com/campri-waterproof-jacket-ladies-442091  newsm78
Някой има ли го и ще споделите ли мнение   bouquet

# 712
  • Мнения: 260
Някоя добра душа от Варна,която ще пуска днес поръчка с БД ,ако може да ме включи с 3 блузки на малкото пони. PraynigДъщеря ми го обожава.Незнам дали утре още ще я има тази опция.Отдавна не съм влизала в темата ooooh!

# 713
  • Мнения: 202
Здравейте, някой има ли впечатления от женските маратонки на Nike и Adidas, отговарят ли си на номерата? Трябват ми 39 от тези и 38 от тези, кои номера да поръчам според вас? Някой по-назад май беше казал, че Adidas са уголемени. Съвет?
Здравей,
Според мен на Найк са уголемени.Аз нося адидас 5.5,а на найк-5.

# 714
  • Мнения: 328
Момичета и момчета да попитам кроксовете отговарят ли си на номерата, тези например http://www.sportsdirect.com/crocs-cayman-sandal-child-225133?colcode=22513397
Ортопед ни препоръчва за сина джапанки с "бодлива" стелка, има паднал свод на крачетата и този тип джапанки действали като упражнение за стъпалото. Кажете отзиви, ако някой има подобни   bouquet

# 715
  • Мнения: 89
Имаме един найк от миналото лято, той е за крак 19 см, като номера е C12.

Еми нашия крак е 18 см, така че мисля С11 за нас ще е добре, може би  Thinking

# 716
  • Мнения: 2 249
е тва ве4е е прекалено-съвсем се 4алнаха в този сайт
на 6.03 направих поръ4ка-още същият ден ве4ерта имам мейл,4е стоките не са нали4ни
Dear .........., Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items from your order. You will not be charged for any of these items. Please accept our apologies for the inconvenience caused by this matter. cancelled - Temporarily out of stock,  these items have been cancelled from your order. - естествено пуснах друга поръ4ка-2 неща се повтарят-блузки с малкото пони(някой беше писал,4е иска-аз ще имам дублирани както се о4ертава-за 3-4 год) и маратонки за децата-и......сега изненада!!!
полу4авам днес-мейл 4е нещата ми пътуват-от същият номер поръ4ка
Dear ......., we have despatched the following items for your order number-и изредени същите неща
е кажете сега това какво е????
 сед това имам още 1 отказана поръ4ка-ако и нея ми пуснат9съответно пак съм си поръ4ала подобни след това неща)-ще отворя магазин на спортсдирект в Бургас Mr. Green
 

# 717
  • София
  • Мнения: 4 142
A аз защо още нямам отговор #Cussing out. На първа страница четох, че отговора с номера за проследяване пращат до 36 часа, нали нямам повод за притеснение newsm78 пуснах си поръчката вчера?

# 718
  • Мнения: 2 249
A аз защо още нямам отговор #Cussing out. На първа страница четох, че отговора с номера за проследяване пращат до 36 часа, нали нямам повод за притеснение newsm78 пуснах си поръчката вчера?
нямаш-рано е още-аз за поръ4ките от в4ера-тези дублираните нямам никакъв отговор-нито 4е са каселирани,нито 4е са пуснати-само автомати4ния мейл,който идва 4е е приета поръ4ката-а за тази ,за която писах ми е пусната към тях на 4.03 ве4ерта в 11 4аса ,канселирана поради липса на стоки на 5.03 и днес пусната към мен с номер за проследяване-но пък сайта на ДЧЛ нещо дава проблем Crazy

# 719
  • pomorie
  • Мнения: 848
е тва ве4е е прекалено-съвсем се 4алнаха в този сайт
на 6.03 направих поръ4ка-още същият ден ве4ерта имам мейл,4е стоките не са нали4ни
Dear .........., Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items from your order. You will not be charged for any of these items. Please accept our apologies for the inconvenience caused by this matter. cancelled - Temporarily out of stock,  these items have been cancelled from your order. - естествено пуснах друга поръ4ка-2 неща се повтарят-блузки с малкото пони(някой беше писал,4е иска-аз ще имам дублирани както се о4ертава-за 3-4 год) и маратонки за децата-и......сега изненада!!!
полу4авам днес-мейл 4е нещата ми пътуват-от същият номер поръ4ка
Dear ......., we have despatched the following items for your order number-и изредени същите неща
е кажете сега това какво е????
 сед това имам още 1 отказана поръ4ка-ако и нея ми пуснат9съответно пак съм си поръ4ала подобни след това неща)-ще отворя магазин на спортсдирект в Бургас Mr. Green
 

аха и с нашата така стана пусна я Гюлчи веднага получи потвърдителният е-майл на другият ден отказаха цялата поръчка а днес е получила тракинг номера...липсват само две неща. #Crazy #Crazy откачена работа съвсем се сдухаха хорицата

Общи условия

Активация на акаунт