Botanical Slimming Soft gel

  • 15 473
  • 15
  •   2
Отговори
  • София
  • Мнения: 587
Здравейте на всички! Интересувам се някой чувал ли е, пил ли е и изобщо знае ли нещо за тези хапчета? В Интернет не намерих нищо на български... 2-3 дами твърдят, че страшно много са отслабнали с тях!

Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 57
Сестра ми ги пие. Свали около 10кг. за месец. Чувства се добре. На билкова основа са. Peace

# 2
  • Мнения: 166
аз също търся повече информация,от къде се купуват,цени и т.н.За съжаление в нета нищо не откривам.
А вярно ли е че действат основно в коремната област?

# 3
  • Мнения: 0
Zdraveite,nqkoi probval li e tozi produkt,ima li naistina efekt,bezvreden li e za zdraveto,ot kyde mog ada si go zakupq i na kakva cena?6te vi bada mn blagodarna ako nqmkoi mi otgovori,imam da svalqm 7-8 kg sled rajdaneto

# 4
  • Мнения: 0
Zdraveite,nqkoi probval li e tozi produkt,ima li naistina efekt,bezvreden li e za zdraveto,ot kyde mog ada si go zakupq i na kakva cena?6te vi bada mn blagodarna ako nqmkoi mi otgovori,imam da svalqm 7-8 kg sled rajdaneto

Здравейте!
Миналата година изпих 3 пакета от тези хапчета. Ефект имат огромен! Отслабнах драстично. Много съм доволна. Има условие докато ги пиете само по едно кафе дневно, защото самите хапчета съдържат енергия. Хора със слаби сърца, също не е препоръчително за тях да ги пият. Пиеш по едно на ден на гладно и забравяш....ефекта се усеща още на втория ден!
купувайте, няма да съжалявате!

# 5
  • Мнения: 1 280
Това  е така нареченият Мейзитанг, или как там се казваше.. иди и потърси инфо в темата за Китайски хапчета за отслабване, там момичетата ще ти дадът най - добра информация... Hug

# 6
  • Мнения: 0
hap4etata sa na bilkova onova i naistina imat efekt struvat 40 lv i ako nqkoi se interesuva moje da mu namerq

# 7
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! Интересувам се някой чувал ли е, пил ли е и изобщо знае ли нещо за тези хапчета? В Интернет не намерих нищо на български... 2-3 дами твърдят, че страшно много са отслабнали с тях!

Предварително ви благодаря!




Vmomenta gi piq no sam edva na  6 tiq den no zasega varvi  dobre potiska mi apetita,no trqbva da se pie mnogo voda,v na4aloto  malko me zamaivaha no samo 1 viq den
http://www.slimmingbg.com/home#/main/products/preview/product-2/Meizitang

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте някой може ли да ми даде някакъв линк за тези хапчета искам да си ги купя но не мога да ги намеря.Или поне точното име на хапчетата защото на ботаникъл мисля че има 2,3 вида.благодаря предварително Wink

# 9
# 10
  • Мнения: 0
ако някои се интересува пове4е и иска хап4ета да пише на stoqnboqn@abv.bg

# 11
  • Мнения: 0
hap4etata sa na bilkova onova i naistina imat efekt struvat 40 lv i ako nqkoi se interesuva moje da mu namerq
ZDraveite bih iskala da mi  namerite ot tezi hap4eta

# 12
  • Мнения: 0
 Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop

Хора дори не си и помисляйте да пиете това!!!! Изключително тежки поражения!!! ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО  ЛИНКА !
Жалко че чак сега виждам тази тема дано за някои не е късно, тези които го взимат ги съветвам да прочетът много внимателно следната статия...

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=566895

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 22:54 от djac13

# 13
  • Мнения: 0
Zdraveite!Ot dnes zapo4vam i az da gi piq tezi hap4eta.Edna moq priqtelka gi pie6e v prodaljenie na edin mesec i ima6e efekt svali 7 kg dokato vzema6e hap4etata,sega prodaljava da svalq(stigna 10kg)!dano da ima efekt i varhu men  Praynig Thinking

# 14
  • Мнения: 0
Zdraveite i ot men. Vidqh temata,i reshih da se vklucha i az. Moq priatelka gi pieshe i svali,okolo 15kg. I sega pak zapochna da gi pie..i svali drastichni..No neznaq dali ima ioio efekt sled tova..Zamislqm se dali i az da ne gi pochna,che se macha da svalq 5 kg,ot 1 god,i nikakav rezultat..Cqlo lqto hodih na kakvi li ne proceduri..i nishto.

Общи условия

Активация на акаунт