Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 4 тема

  • 184 589
  • 751
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 777
Не знам по коя рецепта си правила но ако е малко мазнината понякога залепват.Но мъжа ти е прав ,като изстинат се отлепят. Simple Smile
Не се мажат предварително с мазнина.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Отдавна не съм писала тук, въпреки че мъфинчетата са чест гост на нашата трапеза.

За почерпка в офиса правих последно шоколадовия сладкиш с майонеза на Сладка Хапка в мъфински одежди и Медно-лимонови мъфини (не знам откъде съм си записала рецептата, може и от тук) - станаха невероятно пухкави и ароматни, и не много сладки, както на мен ми харесват!



# 77
  • Мнения: 22 867

stasi76, ти направо манифактура си отворила, страхотни мъфинки си напекла!  bouquet  chef

Tari Tasartir , и твоите изглеждат много вкусно! Heart Eyes  bouquet

Аз с едни уж здравословни овесени без брашно, да разнообразя малко тестените неща. Grinning Вкусни са, но не са като пудинговите или ябълковите на Танита. Wink


# 78
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
labrex,

много ме заинтригуваха твоите безбрашняни мъфинчета - изглеждат доста сочни, има ли вече рецептата в любимите?

# 79
  • Мнения: 22 867
labrex,

много ме заинтригуваха твоите безбрашняни мъфинчета - изглеждат доста сочни, има ли вече рецептата в любимите?

Tari Tasartir, ще я сложа след малко, много са меки и не са сухи. Харесват ми, защото са без маргарин или масло, без брашно, с една дума минават за здравословни, пък и самите овесени ядки си имат доста полезни качества.

# 80
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 582
Лабрекс и аз чакам рецептата! Peace

# 81
  • Мнения: 22 867
Лабрекс и аз чакам рецептата! Peace

Написах я, момичета, заповядайте - Кекс/кексчета от овесени ядки без брашно  bouquet

# 82
  • Мнения: 52
Здравейте! Искам да ви попитам вече 3 пъти правя мъфини със сладко от боровинки и ми падат на дъното. Какъв е варианта да си останат във вътрешността на кексчето освен да се набрашнят?

# 83
  • Мнения: 1 777
Здравейте! Искам да ви попитам вече 3 пъти правя мъфини със сладко от боровинки и ми падат на дъното. Какъв е варианта да си останат във вътрешността на кексчето освен да се набрашнят?
Самата смес трябва да е по -гъста.

# 84
  • Мнения: 52
Добро утро!
Петенце точно твоите постни мъфини правих вчера,но и с други рецепти ми се е случвало същото Simple Smile Ще видим тази работа  Hug
Хубав ден на всички  Hug

# 85
  • Мнения: 769
Хайде да  се отчета на Labrex и тази тема с кексчетата,които правих снощи.Добре,че се сетих да покрия трички та да има какво да снимам.Благодаря ти за идеята.  Hug

Овесени кексчета с орехи и ябълки

# 86
  • Мнения: 22 867
нордина, напиши все пак нещо като рецепта, ако имаш и  други промени освен ябълките, да не взема да ги разсипя. Grinning

# 87
  • Мнения: 769
Лабрекс,заповядай.......
Овесени кексчета с орехи и ябълки

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 17:40 от nordina

# 88
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От тези Овесени кексчета с орехи и ябълки скоро ще се възползвам и аз!  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 3 453
  Чудесни кексчета, ето и от мен едни солени:

 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт