Тwilight/Здрач- тема 58 - СЛЕД НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 22 829
  • 717
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 162
Ооо, Мише, къде се изгуби бе момиче.
Честит ти подпис. Знам те колко се емоционална като стане въпрос за Роб и Едуард.  Wink
Хайде сега всички май ще се обзаведем с нови аватари и подписи, кой по-рано, кой по-късно Joy Joy Joy Joy

Е малко по лекции, после по работа и така. А и нямах кой знае какво да кажа. А за емоциалността си много права. Досега се ядостах на статията от Lifestyle и даже писах злостни коментари в техния и в нашия сайт. Насолих ги, защото ме ядосаха.  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 245
Попораснала съм повечко,но се надявам да не ми се смеете много.
И някои от нас, не се притеснявай от това, всъщност на кой му пука, нали ни е хубаво тук.

# 47
  • Мнения: 59
Поздравления, smile3501това е тема в която влизайки се усеща колко ви е хубаво тук,едно топло и много приятно чувство те обзема. Hug

# 48
  • Мнения: 384
Добро утро,момичета!

arween44,здравей!  Hug
Хм,даа страхотни аватари и подписи!
Аз относно интервюто съм спокойна,типично за възрастта на Роб!
Усещам,че скоро трейлъра ще стигне и до нас!  Praynig

# 49
  • Мнения: 3
 Aaa Яна ме е изпреварила, за кафе сама ще се оправя  Grinning    И други момичета говореха , че за малко сме изтървали някъде трейлъра на Затъмнение, bързо е бил свален.  Хм, руснаците какво ли пък са гледали  newsm78

arween44, нищо смешно няма във факта да следиш де що има за Здрач, поне ние тук не намираме  Joy  И Дани ти каза, има доста поотраснали форумки.

А, Мише,  Hug  И подписът е бижу, но ти си знаеш.  Аз останах със стари картинки, много си ги харесвам, а и не ме бива да си изработя нещо оригинално.

Дани, и ти като Пепи мислиш, че Роб е Играч  Laughing  Аз засега залагам на това, че в интервюто е бил естествен и просто се е правил на интересен.

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 08:58 от lili0909

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Оф, някой да ми счупи компа вече, тия фикове ще ме окьоровят  Confused
И аз така, Роб е играч и то много добър. Стискам палци да му върви кариерата!
Как ще сме попораснали, поздрачени сме  Joy
Мише, тук на линия и да мяташ някой фик  Mr. Green Да няма само аз да подлудявам?!

# 51
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Много ви благодаря за поздравите и пожеланията! Hug Не можах снощи да го направя, но имах среща с Тай на ДЕНЯТ НА ВЛЮБЕНИТЕ Mr. Green Много свежо филмче Peace

# 52
  • Мнения: 3
И аз съм я замислила тази среща  Laughing              Надявам се да е нещо подобно на "Наистина любов", макар и по американски.

# 53
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Лили, горе долу да. Много приятно и свежо филмче, скъсахме се от смях снощи Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 162
Добро утро!
Оф, някой да ми счупи компа вече, тия фикове ще ме окьоровят  Confused
И аз така, Роб е играч и то много добър. Стискам палци да му върви кариерата!
Как ще сме попораснали, поздрачени сме  Joy
Мише, тук на линия и да мяташ някой фик  Mr. Green Да няма само аз да подлудявам?!


Красе, да ти кажа, още The List не съм допрочела. Стигнах до там, където ще я превръща, но нямам време. Много ми се искаше да те питам, ако имаш Офисът, да ми пратиш, но и за него нямам време. Смятам обаче да прочета, тези за Бела и Джейк в Новолуние и един друг, в който Едуард е лекар, женен и е разглезен лигльо, които точи лиги по Бела. В момента го превеждат в сайта. Извин канон са и двата. В първия Едуард липсва, а във втория е малко женчо, което ми е голяма мъка на сърцето. Но ще ги прочета след неделя, когато ми мине изпита.

# 55
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Много ви благодаря за поздравите и пожеланията! Hug Не можах снощи да го направя, но имах среща с Тай на ДЕНЯТ НА ВЛЮБЕНИТЕ Mr. Green Много свежо филмче Peace

Я кажи по-подробно как беше филма ?  Hug

# 56
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 smile3544 Ех Мише Мишеее тоз подпис ми действа като елексир. Таз полянка само там да си стоиш и никой да не те търси за нищо  Blush

# 57
  • София, България
  • Мнения: 5 598
КРАТЪК ДНЕВЕН БЮЛЕТИН
изготвен от Мона Лиза



НОВИНИ



- оХХХ НЕ МОГА ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯ ОТ ВИДЯНОТО!!! ...

Реклама на CK с Kellan Lutz!!!!! Тук можете да видите клипа!!! VERY HOT AND SEXY!!!   Heart Eyes Клипът еее .....  Whistling



- А сега нещо, което бих си купила веднага!

Свети Валентин мина, но идва 8-ми март и всички заздрачени фенки могат да се сдобият с Едуард Кълън в своето легло за подарък 

Описание: наполовина човек, наполовина възглавницата.

Искате да спите с Роб, мечтата ви се сбъдна!    Blush





- Нова/стара снимка на Роб с фенка  Peace



- Страховити снимки на Ашли /BTS Interview Shoot/Уау Ашли прилича на вампирясалата Бела през първите часове след ухапването   Crazy



- Robert Pattinson — Uniqlo Megastore Launch — November 2007И с черна коса пак е прекрасен!   Mr. Green



- Любопитни подробности около Роб и новия му филм Бел Ами!  Peace



- New Eclipse Photos! Rob Pattinson & Kristen Stewart Kissing!Клипче с коментари!   Flutter



- Robsten – hookup video! Всички Робстен фенове – вижте клипа!   Flutter


- Anna Kendrick- На официалния обяд на номинираните за Оскар!   Peace


- Супер смешна реклама по Новолуние!!!!НЕВЕРОЯТНА Е!    Peace



- UHQ Remember Me poster & stillsНе са нови, но сега са в UHQ и огромни размери, нали знаете какво да правите?  Lick & Save!   Mr. Green


- Нов постер на „The Yellow Handkerchief“   Peace


- Robert Pattinson и Emilie de Ravin за VOGUE! Страхотен пост!  Flutter



- Нова/стара снимка на Роб от Италия!  Flutter



- Jacob trading card! New Moon!  Peace


- Ехаааа!!! 2 нови снимки на Ашли от впечатлителната SoBe фотосесия!!!WOW!   Mr. Green


- Bryce пристига във Vancouver на Св. Валентин!   Peace


- Нови снимки – Kristen Stewart кара своя Mini Cooper в LA!    Peace


- HOT!HOT!HOT! ECLIPSE GIFS!!!    Party


- Снимки на Дакота и майка й – пазаруване на Свети Валентин! Колко добре изглежда майката на Дакота! Вижте сами!  Peace


- Нови/стари снимки от Здрач!   Peace


- Video from the New Moon fan party in LondonНово за мен…и да кажа, че обожавам това палто на Роб…перфектно е за него!  Party



- Нова/Стара промо снимка от „Здрач“Еди, не ме гледай толкова лошо, днес бях добро момиче (почти)  Laughing

# 58
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Мона Лиза, като филм не е нищо особено. Сравнява се с "Love Actually". Различни истории, свързани с празника и развитието им. Развлекателно, разтоварващо и пълно със забавни моменти.

# 59
  • Мнения: 59
Попаднах на този сайт,има много снимки от Здрач.
Забавлявайте се./дано не се повтарям де/

http://photofunia.com/

Общи условия

Активация на акаунт