Мораториумът за ГМО - ПЪРЗАЛКА ЗА НАРОДА! НОВ ПРОТЕСТ - 11.02.10

  • 43 677
  • 1 510
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 89
Привет и от мен, аз съм  активна в борбата, но офлайн Simple Smile Не се включвам в темата тук.

Само исках да ви кажа, че хората, които научават за истинската страна на проблема все повече се увеличават и че вече има известни личности, които са твърдо на наша страна и биха се включили в обществени дискусии по проблема  Peace

Много сме, силни сме  bg supermama

# 1 501
  • Мнения: 25 669
Ето една снимчица, която ми попадна. Макар че надписът е на непознат за мен език, ясно се разбира, че продуктът не е произведен с генетично модифицирани суровини. Защо ли, щом са тоооолкова безвредни?  Wink

http://store.picbg.net/pubpic/BF/32/57f2be32af25bf32.JPG

# 1 502
  • Мнения: 1
 Информацията за пчеларското изложение, която ни предостави salesman5 е много ценна! Няма ли начин да се действа за контакти с тези пчеларски организации? Съжалявам за вида на листовката ми по-горе, не се усетих и я публикувах така. Известните личности могат да бъдат лице на кампанията и както някои БГ изпълнители пяха за Хаити, така сега да застанат с позицията си зад нас. Радвам се, че ставаме все повече.

# 1 503
  • Мнения: 89
Известните личности могат да бъдат лице на кампанията и както някои БГ изпълнители пяха за Хаити, така сега да застанат с позицията си зад нас. Радвам се, че ставаме все повече.

Трябва да се установи точно какво значи "лица" (ще пеят ли, ще си дават лика ли, в предавания ли ще говорят и т.н. най-лесно е в предавания, снимки и участия изискват професионализъм и финанси) и да - горе долу за същите, които бяха за ХаиТи иде реч ( те не че в Бг са хиляди  Peace )

Ето една снимчица, която ми попадна. Макар че надписът е на непознат за мен език, ясно се разбира, че продуктът не е произведен с генетично модифицирани суровини. Защо ли, щом са тоооолкова безвредни?  Wink
http://store.picbg.net/pubpic/BF/32/57f2be32af25bf32.JPG

Ммм, значи мога да си представя в Бг каква "полезност" лъха от тия пръчки, хем пържено, хем ГМО, красота ...

# 1 504
  • Мнения: 2 652
Хора, трябва да се съсредоточим към разпространение на материали и статии против био горивата. Защото много хора са заблудени, че био горивата са еко.

Аз вече започнах да си изяснявам, че кампанията за "зелена България" на Дянков и ББ е всъщност за "зелени технологии", т.е. биогорива и май много добре са ни подвели.

Откланайки се в рози и тютюни, губим мишената - ГМ рапица в цяла северна България за производство на биогориво.

# 1 505
  • Мнения: 3 835
Това долу е последното! Нямаме никакво време, това до утре 10-11 часа, най-късно, трябва да се разпространи ударно в целия нет, блогове, сайтове, форуми и най-важното, медии. Целта ни е, първо, да се разбере от абсолютно всеки, че 30 км. буферна зона са всичко, паднат ли, край. Няма нужда ние да обясняваме защо, самите учЕни го казаха, ако паднат, започваме да сеем, ако останат, няма къде да сеем. Тия км. почти покриват земята ни, ако останат, Монсанто си стягат куфарите и си заминават, ако паднат, в което те са сигурни, земята ни е обречена. Те са се подготвили отдавна за това, вкл. и със закупуването на много малки парцели земя, окрупнявайки ги в много големи такива, те със сигурност попадат в 30 км. буфер, правете сметка за какви инвестиции и подготовка става дума. Не случайно са се завърнали в БГ, получили са сигурни гаранции, че закона ще се промени и основно 30 км. ще паднат, както и всички защитни текстове, щом дори са инвестирали огромни суми в земя.

30 км. са основния текст, ако няма земя, и нашите учЕни, няма да генномодифицират традиционните ни култури, защото няма кой да им плаща за това.

Трябва да разпространим това, за да дойдат хората, за да го отразят медиите, основно и с акцент в/у това, без никакви други послания и обяснения, и за да отидат медиите на комисията и да питат това и само това членовете на комисията.

Трябва спешно да си разпределим задачите, кои поемат по сайтове, блогове и форуми, кои се хващаме с медиите, и как си ги разпределяме?


30 КМ БУФЕР
ОКОЛО НАТУРА 2000
СА ЕДИНСТВЕНАТА ГАРАНЦИЯ
ЗА ЧИСТАТА НИ ЗЕМЯ


СРЯДА, 17 ФЕВРУАРИ
(извън “обозначената зона” от 20 метра отстояние от Народното Събрание), ПЛОЩАД НАРОДНО СЪБРАНИЕ, 09:00 до 11:00 ч.
ОБЩ ПРОТЕСТ С/У ЗАКОНА ЗА ЕЛЕКТРОННИ СЪОБЩЕНИЯ И ЗАКОНА ЗА ГМО!


В 14.30, В КОМИСИЯТА КЪМ МОСВ, ЩЕ ЗАЛИЧАТ ОТ ЗАКОНА ТЕЗИ КИЛОМЕТРИ!

ЩЕ ОБРЕКАТ ЗЕМЯТА НИ, БЪЛГАРСКАТА РОЗА, ЛОЗЯ, ПШЕНИЦА, НА НЕИЗЛИЧИМА ЗАРАЗА

ЧИИ ИНТЕРЕСИ ЗАЩИТАВАТ НАРОДНИТЕ НИ ИЗБРАНИЦИ В
БЪЛГАРСКИЯ ПАРЛАМЕНТ ?

НЕ СЕ КРИЙТЕ И НЕ МЪЛЧЕТЕ,
ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС ДА ОБЯВИТЕ ПРЕД ЦЯЛА ЕВРОПА, ВИСОКО И СИЛНО,
 БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ ЗА ЧИСТА И СВОБОДНА ОТ ГМО!


УТРЕ В МОСВ ЩЕ ГЛАСУВАТ ПРОТИВ НАЦИОНАЛНИТЕ ИНТЕРЕСИ НА БЪЛГАРИЯ, ПРОТИВ ИНТЕРЕСИТЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ЗЕМЕДЕЛЕЦ И ФЕРМЕР, ПРОТИВ ИНТЕРЕСИТЕ НА ДЕЦАТА НИ!

ЕВРОПА ИСКА САНКЦИИ И ЗАКОН
ЗАЩИТАВАЩ ОКОЛНАТА НИ СРЕДА,
А ТЕ ГЛАСУВАТ ЗАКОН ОБРИЧАЩ
ЗЕМЯТА И ПРИРОДАТА НИ.



НЕ СИ ПРАВЕТЕ ЕКСПЕРИМЕНТИ С ЧУЖДИ ЗАРАЗИ ВЪРХУ ЗЕМЯТА НИ, ЗАЩОТО НИЕ ЩЕ ГО РАЗКАЖЕМ НА ДЕЦАТА СИ, ЩЕ ИМ ЗАРЪЧАМЕ ТЕ ДА ГО РАЗКАЗВАТ НА ТЕХНИТЕ, И С ТОВА ЩЕ ОСТАНЕТЕ В ИСТОРИЯТА НИ!


Инициативен комитет на родители и граждани, регистрирани в портал BG-MAMMA и FORUM.SEGABG.COM



# 1 506
  • Мнения: 3 835
Свързах се с един от организаторите на подписката, казах му за петицията, форума и че Вие организирахте протеста миналата седмица. На коя от Вас да пусна координатите му на ЛС, за да може да се обедините за общи действия?

Аз контактувам с Илия Цонев, пчелар, той е много активен. Ще ти пиша на ЛС, да дадеш координатите ми. Чета всичко, колкото и да ми е сложно, просто нямам време на всичко да отговарям. Мислех, че някой друг от основните инициатори ти е писал.

# 1 507
  • Мнения: 2 652
Пуснах НОВА ТЕМА, че тази и без това е много дълга.

Моля копирайте там листовките, че сега не смогвам.

# 1 508
  • Мнения: 10
Цитат
без клетви,ние сме интелигентни
ами да ги анатемосаме тогава като метрополита  #2gunfire не разбирате от шега

# 1 509
  • Мнения: 3 835


Откланайки се в рози и тютюни, губим мишената - ГМ рапица в цяла северна България за производство на биогориво.

Като няма земя, на която да се сее, няма да има и ГМО рапица. Ако има обявена държавна политика, обявяваща, че интересите на България не съвпадат с разпространението на ГМО, и обявяваща ни за свободна зона, предвид националните ни интереси, нищо ГМО няма да има, ни рапица, ни нищо друго.

# 1 510

Общи условия

Активация на акаунт