Тесто за пица Бела

  • 11 972
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Някой пробвал ли го е?
Тип обикновено или бутер тесто е?
http://www.bella.bg/bg/brands/Bella/testo_za_pizza_bella.htm
Днес мисля да купя  и ще дам отзиви утре!!!

# 1
  • Мнения: 27 524
Не е бутер тесто. Майка ми направи веднъж пица, добре стана. Отдавна трябваше да ги започнат тези продукти за улеснение  Simple Smile
Иначе има и с масло, има и т.нар. бризЕ, за тарти, със зехтин и т.н.

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ще чакам отзиви тогава. Mr. Green

# 3
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Днес ще правя пица с това тесто. Някой ако знае, колко време трябва да се пече пицата, моля да каже, че на упътването не пише.

# 4
  • Мнения: 27 524
Загряваш на 180° фурната и слагаш пицата (аз не махам хартията за печене). После проверяваш отдолу да е добре изпечено  Simple Smile

# 5
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Благодаря, Блонди bouquet

# 6
  • Мнения: 40
Блонди ти е обяснила за печенето, но аз следващия път ще махна хартията, защото ми залепна и после не можахме да я махнем.  Rolling Eyes

# 7
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Така ли? newsm78
Може би трябва да се мазне тавата?

# 8
  • Мнения: 182
Два пъти правих пица от това тесто и няма да потрета.Спазвах упътването-там пише,че хартията не се маха,но са пропуснали да кажат,че после няма отлепване на тази хартия и ядеш пица-хартия.Да не говориме,че след като я извадих от фурната все едно беше сушена,а не печена-твърда и спечена ,та чак зъбите може да си счупиш.По добре си омесете тесто,или вземете някое друго,отколкото да си съсипете продуктите.
Е, това е моето мнение след два несполучливи опита с това тесто.Иначе харесвам продуктите на Бела,но определено тестото не е от тях.

# 9
  • Мнения: 398
Не съм ползвала още от това тесто,но щом пише в упътването да не се маха хартията,мисля че трябва да се намазни тавичката.Иначе ще залепне.
davidova,защо така се е получило  newsm78Да не си я препекла или пък на ниски градуси и вместо да се изпече,да се е изсушила.Важно е също и в предварително загрята фурна да се сложи да се пече Peace

# 10
  • Мнения: 182
Намазних тавата,пекох в добре загрята фурна ,въобще спазих всички инструкции,но резултат не беше добър.Не се хваля,но в кухнята няма нещо,което да не ми се отдава особено тестените изделия,така,че немисля,че причината е в мен.Както казах това е моето мнение за това тесто.

# 11
  • Мнения: 47
Ползвах веднъж това тесто и не мисля да повтарям , след като извадих пицата от фурната беше корава като подметка , хартията не можеше да се отлепи  и в крайна сметка изядохме само плънката на пицата .

# 12
  • Мнения: 28
Изобщо не ми харесва, става твърда, а и вкусът е странен, не като на пица. Все пак въпрос на вкус е, трябва да се пробва.

# 13
  • Мнения: 655
мацки,аз защо не съм го видяла newsm78ония ден купувах бутер и кори за лазаня от замразения щанд,не съм забелязала такова неяо Thinkingиначе ще е супер,тъкмо да не се цапам Party


а Блонди както винаги напред с материала  bouquet

# 14
  • софия
  • Мнения: 379
а колко струва този пакет?
за 1 тава  ли е количеството?

Общи условия

Активация на акаунт