Летен вирус през зимата или грип?

  • 6 215
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Дейзи, по-добре не давай за сега нищо освен хумана, сухар, обикновени бисквити и солети. Важното е да приема течности.

# 16
  • Мнения: 199
А за коя Хумана говорите?
Аз най-вече давам обикновени бисквити,солети,ориз,картофено пюре без нищо,освен сол,същото с повече вода става на крем супа,от вчера вкл.малко морков в супата,но сирене-не смея,че утре цяла седм.ще стане откакто има разстройство.Правя и и една дом.юфка Етъра,защото ми се струва ок,заради препечените кори.Но това не са ми казали,че може.И естествено-препечен(дори и непрепечен)хляб.

# 17
  • Мнения: 5 228
Лечебна Хумана HN или NH, все не мога да го запомня, това е специална диетична храна при разстройство, може да се направи с повече вода и да се дава като мляко, а може да се направи и на каша, има инструкции на опаковката. В аптеките се проодава.

# 18
  • Мнения: 199
Благодаря ти много,Фукла!Беше ми много полезна!  bouquet

# 19
  • Мнения: 6 155
Да ви кажа при нас как се развиха нещата. Естествено препоръчаха диета. Два дни детето беше на супа от моркови (голяма гадост), печен хляб, варени картофи, ентерол и смекта. Ефект никакъв.
Спрях му диета и започнах да му давам да яде каквото иска (без прясно мляко) и по около 400г домашно кисело мляко + 2 дни 3*1 хидросек. Не знам дали от хидросека, дали от киселото мляко, от комбинация от двете или пък просто му беше дошло времето да мине, но разстройството спря.

Бързо оздравяване на всички болни.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 537
понеже прочетох единствено, че Биби дава на детенце хидросек, някой друг дава ли?
на мен доктора нищо не ми каза...
а за течностите е голяма мъка, то като пие само мляко и солети не иска че му умръзнаха 1 седмица, та не иска и вода.
лъжем я тати като седне да вечеря, че пие ракийка и и налива в една малка ракиена чашка вода и правят наздраве и така се лъже да пие 100 гр. вода, голям ужас .

# 21
  • загубено
  • Мнения: 6 520
Аз живея в Гърция,но го има този вирус май  и тук.
Чух преди седмица да коментират две майки.
Не обърнах честно казано внимание,малко рано ми се струваше за
стомашно чревни гадове,но уви.
Днес детенце се събуди с повръщане,по-късно и разтройство и сега по вечеря
и Т.Чакам лекарят да дойде,но се притеснявам.

Има ли някой да го е карал без хрема.Или идва по късно тази екстра?

# 22
  • София
  • Мнения: 537
при нас още няма хрема...а е 6 ден болна Sad

# 23
  • загубено
  • Мнения: 6 520
Ужас.
Личната каза вирус,сега го видя.
Имало много случаи.
Вдига Т пак,направо се побърках.
Какво е това чудо,сред зима.

# 24
  • Мнения: 5 228
И дъщеря ми беше без хрема.

# 25
  • Мнения: 199
Дъщеря ми също беше без хрема,без температура и без болки в корема.Само повръщане и след това разстройство.Никакви др.симптоми.Аз давам Хидрасек-1вите 2дни-3 по 1,2рите 2дни-3пъти по 2.(тя е на 2.8год.)от вчера-2 по 1.

# 26
  • София
  • Мнения: 537
снощи повърна като фонтан миличката.. но беше само веднъж.Надявам се да е била препила вода, че си играха с баща си.
ох а на нас ни даваха само 2 дни в болницата хидрасек и сега незнам дали да продължавам, акаме не толкова рядко но е като каша.. има още път до нормалното акане.
лекарите не ми вдигат телефона да ги питам ... дали да купя хидрасек и да давам ?

# 27
  • загубено
  • Мнения: 6 520
На мен ми казаха само диета.
Днес ще е на ориз и картофи,хич не  е въодушевен.
Интересно ми стана,че лекарката каза може пилешко месо.НО да не е тлъсто и да няма кожа.Най-добре гърди.Сварено в отделна вода и гарнитура ориз,картофи....
Вие давали ли сте месо?

Мисля ако няма позиви за повръщане към края на деня да опитам с малко пилешко.

Бързо оздравяване на всички Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 537
ох то май аз най-много досаждам... ама така е Simple Smile
и на нас ни каза лекаря, че може на 4-я ден пилешко и зеленчуци на пара, но аз се колебая Simple Smile

# 29
  • загубено
  • Мнения: 6 520
deizy13,на мен ми казаха никакво мляко и млечни .
Мазно,тлъсто ,зеленчуци.
От плодовете банан и ябълка.
И прости неща,супа с картоф+морков+фиде+пилешко(сварено отделно).
Макарони с месо или само макарони.Спагети и т.н.

Гледам детенцето ти малко може би някаква диетична хумана.
Моят син на  1,8 кара такъв вирус,и бяхме в болница.
Спомням си че му дадоха за закуска една каша оризова за бебета.

Общи условия

Активация на акаунт