Подсъзнанието може всичко 21 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 98 993
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 674
Лени, и на мен линка не ми се отваря, когато искам да сваля книгата показва ме, че е непознат  file!  Аз обаче  я имам в книжен вариант  Hug

humanis, не бива да чувстваш лична вина  ...също и да свързваш  подсъзнателно двете събития. Ние не знаем причините , защо  душата на нашия близък решава да напусне тялото и кога го решава, но  това едва ли е свързано с твоя личен успех... макар и така да изглежда.  Освен това какво знаем ние за смъртта...? За нас  загубата на  близък е голяма  болка, а какво ли е за самия него...?  Rolling Eyes


...
Всички познаваме хора, които казват - "аре бе, какво толкова се е случило - голяма работа! Я виж какво време е навън - я да излезем на разходка, (да отидем на парти, да хапнем, да отидем на кино и т.н.) не го мисли толкова!" Свикнали сме да оценяваме подобен подход като лекомислен, несериозен и повърхностен.

Да, наистина за някои такъв начин на мислене  изглежда лекомислен и се смята за  непукизъм. Хората се чудят се се на такива, как може такова лекомислено отношение да премахне проблемите от живота им...? А всъщност тези хора наистина премахват проблемите в живота си с лека ръка, не заради "лекомислието и непукизма си" ,  както се предполага, а заради съзнателното намаляване на важността на проблема. Повишената важност създава напрежение и излишен потенциал, който трябва да се изразходва във вид на енергия,  която равновесните сили се опитват да отстранят...и се получава една  безплодна  борба с вътрешните и външните проблеми и в крайна сметка  резултата не е такъв, какъвто сме  очаквали.  Ето и разочарованието.... Laughing  

За това изглежда , че при непукистите всичко сякаш им  е ок ,  а всъщност  работатата е там ,че те не се затормозяват  излишно , защото не  се борят с проблемите си. Точно както Мilla е казала, не фокусират върху проблема...Те знаят и приемат , че това е временна ситуация...и не и придават  важност. Когато намаляваме важността не нещо, то постепенно изчезва. Wink Така че , има  какво да научим от непукистите  hahaha

 Много искам да стана непукист ... Mr. Green



 






Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 16:42 от ЧервеноВинце

# 721
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Откакто има нови погледи към бизнеса и техники за оптимизации полечка, а после и явно се налага идеята за преоритетите. Двете крайни гледни точки са изкореняване на всички проблеми и пълното им игнориране и концентриране само върху успехите. Няма нужда да обяснявам, че макар и крайни, единия е много по-успешен Simple Smile

За кармата, чела съм Лазарев преди доста години - май до към 5. Не съм го приела негативно, нито е имало последствия, които да съм забелязала. Но там и на много други места става дума за съзнанието на човекът и душата му като част от цяло - човечество, духовен свят, Бог - според източника, и как когато човек живее в хармония с цялото, животът му протича по един начин, ако когато не е в хармония по съсвем друг. Предупрежденията, болестите и т.н се дават /разглеждат като начин за справяне с индивидът /клетката/ тръгнал /а/а да се развива за сметка на цялото /организма/

Преди време ми попадна нещо нумерологично - хората с лично число /сборът от всички цифри на рождената дата/ 1 или 7 са свободни от кармата на предходните поколения, а техните деца са обременени само от тяхната карма /на 1-цата или 7-цата/. Приех го като любопитен факти и шанс, но не знам на какво почива и откъде идва.

# 722
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
арт мама, на дъщеря ми числото е 1.   bouquet

може да се отвори с:  adobe reader

Благодаря! Сега и аз го отворих.  Hug

# 723
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Има я и в Спиралата - Енергийно балансиране - Даян Стейн

Линк за сваляне

  bouquet

# 724
  • Мнения: 620
ЧервеноВинце   Heart Eyes много ми помогна  Hug благо - даря

Аз съм 1 ца и Дънов пише доста за 1 ците.  Да ние нямаме да изплащаме наша лична, но пък за сметка на това сме дошли да помагаме на  другите от семейството да преодолеят тяхната. Това го разказа хубаво Кубрат Томов в едно предаване Горещо.

# 725
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, може би точно там ми беше попаднало.
Да се ненадяваш на предаването Simple Smile
И моя опит е точно такъв засега.

# 726
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Аз съм 1 ца и Дънов пише доста за 1 ците.  Да ние нямаме да изплащаме наша лична, но пък за сметка на това сме дошли да помагаме на  другите от семейството да преодолеят тяхната. Това го разказа хубаво Кубрат Томов в едно предаване Горещо.

И аз съм 1 по име, по рождена дата, по рождената + година на раждане, по име, презиме, фамилия   Laughing

Предаването  "Горещо " - "Новини от Бъдещето" /прогнозите за 2010г., епохата на Водолея, промяната на духовното ниво, кризата, децата индиго и кристалните деца /   

Интересно е  Hug

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 19:00 от lenny_pld

# 727
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Lenny, замислих се имат ли значение и тези под-числа само дата и т.н. И при мен има повече 1, има и 7.  Явно пак трябва да прочета.

# 728
  • София
  • Мнения: 291
не знам това, с освобождаването от кармата откъде идва, моят път на живота е 7 и аз си имам кармички за отработване, и то не една
никъде досега не съм срещала такава информация в нумерологията, пък доста нумерология съм прочела .......
друг въпрос е, че вече са дадени начини голяма част от кармата да се освобождава по един светлинен и любящ и щадящ и поносим начин

да не забравяме, че кармата е и нещо, което ни кара да се развиваме, да осъзнаваме, да си припомняме, да променяме остарели модели на поведение и т.н.

# 729
  • София
  • Мнения: 291
кармата всъщност е много видове - и лична, и семейна, групова, национала ....... не знам как може да се роди човек на Земята без карма  newsm78 и за какво да се ражда тогава  newsm78 ....... то си е купон да отработваш карма  Joy

А принципно се включих за да споделя нещо:

издателство "ФЕНИКС", което издава книгите на Джон Кехоу (както знаем нашата тема носи името на неговата книга "ПОДСЪЗНАНИЕТО МОЖЕ ВСИЧКО") и ШАМБАЛА направиха он лайн интернет радио. Там върви музика в момента, но в 21 ч. всеки ден има медитация, водят я Жоро или Емил с енергиите на ШАМБАЛА. Всеки може да усети за какво става въпрос Simple Smile, дори и да не разбира ментално всичко.
Идеята е по радиото да има лекции, новини, музика, медитации. В момента е процес на разработка, но медитациите вървят.

Адресът на радиото е:www.radio.fenix-bg.com

За вбъдеще ще бъде добавена и опцията срещу абонамент да може да се ползва архива на радиото и да можете да сваляте всички лекции и медитации, които сме изпуснали.


ето - не съм ви забравила   bouquet, но наистина не изчитам всичко  Sad
обаче като има нещо ново и готино ...... споделям

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 19:46 от svetlina_8

# 730
  • Universe
  • Мнения: 1 556
svetlina_8   Hug, радвам се да те "видя" Simple Smile
Мерси за разясненията и радиото   bouquet    

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 19:53 от lenny_pld

# 731
  • Мнения: 616
 И аз много харесвам Зеланд и транссърфирането.Любима ми е теорията за жизнените линий и вълната на успеха.Много е вдъхновяваща

# 732

Общи условия

Активация на акаунт