"Системата минус 60"-Тема 3

  • 34 373
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Привет на всички и от мен! Днешният отчет:
закуска: сандвичи с хляб Вита и кашкавал.
обяд: Руло "Стефани"
вечеря: леща

Момичета, как издържате вечер само на мляко или плодове? Аз значи да си легна гладна, ако карам така.
Аз нямам още седмица на режима и не съм реализирала резултати, но проблемът при мен е, че задържам вода. Работата ми е на бюро цял ден, без движение... Пия хапчета за изхвърляне на водата, но през ден.  В деня, в който не пия, ме е страх да се кача на кантара - плюс едно кило. И с този проблем няма как да разбера дали имам постижение някакво дори да е в грамове или в 1 кг. Ще се радвам ако дръпна назад поне с 2 кг.  newsm78 Успех на всички отслабващи!   bouquet

# 31
  • Мнения: 99
Лейди Фрост разбира се, е ще сложа линковете. Сега ги добавих защото когто пуснах темата бързах да излизам и реших, че след това ще ги търся. Но Бебока бе така мила веднага да ми ги прати, за което и благодаря. Благодаря и на теб за положения труд.
Линковете се чудих къде да ги сложа за да се виждат добре и да не се загубят в самия увод. Вижте как е и кажете какво мислите Peace
Сега тичам да готвя и после ще се отчитам Hug

# 32
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Жанетка, супер е така!  Peace

Аз днес вечерях рано. Дано не изтрещя от глад по-късно, че и от 7 съм на тренировка, а после до късна доба на кино с една приятелка. Ще е забавна вечер.  Mr. Green

За днес хапването ми е
Със ставането - чаша гореща вода
Закуска - мюсли със сушени плодове и сурови ядки, 2-3 ореховки, едно парче кашкавал
Обяд - Леща с две ръжени филийки хляб
Вечеря - Ориз с моркови и лук

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 121
Току що приключих с вечерята - ориз на фурна и зелева салата. Отдавна не бях вечеряла нещо различно от ябълки с кисело мляко.

# 34
  • Мнения: 23 106
Запис във вашите редици.
И аз като Ронка и Anivv,имам да свалям около 20 кг.В техния октомерийски отбор съм.
Прочетох темата и се надявам да съм схванала принципа.Имам само един въпрос-прави ли се някаква задължителна пауза между храненията?

# 35
  • Мнения: 659
Добре дошла!
Не,няма такава пауза,всеки си преценя спрямо възможностите си и дневния си разчет на време

# 36
  • София
  • Мнения: 51
момичета, привет! Хареса ми системата и реших да се цопна при вас  Hug
Изчетох част от предишната тема, довечера мисля да поизчета повече, че да ви спестя поне част от многото въпроси, които имам.
Харесва ми най-много, че може да се кърми същевременно, защото бебка е на 9 месеца и скоро нямам намерение да спирам. След раждането не само, че не съм свалила, но съм и качила, та в момента съм 88 кг - колкото в 9-ия месец. От известно време бягах далеч от кантара като от зло куче, но един ден се престраших и като видях колко съм, реших да се взема в ръце. Та от една седмица тичам ежедневно на пътеката и ям много разумно, та съм свалила 2 кг. Остават само още 23 за преборване. Thinking Надявам се във вашата приятна компания да успея да го направя наред с кърменето. И при трите бременности качвах по 30-ина кг, но започвах да свалям едва след спиране на кърменето. Първия път карах по някаква собствена диета,  втория път с Дюкан.

# 37
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен. Тъкмо вечерях сирене. Дано нямам проблеми като с ябълките. Чудя се дали не мога да включа и няколко печени чушки. Thinking Много ми харесва режима. До преди седмица само се чудех какво да хапна докато нямам работа, а сега съм сита и не се изкушавам вечер.  Simple Smile

# 38
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
оп ето го отчета и от мен за днес:

З: активия закуска - 1 брой
О: леща с една филийка ръжен хляб
СЗ: айрян с портокал (половинка)
В: таратор

Отчет за минус/плюс ще дам в понеделник Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 873
Записвам се и отивам да чета. Hug

# 40
  • Мнения: 5 007
Добре дошли на новите момичета   bouquet

Жанета, благодаря за новата тема  Hug

Вчера си пропуснах мумиото, днес кардиото, иначе съм режимна  Grinning
з. питка с кашкава, луканка и домат
о. шопска салата и рулца от раци
в. айрян и зелева салата.

# 41
  • Мнения: 23 106
А от бобовите само зрял боб ли не може ?

# 42
  • Мнения: 5 007
Деси, може боб, но само постен.

# 43
  • Мнения: 85
Благодаря за новата тема   bouquet

И добър вечер  Simple Smile Днес сутринта се премерих пак  Joy hahaha пристрастена съм и съм 67.400 точно 1 кг. съм свалила за 6 дни , което супер  Peace Да ви кажа вечер на мен от плодовете ми е гладно ...затова си хапвам таратор или ябълка с кисело мляко , но млякото го ям на второ място така коремчето ми е по сито ... Салата също хапвам , но гледам да по - лека храната , основно зеленчуци.. Незнам как сте вие ама един ден пия вода един ден не ... А и всяка вечер корема ми бълбука , не спира да къркори и все ми е гладно пия един чай от горски плодове и понеже мирише на малинки , ягодки и се залъгвам докато си легна и си казвам айде утре ще си хапна ... Единсвеното което е че ям доста хляб и отслабвам ... При мен върви системата с повечко ядене се отслабва ... Laughing Шоколад съм яла два пъти на закуска , но съвсем малко и то черен ... За табличката нека да изкарам две седмици , че досега , който и режим да подхвана все се отказвам до третия ден ... Но ще си пиша и ще ви чета  Simple Smile Много се вдъхновявам от руския сайт със снимките  Crazy Дава ми сили и да оставя вечер стомахчо да си къркори  Joy Joy Joy
З. две филиики едната с топено сирене и краставица , а др. с масло и ягодово сладко + кафе с мляко
О. шопска + Яйца с два кремвиша+ хляб
В. Таратор

# 44
  • Мнения: 1
MiqS

дайте го този сайт да го разгледам моля newsm20

все говорите за него и че ви стимулира

та и аз да пробвам newsm20

Общи условия

Активация на акаунт