Устройство за четене на дигитални книги

  • 73 875
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 690
Zveti, не знам твоят приятел къде ще ходи и дали там имат best buy, но те май са доста популярни в САЩ. А както някой вече беше писал, там продават киндъл offline и цената е почти същата. Сега видях, че даже имат и варианта с рекламите, който е по-евтин от другия.
Ето го.
Та може от там да го вземе. За NOOK нищо не знам, съжалявам. Но май някое от момичетата в темата си го беше купила. Разрови се назад.

А може да стане и както ivka_007 ти е писала. Simple Smile

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 687
zveti, ето тук са писали нещо за Nook http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464249.msg17006236#msg17006236 , малко по надолу поста на Loreley Peace

# 737
  • Мнения: 289
ivka 007 ; DEVA Много много благодаря! Прочетох за NOOK-чето и май Kindle е по-добре, но ще му дам на моя приятел двете опции та да не се връща с празни ръце Praynig
Още веднъж - благодаря и дано скоро да се фуклявя тук Laughing

# 738
  • Мнения: 2 381
Zveti, не знам твоят приятел къде ще ходи и дали там имат best buy, но те май са доста популярни в САЩ.
И в Таргет го има Simple Smile Те са навсякъде.

# 739
  • Мнения: 289
Zveti, не знам твоят приятел къде ще ходи и дали там имат best buy, но те май са доста популярни в САЩ.
И в Таргет го има Simple Smile Те са навсякъде.
Ох, много благодаря! Вече изобщо нямам търпение- тъкмо бях почнала да търся други /по-скъпи Wink/ начини и вие ми върнахте светлината /под формата на няколко долара повече Laughing/

# 740
  • Мнения: 3 344
Време е да се пусне нова тема. Опитах да прегледам тази и да синтезирам най-важното, но се оказа трудна, да не кажа непосилна задача Laughing
Така че, ако някой има време и желание да синтезира цялата информация в кратък, достъпен и ясен вариант, нека да го направи.
Ако не, утре ще пусна нова тема просто с линк към тази.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт