Вики,детето ,което има нужда от нас.

  • 56 641
  • 568
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 484
Ок, благодаря

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
Да побутна и аз мъничко напред.

# 17
  • Мнения: 3 484
Видях, че средата на февруари трябва да заминете. Как сте дотук с финансите? Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 914
Сега проверих сметката: 367 лв. и още 100 изпратени по поща,общо 467 лв.
Чакам разглеждането на кредит,така че се надявам да заминем с кредита,пък за второто ходене,после и трето дай Боже,ще го мислим Hug
Благодаря ви хора,500 лв за мен си е огромна помощ,оценявам го  bouquet

# 19
  • Мнения: 803
Моля се още човешки сърца да се отворят за доброто и да откликнат!  Flowers Four Leaf Clover
Ина, прегръщам те! spoko

# 20
  • Мнения: 2 433
Трябва време момичета - ще стане. Събраха се много фактори- студеното време най вече... не се отчайвайте само! Не бива! Сигурна съм че ще има ефект. Много от момичетата сигурно не са се организирали още да излязат , особено ако са с малки деца....
Вярвам че ще се съберат парички Hug

# 21
  • Мнения: 613
Нека да мине темичката напред. Аз съм превела днес след 14 часа. Надявам се и други! Трябва да стане ! Praynig

# 22
  • Мнения: 3 914
Нека да мине темичката напред. Аз съм превела днес след 14 часа. Надявам се и други! Трябва да стане ! Praynig
Благодаря Ирен Hug
Ще стане,щом има толкова хора с нас  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 116
Чакам само да ми  прведат паричките....   Peace Капка по капка ВИР!  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 5 074
Нека да мине темичката напред. Аз съм превела днес след 14 часа. Надявам се и други! Трябва да стане ! Praynig
Благодаря Ирен Hug
Ще стане,щом има толкова хора с нас  bouquet
Хора ? И то какви .... Не бих казала хора, човеци са !

# 25
  • София
  • Мнения: 1 078
Включвам се и аз.  Hug Сигурна съм, че съвсем скоро, а защо не и това лято вече, твоето момиче ще тичка съвсем самичка.  Hug

# 26
  • Мнения: 3 914
Включвам се и аз.  Hug Сигурна съм, че съвсем скоро, а защо не и това лято вече, твоето момиче ще тичка съвсем самичка.  Hug
Лелееее,как го каза Hug
Ей такива неща ме зареждат невероятно.Благодаря ти  bouquet Hug

# 27
  • Мнения: 347
Много хубава усмивка има малката Heart Eyes Само да си получа майчинството и ще преведа парички, малко, но от сърце. Стискам палци повече хора бързо да откликнат!

# 28
  • Мнения: 531
Ина, вярвам че ще се съберат парите ! Прегръщам те , ти си силна майка , имаш и нашата подкрепа. Междувременно да попитам има ли група във фейсбук в помощ на Вики, ако няма да създадем.   bouquet

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодаря,4е темата е закована ве4е bouquet

Общи условия

Активация на акаунт