Вики

  • 16 103
  • 151
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Eй,понякога искам наистина да стрелям #2gunfire

Цвети,имам няколко идеи и не са свързани с медии,а с наши колеги от НПОтата,на който ще пусна инфото Peace

Ще се справите мили4ка Heart Eyes

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цвети,


разпратили сме инфото на наши близки,колеги и цялата ни мрежа от контаки.Има реакция и се надявам тя да се отрази на сметката.
Съжалявам,4е не можем пове4е Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 3 914
Роси,аз съм благодарна и на малко,а то не е малко това което правиш за мен Hug
В сметката тази вечер има: 1599.58 лв. Hug

Последна редакция: пт, 05 фев 2010, 22:29 от ~Ина~

# 33
# 34
  • Мнения: 4 371
Ох, писна ми от тая "прекрасна" държава.
Ще преведа в близките дни парички.
Успех Praynig

# 35
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Цвети и Вики Hug Hug И този път съм с вас, утре ще преведа парите Hug
Пуснала съм линка в темите,в които пиша - Дуцка, благодаря ти за бързата реакция Hug Изпратила съм темата на приятели и познати  - ще успеем и този път, убедена съм Hug Hug
Вики е прекрасна  bouquet На теб и съпругът ти - една огромна майчина прегръдка, с много ,много  сила и любов Hug Hug
Прекланям се пред Вас  bouquet

# 36
  • Мнения: 3 914
magnoliamm Hug
Момичета,тези дни няма да мога да давам инфо,докъде сме стигнали,защото взе че ми прегря компютъра,ама направо бяхме пред стопяване ooooh!,та преинсталирах и като се обадих в банката да ми активират сертификата,онзи там ми каза ,че съм унищожила всичко с преинсталацията,та ще трябва пак ново заявление и т.н.Не че е сложно,напротив ,става за часове,но в тоя сняг незнам дали ще се добера до банката с количката,въпреки че съм високопроходима Mr. Green,обаче снега е ужасяващ Grinning
Сутринта като проверих бяхме наближили 1700 и много,много съм ви благодарна  bouquet

# 37
  • Мнения: 4 371
И аз пуснах в две от темите, в които пиша Peace

# 38
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Днес направих превода  Peace Още веднъж много целувки, прегръдки и много сили на малката красавица Вики ,за силната и майка Цвети Hug Hug Поздрави на таткото Peace Peace С вас сме мило семейство Hug

# 39
  • Мнения: 19 334
И аз ще преведа пари утре. Видях, че сметката е в бг лева, но се надявам да става от тук и в евро.
Много много се моля да успеете с лечението Praynig

# 40
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Побут Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 371
Аз пуснах днес и мисля, че събудих интереса на момичето в банката, което ме обслужи.
Успех Praynig

# 42
  • Мнения: 3 914
Аз пуснах днес и мисля, че събудих интереса на момичето в банката, което ме обслужи.
Успех Praynig
Много,много ви обичам Hug
Вече сме над 2000 лв.  bouquet

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз пуснах днес и мисля, че събудих интереса на момичето в банката, което ме обслужи.
Успех Praynig
Много,много ви обичам Hug
Вече сме над 2000 лв.  bouquet

Супер Hug

Но,като знам още колко ви трябват Confused

# 44
  • Мнения: 2 171
Ще помогна с колкото мога веднага щом получа пари (надявам се следващата седмица). Успех!

Общи условия

Активация на акаунт