Бродирана красота - Гоблени 69

  • 98 666
  • 677
  •   1
Отговори
# 30
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
От мен пастичка към кафенцето. А и имам повод - любимия става с една година по-мъдър.
Да ми е честит! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 990
В този файл има сложен ключ:
http://dump.ru/file/1043699
Гобленът е на Ланарте; те ползват ДМЦ-конци. Ти къде видя че пише Анхор?

Прасчо, благодаря много за отзивчивостта ти:hug:  bouquet Анхор пишеше на друг гоблен, който търсех, но като качих снимката видях и се коригирах, съжалявам, ако съм подвела някой!

Обещавам да се включа малко по-късно с някоя снимчица, макар че гоблените, които сме шили с майка ми са доста стари и известни модели! За това сега е време да обновим колекцията  Laughing

# 32
  • Мнения: 87
Дъмпер благодаря ти за разяснението!С удоволствие ще се включа в следващата томбола,ако може де!

Твое лично решение е дали ще участваш или не , но имай предвид , че може да ти се случи и това:

аз подходих съвсем сериозно към томболата - проучих вкусовете и желанията на Галя 74, която ми бе определена от томболата - видях, че тя иска да има Бистрото и че харесва Париж травел мемори.Поръчах и тези два гоблена от cross stitch world , платих ги с виза картата си и зачаках да дойдат от Щатите. Междувременно видях, че тя няма все още деца  и като пожелание и купих от магазина на DMC гоблен с момче и момиче. Пратките понякога се бавят особено около Коледа и Нова Година,  докато дойде поръчката ми от cross stitch world - Галя 74 загуби търпение и почна да се оплаква навсякъде как дядо Коледа закъснял, пуснах и постинг да прояви малко търпение, но не - тя продължи да се оплаква , даже ми написа съобщение в което ме обиди, като ми намекваше какво ли не - какво да правя тогава?Отказах се да чакам, пратих и гоблена на DMC - междувременно гоблена Бистро и Париж травел мемори пристигнаха може би три дни след като и пратих подаръка.


А дали ти ще си получиш подаръка зависи изцяло от пощите - аз във Варна съм във Морската градина свръх престижен нов квартал , който обаче няма все още своя поща и трябва всеки път да се чудя има ли нещо за мен  и в кой клон - това при една по-добра кооординация разбира се може да се избегне, получих си подарък от ущт и красота за рождения си ден точно на този адрес във Варна, вярно пак проверявах няколко пъти , но мама Гери бе достатъчно коректна и всичко беше точно, докато тук ме наругаха, че не съм си намерила колета. И направиха дискусия какъв човек съм, предполага се идиот.

Така, че бъди готова за много неприятни изненади.

# 33
# 34
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Честита ви нова тема,още хиляди красоти ще видим в нея  bouquet
Специялно за Айнури с моите най искрени уважения Hug

сега шия това на дъщерята
                                                          Поздрави:Ирка  bouquet   bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 7 803
irka1978, страхотни са  Hug

м да, имаше срок и той беше 15.12. всеки си прави сметките така, че подаръкът му да е изпратен до тази дата. това за пощите го знаем всички, че се бавят, че губят пратки и т.н. но всички други успяха да си пратят подаръка на време. единствено тарзанка имеше проблем и се извини публично. от твоя страна нямаше и дума. не написа, че ще забавиш или каквото и да било. ми нормално да и се изпари търпението. пуснато пакетче на 15ти би трябвало колкото и да се бави за коледа да стигне, но проблемът е че ти не си го пратила на 15.12, а на 13.01. извинявай ама месец по-късно, на теб ако ти го врътнат този номер как ще се чувстваш? всеки ден с надеждата, днес ще дойде.
та след тази врътка просто няма как да ти повярвам, че за твоят пакет не е имало бележка, че като ти писаха ЛС не си можела да го вземеш и т.н. който иска да ти вярва, негово право си е, но от мен съчувствие няма. ако не беше направила тази мизерия с твоята жертва, щях да приема всяко оправдание, но при постъпка като твоята  Sick

# 36
  • Мнения: 2 425
Ирка  Heart Eyes, браво справила си се  Hug . Много са хубави  Peace
Добре дошла в отбора  Wink

Гуди, това с моторчетата ми хареса мнооооого  Flutter Hug Да вземем да си прикачим и ние по един  Crazy

# 37
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Айнури,Дъмпер благодаря  bouquet
Ето е с това воювам сега,много са ми трудни 2 червени еднакви цвята.Даже единия го боядисах на схемата и пак ми е трудно,дайте ми някакъв съвет,как да се улесня.Ето там неушитото е червено ooooh!Благодаря ви предварително Heart Eyes

П.П.Някой шил ли е нещо от ето този сайт
http://www.igolki.net/cat-all-fr-desc-15.html

# 38
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
не обичам дрязги и скандали

нека обобщим нещата, а кой прав, кой крив може да реши всеки сам за себе си:

решение за томболата се взе през ноември, "тайното другарче" се разбра пак тогава (първата половина на ноември);
подаръците трябваше да се изпратят около 15.12, за да стигнат навреме за Коледа (или за нова година, че имаме мацки и от чужбина);
така на всеки се даде цял месец за да се избере и купи подарък.

и доколкото прочетох, всички са успели в срок (дори тези зад граница) и само един подарък е изпратен на 13 януари  Tired

и за да завърша маааалко по-ведро Flutter хвал, хвал  
 

# 39
  • Мнения: 112
Здравейте неуморни момичета
Отново сте показали невероятни красоти Поздравления  bouquet

Искам да ви попитам относно конвертора  на конците от DMC в Ariadna  .Когато няма цвят който да бъде заменен със ариадна какво правите ,шиете с DMC или .... newsm78

# 40
  • Мнения: 720

Искам да ви попитам относно конвертора  на конците от DMC в Ariadna  .Когато няма цвят който да бъде заменен със ариадна какво правите ,шиете с DMC или .... newsm78
Аз - да , ако няма съответстващ цвят , си го купувам в ДМС .. Ако малко се шие с него , просто си купувам само 2 метра, а не цялото чиле ...
 Като ших това малкото свадбеното гобленче , от всеки цвят си купих по 2 метра конец (така на цената на 1 чиле , си взимам 4 цвята ), а ако не ми стигне , мога да купя още , но не се наложи...

# 41
  • Мнения: 2 425

П.П.Някой шил ли е нещо от ето този сайт
http://www.igolki.net/cat-all-fr-desc-15.html
От този сайт недей да шиеш нищо, съветвам те. Схемите са направени от много цветове, които са излишни и не ставали хубави гоблените. Имало много единични бодове. Аз също се канех да шия от там, но момичетата ме отказаха.

А за цветовете, просто си взимаш единия червен цвят и си караш с него, докато не го свършиш, после започваш с другия червен цвят, така смятам че няма да ти е трудно. Недей гледа че има почти еднакви два цвята, това е така за да се слеят цветовете, става по-красиво. Ако има нещо друго пиши ми на скайпа.  Hug

Гуди, какво е това дето си го започнала  Laughing , да не е фейчо  Flutter

# 42
  • Мнения: 720

П.П.Някой шил ли е нещо от ето този сайт
http://www.igolki.net/cat-all-fr-desc-15.html
От този сайт недей да шиеш нищо, съветвам те. Схемите са направени от много цветове, които са излишни и не ставали хубави гоблените. Имало много единични бодове. Аз също се канех да шия от там, но момичетата ме отказаха.

А за цветовете, просто си взимаш единия червен цвят и си караш с него, докато не го свършиш, после започваш с другия червен цвят, така смятам че няма да ти е трудно. Недей гледа че има почти еднакви два цвята, това е така за да се слеят цветовете, става по-красиво. Ако има нещо друго пиши ми на скайпа.  Hug

Гуди, какво е това дето си го започнала  Laughing , да не е фейчо  Flutter
Пък те като са почти еднакви , и да объркаш бод два , няма да личи въобще  Peace

# 43
  • Мнения: 207
За сега само запис , ще показвам след няколко дни . Дадох за рамкиране няколко гоблена и  като са готови ще показвам .   И като говорим за томболи  , ще правим ли за  8  март ?  Аз съм на линия. 

# 44
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
...
Гуди, какво е това дето си го започнала  Laughing , да не е фейчо  Flutter

ъ-ъ  Laughing
романтиШе мома сЪ криЙ да нИ пУчЪрней


стигнала съм до дупето Wink

...И като говорим за томболи  , ще правим ли за  8  март ?  Аз съм на линия. 

а аз съм на окръжност Wink

Общи условия

Активация на акаунт