С куки две или една - творци на зимна красота

  • 77 075
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 73
Fantasy_Girl , блузката е много хубава и добре ти стои. Поздравления. Много ги харесвам тези плетеници, но ми се струват трудни. Разглеждала съм много обяснения, но явно аз нещо немога да си преведа както трябва. Ако не ти представлява трудност /може и на ЛС/ би ли се опитала да ми  обясниш самата плетеница.
Женипче, мога да ти ги дам, но ще стане утре, ако пък ти е късно се разрови из темата, бях обяснявала на някого как се правят плетениците Simple Smile

# 736
  • Мнения: 52

Женипче, мога да ти ги дам, но ще стане утре, ако пък ти е късно се разрови из темата, бях обяснявала на някого как се правят плетениците Simple Smile
[/quote]

Няма проблем, когато можеш. Имах впредвид ако имаш твой вариант, т.е начина по който си ги правила и ако не ти е трудно да ми го обясниш.

# 737
  • Мнения: 73
Ще ти ги напиша нямаш никакъв проблем

И хоп в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=465571.new#new

# 738
  • Мнения: 0
katiABV, шамонито е разкошно и аз гласувам с две ръце да разплетеш и другия ръкав.
Fantasy_Girl много ми харесва блузката, чакам изпълнението на следващия ти проект.
radolana в първото шалче направо се влюбих, на една кука ли е?

# 739
  • Мнения: 0
здравейте не сам много на ти с плетките   Embarassed но ми хареса много това  http://durlyova.snimka.bg/photos-from-gsm/chorapi-pletivo-pletki … i.452007.16411734 
може ли малко пояснения на колко куки и какъв тип е плетката  newsm78

# 740
  • Мнения: 114
Добро кафенце, зимни плетачки. Да се похвал с почти изплетен дропсов сукман. Започнах го на две части, защото прецених, че с обръча пак ще ми заболят ръцете. Разбира се, спестих си от отворените плетеници няколко, защото схемата явно няма повторение на нечетните редове. Ще се опитам да я направя днес и да я постна тук, както мисля, че е. Иначе плетениците станаха по-големи, ама на мен така си ми харесват повече.   chef

Поздравления за новодошлите в темата и за плетивата на майсторките.  Hug

Днес ще се боря с поръчката на Хоби, даже ще им звъня. Много ми е трудна комуникацията с тях!  #2gunfire

Леле, кога изписахме и тая тема?!!! #Crazy

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 09:58 от big pufana

# 741
  • Мнения: 90
здравейте и от мен!
и аз си плета като ми дойде музата (дасе изхваля имам изработени 16 пуловера и блузона за мен идесетина за детенце), но само по схема:)
а сега се влюбих в ето тази шапка:
http://www.fashion-lifestyle.net/images/broi3/9_sarah_jessica_parker.jpg
някой да има идея как се изработва? шапкидо сега не съм плела  newsm78

# 742
  • Мнения: 114
Макеналей, провери в предишните теми. Това е прословут каскет. Обсъждан е много пъти. И е от времето на баба ми. С други думи - нищо ново под слънцето.

Има вече нова тема!

# 743
  • Мнения: 1 111
е, има нова тема...ама не се "вижда" много добре...
За това в една от предишните теми бях предложила "прехода" към новата тема да  е ясен и видим за всички - т.е. големи букви, друг цвят, мигащ,светкащ...от този сорт.... Peace

# 744

Общи условия

Активация на акаунт