Закусвате ли?

  • 6 776
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Аз отслабнах с 13 килограма и от 7 месеца се мъча да не ги кача. В момента съм 64 кг.,  въпреки че кантарът ми след спиране на диетата е показвал и между 62 и 63 кг., а бях 77 кг. Така и обаче не знам дали да закусвам, какво да закусвам, кога да закусвам. В диетата ми се закусваше с плод. Това много ми допадна, защото до този момент до 12 часа не ядях. Сега продължавам да ям плод, но чакам до 10,30 часа. Сутрин веднага, като стана пия чаша топла вода. Най-много до 10,30 часа да пийна и някой чай с мед, но рядко.
Моля, кажете Вие как действате!!!
Дано не повтарям някоя тема, но проверих доста напред и нямаше.
Очаквам Ви с мнения!!!  smile3525

# 1
  • Мнения: 1 092
аз лично не закусвам НИКОГА Hug обадвам и вечерям задължително  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 319
Аз закусвам, обадвам и вечерям леко - салата или плод, понякога кисело мляко

# 3
  • Мнения: 1 085
Ако изобщо си позволявам въглехидрати, то това е сутрин, рядко на обяд. Закуската е задължителна! Тя е най - главното хранене за деня. Ако съм склонна да пропусна, то това е вечерята и то не е съвсем без хич - около 18.30 изяждам едно обезмаслено кисело мляко.
Обикновено закусвам:
1. Препечена филия диетичен хляб, намазан с лютеница или кьополу и няколко маслини.
2. Сирене и краставица.
3. Яйца пържени в тефлонов тиган с мин. количество мазнина.
4. Овесена каша
5. Шунка с домат или краставица.
Около 10ч. ми е междинната закуска - плод.

# 4
  • Мнения: 242
И аз никога не закусвам-ЛОШО

# 5
  • Мнения: 5 001
Закусвам!
Обядвам готвено.
Вечерям нещо леко.Салата с пилешко или кисело мляко или плодове.

# 6
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
В момента съм на 90 дневната диета и закусвам плод- ябълка.
Преди диетата закусвах редовно - плод,мюсли,овесени ядки или овесени трици с мляко.

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 21:35 от мама барба

# 7
  • Мнения: 1 844
Не закусвам.Просто не мога да ям преди обед,ако ям-гади ми се. SickСамо кафе и цигари преди обед. Mr. GreenНе се давам за пример! ooooh!Иначе да закусваш лека,но пълноценна закуска е най-правилното решение.

# 8
  • Мнения: 97
Мисля че задължително трябва да закусваш -  банан, две малки ябълки или друг плод, освен цитрусови/те не се препоръчват сутрин на гладен стомах/. Аз задължително закусвам, защото съм пушачка, а преди първата цигара с кафето сутрин е добре да се хапва нещо. Пък и сега започнах един режим за отслабване, където задължително се закусва добре, а се вечеря рано и съвсем леко Peace

# 9
  • Мнения: 431
Винаги закусвам, дори с риск да закъснея. Дава ми сили за целия ден.
Закусвам мюсли (неподсладени, с високо съдържанеи на овсени ядки) с мляко.
Доколкото знам, диетолозите спорят за това доколко полезни са мюслите... Но мен буквално няколко лъжици ме засищат много.

# 10
  • Мнения: 164
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290320

Аз закусвам  Peace Плод, овесени ядки с кисело мляко, разни тестени неща  Blush

# 11
  • Мнения: 445
Закусвам!
Обядвам готвено.
Вечерям нещо леко.Салата с пилешко или кисело мляко или плодове.
Подкрепям напълно!Закуската  не я пропускам никога,закусвам основно зърнени храни с чаша мляко,портокалов сок и кафе.Благодарение на което издържам до 14ч.без да усещам глад.Единствено си позволявам/много рядко/да пропусна вечеря,но само в случай,че съм неразположена нещо.При спазване на диета най-често допусканата грешка е да се прескача хранене,което от своя страна води до изтощаване на организма,който м/увременно консумира от наличните запаси на енергия в организма и при следващото хранене складира всяка калория,превръщайки я в мазнини.От тук идва и ефектът йо-йо.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
От скоро започнах да закусвам сутрин - нещо тестено ( знам, че не е правилно), но ме засища, така на обед ям по-малко а вечерята може и да я пропусна - просто не ми се яде.

# 13
  • Мнения: 6 029
Винаги. Една малка активия към 10 часа.

# 14
  • Мнения: 4 678
Опитайте се да хапните на закуска храна,богата на протеин,да пиете Зелен чай и консумирате плод,богат на фибри.Така ще започнете деня с "изгаряща мазнините"закуска  Peace
..аз преди бях пускал подобна тема..какво закусваме Grinning/...та
..сока на 2 лимона+овесени ядки с мед и какао+300 гр извара+1 ябълка Peace...добавки Peace

Общи условия

Активация на акаунт