Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Здравейте муцки   bouquet

Хайде по стара фежруарска традиция да ви почерпя с торта по случай порастването с още един месец на моята Евунка-маймунка  Grinning


Ето как тя си отбеляза мини рожденния ден  Mr. Green


И да ви поздравя с любимата си коледна елха  Mr. Green


  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 1 978
Фокси, идеята за нещата,които ни карат да се чувстваме добре е супер и се включвам набързо.
Обожавам да слушам Брамс,просто е невероятен и когато слушам УНгарските му танци настръхвам цялата и изпадам в много готино настроение.
Освен това обожавам да пея,пяла съм във детска вокална група и в хора на НБУ.Изпадам в транс като пея някои песни,просто есупер яко,особено ако песента е по-сложна и ти я изпееш добре,често си пея вкъщи сама на себе си,когато бях бременна и си стоях нон стоп в нас, сега на Ники,интересното е,че тъжните песни го разплакват,според мен е наследил моята музикалност и затова все танцува и иска нон стоп да слушаме музика,хубавото е,че започна да харесва много неща не само чалга,но чалгата си ни е номер едно:)))))
Относно СИМС и на мен супер ми харесва играта,но сега играя на реален СИМС:)

# 47
  • Мнения: 1 134
lori_v, със закъснение ти желая много здраве и любов!  bouquet

Гея, аз ги разпознах - невероятни са! Нооо, нежните черти на Мила си личат отдалече. Hug

Как се сетихте сега за тези текстове - с тях вече прелях. Cry

Мартеничке, "Татко, аз и Ангелът" е книгата. А, снощи свърших прословутия "Образцов дом", защото искам да имам мнение за някой автор, който ме е впечатлил, не само от едно нещо. Обаче, не ме грабна толкова. Някак, по -тийн ми се стори.

За отбиването - вярно, че аз го направих преди 3 месеца, и тогава бебчо не разбираше толкова, но започнах от дневните кърмения, използвайки съпруга ми да го храни с АМ. И стана много лесно. За около седмица замествах едно хранене. Но това, в случай, че сте решили напълно да спирате. Само за нощното - не знам дали ще сработи.

Нямам аз, мании. Те ме имат. Laughing Мисля, че с малко воля и здрав разум успях да се отърва от всичко, което не мога да контролирам. По - скоро пощурявах от мисълта, че има нещо, което да е по - силно от мен самата. Сега само нета остана и то в определени периоди.

# 48
  • Мнения: 242
Хелоу от мен Hug

Цяяял ден бяхме насам-натам.Преди малко се прибрахме.Бяхме последно у леля ми и там братовчед ми,който е почти професионален фотограф,ни направи снимки.
Досаждам-не досаждам ще ви покажа няколко,защото аз много си ги харесвам... Blush


Теди,честита ви месечинка Hug Да ти кажа ...убедих се,че Евичка и Жорето направо са родени един за друг Laughing И ние имаме подобна снимка на вашата с бутилката бира,ама сега няма да я пускам,че много  нахална ще стана вече Blush

# 49
  • Мнения: 24
Айде Фокси пусни снимката , че и тъщата да се убеди , че дЯцата са един за друг  Mr. Green

М/у другото много сте готини  Heart Eyes особено тази семейната и тази с цигарения дим  Grinning

Гея аз пък веднага ги разконспирирах кой , кой е , въпреки че много си приличат  Peace

# 50
  • Мнения: 6
Вержи,страхотни снимки,много сте хубави и четиримата. Hug
Ето и от мен снимки от скромното ми празнуване снощи


и най-големия подарък-три крачки за мама:

Теди,честита месечинка,много хубава торта си спретнала. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 242
Лори,добре сте си прекарали Mr. Green А ти изобщо не се съмнявай в сладкарските заложби на наш`та Теди..Ако знаеш каква торта беше спретнала на националната среща... Crazy Щом аз ядох,дето по принцип сладко не обичам...

Айде за тъщата доказателството Laughing Само дето ние очевидно не сме такива пиячи като вас,ама..ще се разберем..И за марката бира също Laughing

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Фокси,на последната снимка-свекър ти ли е това?Него никога не съм го виждала

# 53
  • Мнения: 242
Фокси,на последната снимка-свекър ти ли е това?Него никога не съм го виждала

Да,дядката ни е много готин Mr. Green

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Фокси,изглежда печен наистина.

# 55
  • Мнения: 24
Мдааааааа, така си е ще има сватба  Laughing , щом и бирата се намеси  hahaha

# 56
  • Мнения: 356
За да не и е неудобно на Фокси викам и ние да пуснем по някоя снимчица  Mr. Green

Фокси,прекрасни сте и четеримата  Hug

Теди,чаках я аз тази тортичка - знаех,че няма да ни подведеш и този път  Laughing Ева е страхотен сладур!

Лори,ами ти си си получила най-хубавия подарък!Браво!

Ето и от нас снимчици  Wink


# 57
  • София
  • Мнения: 1 978
Ох, не мога и аз да не се намеся с бирените шишета  Joy  ето ни и нас,явно и моя син е наследил мама и тати (защото и аз и милото ОБОЖАВАМЕ бира, за мое съжаление)



Лори
, на колко години стана ако не е тайна,защото на тези снимки ми изглеждаш супер малка.

# 58
  • Мнения: 143
Привет, аз след рождения ден чак днес успях да се съвзема - голямо празнуване беше Laughing
За маниите- на първо място слагам ходенето на концерти и разбира се да бъда най-отпред! На второ място - обожавам да свиря на китара (но напоследък почти не го правя, защото не си я взех при поредното преместване в този апартамент и това доста ми липсва), на трето място е разбира се театъра - обожавам го, следват книгите...уф как щях да забравя - шопинг ( но стандартен, не онлайн), спирам,че колкото повече се замислям, толкова повече се сещам... Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 66
Ох, няма на кого да се оплача Sad
Столчето което поръчах вчера днес е с 25Евро по-евтино  Banghead

п.п. не че е голямата болка, нали сме живи и здрави, но като един виден телец не може да не ме е яд  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт