Разочарование от лаборатория Кандиларов

  • 58 331
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 199
Преди време си направих опит с даване на кръв в различни лаборатории, но по най-бързия начин, че да няма толкова голяма разлика във времето. Е, капилярна кръв, няма да ми източат венозната. Wink
Но резултатите бяха отчайващо различни!
Това не е само с Кандиларов! Те бяха добри в началото като си купиха хубава апаратура. НО отдавна вече са с неверни резултати. Последният ми опит с тях показа такава висока утайка на майка ми + други отклонения, че тя панически щеше да започне прием на антибиотик. Добре, че направихме на следващия ден повторно изследване в друга, според мен добра лаборатория. Не може за един ден утайката драстично да се понижи, а и другите изследвания да се нормализират! Важното е, че се размина и без антибиотик - организмът сам доказа, че изследванията не са били верни.

# 31
  • Мнения: 360
Тогава на коя лаборатория да се доверя?!?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз съм доволна от Бодимед на Позитано-много добра организация и отношение към пациентите.Сега този петък бях.

# 33
  • Мнения: 360
Много ми е далеч...
А какво ще кажете за цибалаб?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 040
Чувала съм не добри отзиви, но нямам лични впечатления.

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте, бих искала също да споделя "приключенията" си с лаборатория Кандиларов, защото четейки този форум разбирам, че не съм единствената пострадала от тяхната немърливост, а поредното доказателство, че човек не може да им се доверява. Историята на кратко: пуснах при тях куп изследвания, сред които и за хепатит ц. Всички изследвания бяха готови на посочената от тях дата, с изключение на това за хепатита. В продължение на цяла седмица им се обаждах, за да разбера, кога ще е готов и този резултат, защото ми е необходим спешно. Обесненията бяха различни: проверете утре,  работим го пак, защото не излиза нито положителен нито отрицателен... Едва в петък вечерта имах резултат и то положителен. За стреса, който изживях и че не мигнах цяла нощ е излишно да пиша, при все това, че съм в напреднала бременност и до дни ми предстои раждане. След консултация със специалист по хепатит, изследвания в още две различни лаборатории - тези на Токуда и Бодимед за два дни получих два отделни ОТРИЦАТЕЛНИ резултата! Като потърсих обяснение от Кандиларов, получих единствено арогантен отговор, че техния лекар така е преценил и за това резултатът ми е такъв.
Точно за това и аз този път няма да оставя нещата просто така, защото ми омръзна от некадърници и мърлячи!

# 36
  • Мнения: 174
Аз също съм разочарована от услугите им! Нахални, некомпетентни и некадърни!!!
Не могат да направят едни изследвания за детска градина! Даже не знаят от къде да вземат кръв на детето, искаха да му взимат венозно. След като им казах, че се взима от пръстчето, при проверка за резултатите казаха, че не са взели достатъчно кръв и трябвало да се повторили процедурата!
На всичкото отгоре пакета за детска градина не е пълен и не включва микробиология или паразити. Трябва да се доплати за едното, което общо става 36 лв!
И за всичко това се държат арогантно по телефона!

# 37
  • Мнения: 3
Това не е клиника, нито лаборатория - това са престъпници за пари!
Държа пред себе си два поредни теста за бактерии, правни при тях два пъти, на две различни места, през един месец - резултат отрицателни. Е да, ама НЕ! 3 дни след втория имам и от референтната национална лаборатория - резултат положителен!
Ами... едни кретени. Ще се съдим!

# 38
  • София
  • Мнения: 1
Не ходете там. ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СЪМ  РАЗОЧАРОВАНА ОТ НАЧИНА НА РАБОТА И ОТНОШЕНИЕТО.За малко да изпуснем срока за записване в ясла на детето ми.Бяха забутали по папките резултатите от изследванията, без да ги публикуват, както е редно на сайта. Да не говорим за хигиената на лабораторията и лаборантката. #2gunfire

# 39
  • Мнения: 1
Съвет от пострадал клиент на лаборатории Кандиларов. Не ходете при тях, ще ви вземат парите без да ги е грижа дали са ви дали обективна информация относно здравето ви. Отивате да се изследвате и на база резултата, начина по който живеете може да се промени.  А те от своя страна не ви взимат необходимите проби за да ви дадат обективен резултат за да спестят пари, въпреки че ви взимат толкова, колкото и другите лаборатории. Накрая резултата който получавате е подлъгващ, защото не е на база необходимите проби за такова изследване. Здравето е изключително важно и някой който подхожда с подобна липса на етичност към клиентите/пациентите си не трябва да му се позволява да продължава дейността си. Моля ви проверявайте какъв материал ви изискват за тестовете и бъдете сигурни, че той е достатъчен преди да им се доверите, понеже аз съм потърпевш от тяхната некомпетентност.

# 40

Общи условия

Активация на акаунт