Re: Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.dealextreme.com/ 2

  • 100 892
  • 366
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • Люлин
  • Мнения: 378
В тази тема не е писано повече от 120 дни. Да, ама аз имам питане.
За първи път пазарувам от този сайт. Получих стоката за която съм платил. От алиекспрес знам, че докато не потвърдя, че съм получил стоката, на продавача не му дават парите. Предполагам, че и тук е така .
Ноооо, рових се дълго, но не можах да намеря къде да потвърдя, че съм получил стоката и да дам отзив за продавача. Писах на сайта им за проблема и чакам отговор.
Знае ли някой какво се прави?

# 362
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравей  milentr ,
в този сайт не се потвърждава , че си получил стоката.
По твое желание може да дадеш оценка за покупката.

Поздрави.

# 363
  • Люлин
  • Мнения: 378
Здравей  milentr ,
в този сайт не се потвърждава , че си получил стоката.
По твое желание може да дадеш оценка за покупката.

Поздрави.

Благодаря Reason за спешната помощ. Учудва ме, че не се потвърждава за получаване на стоката. Значи мисля си, че може да има и измами от продавачите, макар че ме съмнява как ще заобиколят сайта????
Reason а как да дам оценка на продавача, не виждам активен бутон. Няма го и в хелпа.
поздрави

# 364
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравей  milentr ,
в този сайт не се потвърждава , че си получил стоката.
По твое желание може да дадеш оценка за покупката.

Поздрави.

Благодаря Reason за спешната помощ. Учудва ме, че не се потвърждава за получаване на стоката. Значи мисля си, че може да има и измами от продавачите, макар че ме съмнява как ще заобиколят сайта????
Reason а как да дам оценка на продавача, не виждам активен бутон. Няма го и в хелпа.
поздрави

За продавача и аз не съм виждала къде се дава оценка, само за продуктите има оценка и коментар може да се остави.
Аз съм поръчвала доста от този сайт и до сега не съм имала проблеми.

# 365
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
milentr цялата разлика идва от това,че алиекспрес е сайт с множество продавачи,докато ДХ е само 1 и нямам какво да го оценяваш.
Можеш само в ордера в страни да оставиш коментар,снимки,видо,които ти трупат точки за следваща поръчка, аз лично отписах този сайт,доста неполучени пратки имам от там.

# 366
  • Люлин
  • Мнения: 378
milentr цялата разлика идва от това,че алиекспрес е сайт с множество продавачи,докато ДХ е само 1 и нямам какво да го оценяваш.
Можеш само в ордера в страни да оставиш коментар,снимки,видо,които ти трупат точки за следваща поръчка, аз лично отписах този сайт,доста неполучени пратки имам от там.

Благодаря Никид за пояснението.  Hug
Наблюдавам го този сайт от 3-4 години, имам регистрация от 2009 год. Чак сега си харесах силиконов калъф за Леново А 760. Получих го и търся, търся, ама различно от алиекспрес. Ще видя как да дам оценка за покупката.
То между другото пък след диспут поръчката ми за Леново А 760 се отложи и ми върнаха парите. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт