ПРОТЕСТ - РОДИТЕЛИ ПРОТИВ ГМО

  • 40 799
  • 1 183
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 652
Въх, моля никой да не отваря bibona за йодираната сол  Joy Йодирана била, значи  Joy

Звездичко, ти май не си водил полов живот напоследък. Я успокой топката малко и иди изхвърли семето някъде, че не се траеш.

# 736
  • Мнения: 3 835

Оплел си се като генномодифицирано пиле в поле с рапица на Монсанто  Joy

Това не е добра алтернатива, след като току що си слязъл от тавана. Рапицата или пилето е в по-изгодна позиция? Кофти ситуация си е отвсякъде.

# 737
  • Мнения: 836

Оплел си се като генномодифицирано пиле в поле с рапица на Монсанто  Joy

Това не е добра алтернатива, след като току що си слязъл от тавана. Рапицата или пилето е в по-изгодна позиция? Кофти ситуация си е отвсякъде.

Но, "пиле в калчища" ми прозвуча твърде... органик  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 7
Но, "пиле в калчища" ми прозвуча твърде... органик  Mr. Green

Пише се КЪЛЧИЩА...

# 739
  • Мнения: 734
Звездичко, най-добре послушайте Грейс.

# 740
  • Мнения: 7
Звездичко, най-добре послушайте Грейс.

Надяваме се модераторът да се справи с него Simple Smile

# 741
  • Мнения: 836
Но, "пиле в калчища" ми прозвуча твърде... органик  Mr. Green

Пише се КЪЛЧИЩА...



Така е, ама ти си в кАлчищата и няма измъкване.  Joy

# 742
  • Мнения: 7

Така е, ама ти си в кАлчищата и няма измъкване.  Joy


Такива ли са ти аргументите? Разочаровах се от теб тотално... На фона на купища други теми, по които имахме сходно становище.

(С риск да си отрежа пътя към бъдещо място, на което доскоро исках да работя) Моля те...  върви да си комуникираш с извънземните - в това, което ти и някои твои колеги добре умеят. Не всички от тях, защото някои са ми лични приятелчета. Надявам се да разбереш скритата ирония относно това, което казвам...

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 23:15 от Zvezdichko

# 743
  • Мнения: 836
Звездичко, недей така пренебрежително. Та, нали твоята голяма мечта е "да колонизираме един ден Слънчевата система". Биолог и любител на космологията и астрономията... Бива ли така? Ако ме разбираш...

ПП. Звездичко и ти ме разочарова. Но има начин да се поправиш. Подпиши петицията и ела в нашия отбор  Simple Smile

# 744
  • Мнения: 3 835
Лично аз се обърках. Симпатизирам на Звездичко, но Горица има контакти на високо ниво. Раздвоена съм.

# 745
  • Мнения: 7
Звездичко, недей така пренебрежително. Та, нали твоята голяма мечта е "да колонизираме един ден Слънчевата система". Биолог и любител на космологията и астрономията... Бива ли така? Ако ме разбираш...

А сигурно знаеш, че точно в областта на космологията и космическите изследвания бъка от псевдонаука. Примери: теорията за "фалшивото" кацане на Луната, лицето на Марс, Нибиру/Х, НЛО и прочие...

Разбираш ли за какво говоря изобщо?

Конспирациите около Монсанто/ГМО са просто поредният пример за заливащата ни псевдонаука. Какво да я правим?

ПП. Звездичко и ти ме разочарова. Но има начин да се поправиш. Подпиши петицията и ела в нашия отбор

Не мога да подкрепя цялостният текст на петицията. Бълва от псевдонаука. Има само едно нещо, което мога да подкрепя - защитата на чл. 79 и 80. В много отношения законопроектът на ГЕРБ е безумен.

Не мога да подкрепя това, защото то се прелива с масата, която се обявява срещу ГМО технологията като цяло...

Имаш шанс и ти за реванш. Подпиши моята петиция, която водя:

http://bgpetition.com/iki-bas/index.html

# 746
  • Мнения: 836
...

Имаш шанс и ти за реванш. Подпиши моята петиция, която водя:

http://bgpetition.com/iki-bas/index.html

Подписвам с удоволствие. Но, не заради реванша.



А, ти, овладей малко стихиите на младостта и... се замисли... Вярвам, че можеш.



# 747
  • Мнения: 7

А, ти, овладей малко стихиите на младостта и... се замисли... Вярвам, че можеш.


Стихиите на младостта са стимул... за да дея... и да бъдея Simple Smile Както се изразяват двама мои приятели, по случайност - привърженици на петицията ви срещу ГМО, но също така по случайност - също без биологическо образование.

Борбата ми е ЗА науката в България, което се надявам мислещите в този форум да осъзнават.

Как да се борим обаче за каузата, като половината от този форум не разбират за какво говорим?

И заради ей такива изцепки:

http://www.cosmos.1.bg/portal/distribution/viewtopic.php?f=5&t=1040#p12502

Борбата наистина е ЗА спасяването на науката в България...

Начинът, по който ПЕТИЦИЯТА ви го предлага ... някак си не работи САМО за каузата, която е срещу премахването на законопроекта на ГЕРБ... аз искам да работи и за науката.

Няма как просто...

Иначе честно - предлагам среща на живо с теб... да видим дали наистина ще съм убеден? Нещо, в което се съмнявам поради причини, които не са за този форум.

# 748
  • Мнения: 1 217
Добре де, толкова страници се изписаха , чухме легенди за статии за ползата от гмо, но освен, че добивите били по-сериозни и по-малко площи ще трябвало да се засаждат ( за което се появиха и оборващи това твърдение мнения ) не чухме разумен довод, който да ни убеди в необходимостта и ползата от продукти с гмо. Кажете го с 5 думи, простичко като за нас, простолюдието Wink.

# 749
  • Мнения: 1 125
 Rolling Eyes и аз подкрепям идеята за среща на живо ... жалко че не бих могла да участвам ...

Общи условия

Активация на акаунт