С какво да подтисна апетита?

  • 121 396
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Започвам режим на хранене...........за пореден път,защото все се провалям  Cry
Трябва ми нещо,което да подтиска този напиращ в мен глад-не само в стомаха,а и в акъла ми е само храната-направо се побърквам и изнервям до момента в който се колебая кое е по важно-да слабея или да си похапна нещо любимо  Cry
Пробвала съм с Лида но имах проблем с бъбреците,прекъснах приема,после пак я пиех и имаше ефект,но малко ме е страх от това,което чета относнон вредата на тази Лида....
Препоръчайте ми нещо?

# 1
  • Мнения: 673
Вода. Поне 2 л на ден. Понякога бъркаме жаждата с глад и посягаме към храна, когато сме жадни. Също така излизай винаги, когато имаш възможност. Стоенето вкъщи до хладилника не е добра идея. Изхвърли всички "боклуци" и остави само полезна/режимна храна у вас. Спортувай  Peace
Но недей да си мъчиш организма с под 1200 кал/ден. Гладът не е добра идея  Naughty

# 2
  • Мнения: 1 731
Не е хубаво да се гладува! Naughty
Яж си ,но не яж боклуци.  bouquet

# 3
  • Мнения: 0
Аз съм съвсем нова и искам да попитам някой дали е ползвал РЕДУКТИЛ за отслабване- какво мисли и дали може да се пие алкохол докато се вземат таблетки Редуктил?

# 4
  • Мнения: 689
Аз съм съвсем нова и искам да попитам някой дали е ползвал РЕДУКТИЛ за отслабване- какво мисли и дали може да се пие алкохол докато се вземат таблетки Редуктил?

В алкохолните напитки има прекалено много калории,за да си едновременно на диета и да пиеш алкохол.
Редукила със сигурност подтиска апетита и усилва жаждата.

zaiche_dafi -газираната вода и напитките без калории подтискат острия апетит-ако не ги смяташ за вредни-може да си пийваш при глад.

# 5
  • София
  • Мнения: 16 037
Аз съм съвсем нова и искам да попитам някой дали е ползвал РЕДУКТИЛ за отслабване- какво мисли и дали може да се пие алкохол докато се вземат таблетки Редуктил?
Тук има и тема за Редуктила. Влез, прочети мненията на ползващите и си реши.
За алкохола - може би при повод нещо леко и малко количество - 1-2 чаши вино например.

# 6
  • Мнения: 4 678
Аз съм съвсем нова и искам да попитам някой дали е ползвал РЕДУКТИЛ за отслабване- какво мисли и дали може да се пие алкохол докато се вземат таблетки Редуктил?
Тук има и тема за Редуктила. Влез, прочети мненията на ползващите и си реши.
За алкохола - може би при повод нещо леко и малко количество - 1-2 чаши вино например.
Абсолютно никакъв алкохол Peace Naughty

# 7
  • Лондон
  • Мнения: 403
Ще следя темата.Не знам дали моя апетит ще има сила,която да го "подтисне".  EmbarassedБлагородно завиждам на силните момичета,които имат воля да се справят.

# 8
  • Мнения: 689
А помните ли метода с 8-те глътки въздух:лапаш много въздух,бавно и съсредоточено-и апетита спира(временно)  Grinning

# 9
  • Мнения: X
мазнини е отговорът

20гр кашкавал с 20 гр масло
вода преди и след това

и си готова
за около месец (индивидуално е) се постига контрол върху апетита

# 10
  • Мнения: 888
Подкрепям Тони бг.Яж качествена храна,пий много вода,спортувай.Не пий Редуктил!Пробвай с Хром Пиколинат за убиване на апетита  Peace Продава се по аптеките.
За 2 седмици ще свикнеш и всичко ще се канализира.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 16
худея-на таблетки.някакво каксово растение,което подтиска апетита.прочети повече в нета.успех. newsm10

# 12
  • Мнения: 4 406
Пектинът действа така, една чаена лъжица в кисело мляко

# 13
  • Мнения: 371


NEOLEXAN (НЕОЛЕКСАН) повишава нивата на серотонин в мозъка и повлиява благоприятно състоянията свързани със серотонинов дефицит – депресия, безсъние, тревожност. Намалява усещането за глад, улеснява спазването на диети и отказването от вредни навици.
Пия го заради друго заболяване, но страшно ми подтиска апетита Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 789
За този Неолексан и аз се бях замислила...Моя позната го пие за нерви, депресия, но като прочетох листовката- има и други, странично-положителни въздействия.
Само не знам как се дозира в този случай newsm78

Общи условия

Активация на акаунт