Машина за хляб-23 част

  • 49 631
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 162
Значи рецептта е втората от книжката, направих го за хляб 1 кг. на първа програма 3,20 продължителност.
Това е рецепта за Хляб за сандвичи по моята книжка.
Правила съм го. Става ми сполучлив, но не слагам суха мая, а 1/3 от кубче жива мая.
Пускам на програма 2 за 1кг. хляб..

От тази книжка най-добър хляб ми става по рецептата за "Бял хляб" на стр.44./ без допълнителни съставки/.
Заменям сухата мая отново с 1/3 кубче и пускам обаче на програма номер 7.
Забелязала съм, че кората не е толкова твърда, ако хляба постои повече в машинката след края на програмата.
Но ние обожаваме твърдата и хрупкава кора.

Какво ти е брашното?

# 736
  • Мнения: 335
Ами брашното си ми е все едно и също от както съм купила машината, едни жълти пакети от Кауфланд. Преди ги обсъждахте май?

Гледам го тестото , нито маже, нито е сухо.
Това е рецепта за Хляб за сандвичи по моята книжка.
Правила съм го. Става ми сполучлив, но не слагам суха мая, а 1/3 от кубче жива мая.
Пускам на програма 2 за 1кг. хляб..

От тази книжка най-добър хляб ми става по рецептата за "Бял хляб" на стр.44./ без допълнителни съставки/.
Заменям сухата мая отново с 1/3 кубче и пускам обаче на програма номер 7.
Забелязала съм, че кората не е толкова твърда, ако хляба постои повече в машинката след края на програмата.
Но ние обожаваме твърдата и хрупкава кора.

Какво ти е брашното?

Значи втората рецепта е хляб без кори, на страница 4 от книжката е и на картинката си пише да се пусне програма 01. МАпината ми е мулунекс 5000,май бях казала, а по моята книга страниците са 40. ама Това не е хръпкава кора, не е и сухар. То си е камък.

# 737
  • София
  • Мнения: 7 951

МОЛЯ НЕ ПИШЕТЕ ПОВЕЧЕ В ТАЗИ ТЕМА !

# 738
  • Мнения: 7 162
Значи втората рецепта е хляб без кори, на страница 4 от книжката е и на картинката си пише да се пусне програма 01. МАпината ми е мулунекс 5000,май бях казала
Хляб без кори?
Без кора ли означава това? И как точно ще стане без кора? Не знам.


# 739
# 740
# 741
Здравейте, момичета някой ползва ли Мулинекс OW-6000! Имам въпросчета, а ако мога и аз да помогна на някой ще се радвам!

Общи условия

Активация на акаунт