Feеl Unique вече доставя и в България!-2

  • 48 034
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2
По отношение на ФДТ искам да споделя, че за мен най-хубавия такъв е на Shiseido - http://www.feelunique.com/p/Shiseido-Lifting-Foundation-30ml.html
Уникален е!!! Невероятен продукт !  Ползвала съм ФДТ и на Collistar, и на Ingrid Millet, и на Dior, и на ....  Но такъв просто няма!Обожавам го!!!  love001 И горещо го препоръчвам! newsm10

# 226
  • Варна
  • Мнения: 242
radeja, този фон дьо тен с каква покривност е, и става ли за суха кожа, че моя свършва и ми се иска да пробвам нещо различно.
Между другото в ягодката излиза по-ефтин... Peace

# 227
  • София
  • Мнения: 229
http://www.feelunique.com/p/Moa-Green-Balm-20ml.
фен съм на биокозметиките.Това неяо някой да го е купувал или ползвал

# 228
# 229
  • Мнения: 2
radeja, този фон дьо тен с каква покривност е, и става ли за суха кожа, че моя свършва и ми се иска да пробвам нещо различно.
Между другото в ягодката излиза по-ефтин... Peace
Повечето продукти на Shiseido са точно за суха кожа. Специално този ФДТ е със страхотна покривност, прави кожата гладка, нежна... А изобщо не личи, че си с ФДТ. Стои изключително естествено! Пробвай го, мисля,че ще останеш доволна! Аз съм влюбена в него! Hug
 Това е най-хубавия продукт, който съм ползвала. Заслужава си всяка стотинка!!! Peace

# 230
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 595
По отношение на ФДТ искам да споделя, че за мен най-хубавия такъв е на Shiseido - http://www.feelunique.com/p/Shiseido-Lifting-Foundation-30ml.html
Уникален е!!! Невероятен продукт !  Ползвала съм ФДТ и на Collistar, и на Ingrid Millet, и на Dior, и на ....  Но такъв просто няма!Обожавам го!!!  love001 И горещо го препоръчвам! newsm10

Като гледам щом пише lifting значи за колко години + е?  Thinking

# 231
  • Мнения: 114
Блеки, добре че не пише бръчкинг.

Шегувка, шегувка.

# 232
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 595
Блеки, добре че не пише бръчкинг.

Шегувка, шегувка.

Ми не знам, аз така го разбирам лифтинга Grinning

# 233
  • Мнения: 2
Блеки, добре че не пише бръчкинг.

Шегувка, шегувка.

Ми не знам, аз така го разбирам лифтинга Grinning
Ами много странни разбирания и коментари!  no Лифтинг и анти-ейдж ефект са съвсем различни понятия!!! И съответните продукти естествено са с различно действие.  Rolling Eyes

# 234
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 595
Ми добре, тогава на този лифтинг фдт какво ще му е действието и предназначението?
Все пак аз не съм казала, че съм напълно компетентна по тези въпроси, както и че са еднакви тези понятия.

# 235
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Взех си тоз' универсален продукт. Засега си мажа само устните. Ами действа  Peace От напукани и разкървавени устни за една нощ имам почти нормална уста.
Вчера ми пристигна първата поръчка с изцяло органична козметика.

# 236
  • Мнения: 4 187
Офф, очаквам поръчка от 16ти, шипната на 19ти, предполагам , че заради времето ще се забави. Вие от кои дати чакате ?

# 237
  • Мнения: 5 251
Офф, очаквам поръчка от 16ти, шипната на 19ти, предполагам , че заради времето ще се забави. Вие от кои дати чакате ?

Моята е от 12-ти януари, шипнали са я на 13-ти, но все още я няма  Rolling Eyes

# 238
  • Мнения: 4 187
Ммм, Дид, значи двете с теб ще си чакаме  Crazy !

# 239
  • Мнения: 5 251
Дано все пак тези дни ни зарадва пощальона  Peace

Стели, малко ти останало, леко раждане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт