Как да се отърва от излишния корем?

  • 21 532
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
тренирането по време на кърмене е ОК. Много спорове са се водили относно вероятността това да води до увеличаване на млечната киселина в кърмата, но редовните и умерени упражнения не предизвикват такова увеличение. Да, анаеробната тренировка, която се води в много интензивно темпо предизвиква образуването на млечна киселина. И така или иначе млечната киселина не е вредна за бебето ви - тя само може временно да промени вкуса на кърмата ви. Здравата кърмеща майка може да продължи да тренира ако желае и това няма да повлияе по никакъв начин на количеството и качеството на кърмата й;

Статията е тук,http://www.bb-team.org/articles/1501/,има и други интересни неща,които се интересува...     Simple Smile

# 16
  • Мнения: 212
Записвам се да следя темата, защото имам същият проблем  ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 536
Имате ли някакви наблюдения за тези,вибриращите колани със сауна ефект?
Не знам как се казват.
Помагат ли за стягане на коремните мускули?

# 18
  • Мнения: 453
И аз имам "излишен корем", по-точно диастаза на коремните мускули. Както се изясни, коремните преси в този случай са противопоказни.
Моето решение - след като родя и спра да кърмя минавам под ножа. Това ми перпоръчват и лекари.

След предишните ми 2 бременности и колан съм носила и на фитнес съм ходила - ефект нулев.

# 19
  • Мнения: 379
Отчаяхте ме   Sad

# 20
  • Мнения: 808
 По принцип съм слаба, но винаги съм имала малко коремче, което много ме дразнеше. Миналата зима се занимавах с Тае бо- скоро пак ще започвам. Адски много ми помогна, сега коремът ми е плосък и стегнат. Правила съм и коремни преси, но ефекта се забелязва доста по-бавно.

# 21
  • Мнения: 572
Коремни преси и повечко търпение
Аз вече нямям никакъв корем
Peace

# 22
  • Мнения: 47
 newsm10 newsm10 newsm10 за Тае-бо!И аз имах супер форма заради този спорт,много добре оформя,това може би е единственото неща от което съм се отказала като бременна и направо ми липсва!!!

# 23
  • Мнения: 5 393

Еееее, ти пък- толкова ли лесно се отчайваш? Ако е толкова наложително като се върнеш на работа да си в перфектна форма, купи си от тези колани тип корсет, които прибират корема под дрехите. А упражненията си ги почни така или иначе, за да влезеш във форма, пък макар и по-бавно отколкото ти се иска.

# 24
  • Мнения: 4 526
Имате ли някакви наблюдения за тези,вибриращите колани със сауна ефект?

Писах по-напред, че съм чувала страхотни отзиви. Имаше и тема тук, много момичета /по мои спомени/ бяха доволни.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Записвам се да следя темата, защото имам същият проблем  ooooh!
Ох и аз  Tired

# 26
  • Мнения: 4 678
Има разлика в тренировките ...ако искаш да стягаш коремните мускули...или  да стопиш мазнината която ги скрива Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 227
Има разлика в тренировките ...ако искаш да стягаш коремните мускули...или  да стопиш мазнината която ги скрива Peace
Аз лично се стремя и към двете - ако знаеш нещо сподели.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 227
Има разлика в тренировките ...ако искаш да стягаш коремните мускули...или  да стопиш мазнината която ги скрива Peace
Сподели Praynig
Някой опита ли Петимата тибетци?
Мен ме затрудниха,но мисля че докато догоня бройката от 21 ща не ща - ще вляза във форма Peace

# 29
  • Мнения: 4 678
Има разлика в тренировките ...ако искаш да стягаш коремните мускули...или  да стопиш мазнината която ги скрива Peace
Аз лично се стремя и към двете - ако знаеш нещо сподели.
Ako е мазнина ..най-добър ефект има кардиото,аеробика Peace
..за стягане на коремните мускули.. естествено коремни преси и други упражнения...но това е само за да ги стегнеш и да ги развиеш
..както всеку мускул...коремните при тренировки растат..затова не прекалявайте с тях Peace

Общи условия

Активация на акаунт