Asi / Гордата Аси - 20-та тема

  • 68 604
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4
Серията днес от мен:
  http://dox.bg/files/dw?a=c88973cad5

# 706
  • Мнения: 6
Благодаря, Мерилин!

# 707
  • София
  • Мнения: 30 204
момичета,

днес бяхме на гости и сега се прибираме, немога да коментирам серията, сега я тегля и като я изгледам ще споделя чувства  Wink

merilin13     bouquet

# 708
  • Мнения: 1 533
Снощи се ядосах мн.!Как може да е такъв животът на Демир?!Никога и на нищо ли няма спокойно да се наслади?Върна се изпълнен с болка и гняв от детството си и срещна голямата си любов.То не бяха перипети не беше чудо докато и се обясни.Точно и се обясни и хоп научава ,че леля му е решила да се самоубие,после на сватбата му го арестуваха и вместо първа брачна нощ получи затворническа килия,после пък домът им с Аси изгоря,нея я отвлякоха....,а когато решиха,че само дете им липсва,за да с щастливи Мелек се самоуби...после си замина без да узнае за детето,което Аси чакаше и сега като най-после можеше да е щастлив с малката,когато искаше да и каже,че е неин баща пак гръм от ясно небе...левкимията.Как да каже на едно дете,което го е чакало толкова дълго,че е баща му,когато може да го загуби?Това би била голяма травма за нея!Демир винаги иска да защитава вс.и на моменти това му играе лоши номера.Може би трябваше да каже на Аси,колкото и да е болезнено?!Сега тя също се измъчва разбрала нещата по друг начин.И за нея ми стана мъчно!И тя като Демир не може спокойно да се порадва и на един щастлив миг.Не е честно!Поне една  серия  да е само положителна така и ние ще можем да  се насладим на хубави моменти,без да се питаме кога някой от близките им ще умре,ще го отвлекат или ще стане някакъв скандал или нещо др. лошо.Може би целят(сценаристите)нещата да са динамични и наситени с емоции от вс. род.ОК разбирам,но въпреки това ме е яд!Сигурно само финалът ще е такъв?!

# 709
  • Мнения: 1 056
Привет на всички! На Демир му е такъв животът, защото има труден характер. Ако се доверяваше и споделяше малко повече с близките си, нямаше да ги има половината от тези проблеми. Вярно, че е болезнено за едно дете да знае, че баща му умира. Но да мисли, че баща му не иска да го види и не го обича, че мъжът, когото е избрало за свой приятел и харесва за свой баща, също се отказва от него, е не по-малко болезнено. А в очите на Асия нещата стоят горе-долу така. Мисля, че все пак истината е по-добрия вариант.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 204
Привет на всички! На Демир му е такъв животът, защото има труден характер. Ако се доверяваше и споделяше малко повече с близките си, нямаше да ги има половината от тези проблеми. Вярно, че е болезнено за едно дете да знае, че баща му умира. Но да мисли, че баща му не иска да го види и не го обича, че мъжът, когото е избрало за свой приятел и харесва за свой баща, също се отказва от него, е не по-малко болезнено. А в очите на Асия нещата стоят горе-долу така. Мисля, че все пак истината е по-добрия вариант.
И аз мисля така ,че трябваше да каже на Аси а тя щеше да реши как да и каже.Детето се почувства много нещастно а и за Аси ми стана мъчно.И той до някъде е прав ,но вече се сближи с малката и изведнъж да я отхвърли.... Sad

# 711
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!!! Аз може би ще бъда единствената тук, която ще подкрепи Демир...решението му да отложи за известно време ,това да каже на Асия,че той е нейният баща е правилно...и не може да бъде иначе,защото след като научи за болестта , така изведнъж, на него му трябва време...да свикне ако щете само с това,че е болен от левкимия.И наистина  настъпва отчаяние,безсилие...дали ще се спаси ,дали ще има късмета да продължи да живее... много е трудно,трудно е да намериш сили да се вдигнеш отново,затова трябва време ,но и хората който те обичат, трябва да  да им позволиш да  са до теб.

# 712
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!!! Аз може би ще бъда единствената тук, която ще подкрепи Демир...решението му да отложи за известно време ,това да каже на Асия,че той е нейният баща е правилно...и не може да бъде иначе,защото след като научи за болестта , така изведнъж, на него му трябва време...да свикне ако щете само с това,че е болен от левкимия.И наистина  настъпва отчаяние,безсилие...дали ще се спаси ,дали ще има късмета да продължи да живее... много е трудно,трудно е да намериш сили да се вдигнеш отново,затова трябва време ,но и хората който те обичат, трябва да  да им позволиш да  са до теб.

  И аз подкрепям Демир за решението да не казва на детето , но трябваше да каже на Аси ! Трябваше да й обясни внезапното си решение и не за да не нарани нея , оставяйки я да си мисли за евентуално залюбване м/у него и докторицата , а поне веднъж да ГОВОРИ с нея ! Вече не става въпрос само за нещо м/у тях двамата ! Вече имат и дете ! Той пак избра по-лесния път - да бяга и да се крие и да си мисли , че така предпазва всички ! Напротив - така прави лоша услуга на себе си и на другите ! Изправя се сам с/у едно такова преживяване като лекуването на тази страшна болест , а другите се мъчат да разберат " ЗАЩО" мени настроенията си като жена в мен..с или критическата ( извинете за сравнението )
 Е  Thinking не мога да го разбера  newsm78 !

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 204
Никой ли няма да коментира днешната серия.Аз нямам думи ,много се развълнувах ,дори се просълзих.Добре ,че беше Керим да внесе малко настроение  е .... поне до някъде  накрая и той беше съкрушен.

# 714
  • Мнения: 81
Рина, къде си мила с картинките?
Не можах да гледам днешната серия......... Cry

# 715
  • Мнения: 0
Керим  Party Аслан  Party Нери  Party - добре  че са те да не умрем от мъката в с Аси и Демир !
 Сухито  #2gunfire #2gunfire #2gunfire много ме дразни с нейните желания да подрежда живота на хората около себе си ! Намък много правилно й го рекна - СТИГА !
 Аси  Hug Асия  Hug Демир  Hug - просто перфектни ! То не бе погледи спомени и пак погледи - просто невероятни ! Малката принцеса какви муцунки прави - не е истина  smile3501
 Нямам думи за целия филм  smile3501 smile3501 smile3501
  Аааа  Joy щях да забравя Зафер  smile3518 smile3532 smile3532

# 716
  • София
  • Мнения: 30 204
здравейте момичета,

и аз смятам, че животът на Демир е такъв, каквъто той сам си го подреди с особения си характер. Дори когато бяха женени не споделяше с нея, а как беше "бракът е отговорност голяма, защото се носи от двама", той обаче винаги сам си решаваше проблеми и затова така стана. Сега пак същата грешка и ако ББ: не беше Ихсан, пак да я е загубил завинаги. Трябваше да й каже, тя толкова много го обича.

# 717
# 718
  • Мнения: 1 731
Аз утре ще я гледам по Диема фемили от 9.30 ч . Peace

# 719

Общи условия

Активация на акаунт