Притеснена - съществува ли такава магия?

  • 6 660
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Хора, много съм притеснена.Вратата ми и прагът  бяха заляти с олио, имам основания да се съмнявам, че може би е магия.Въпросът ми е някой дали е чувал за подобна магия, в какво се състои, какво символизира и т.н.Аз отнякъде май съм дочувала за нещо подобно, но не мога да се сетя.
Не вярвам в такива неща, но все пак бих искала да знам какво се е имало предвид с това действие.

# 1
  • Мнения: 1 879
Нямам познания по магия, не мога да помогна и с мнение, но ми е интересно, ако някой вещ по въпроса обясни. Между другото, за кой район на България става дума?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Има ли вероятност да е случайно? Някой съсед може да е изтървал и разлял някоя бутилка без да иска и да се е скатал след това.

# 3
  • Мнения: 517
Измий вратата старателно, като през цялото време се молиш тихичко на Бог да пази теб и близките ти.
След това поръси вратата със Светена Вода. Ако нямаш идете на църква, да ви пеят за здраве.
Не вярвай в магиите, за да не те застигнат. Вярвай в доброто. Hug

# 4
  • Мнения: 0
Не е случайно.Целенасочено е, залята е вратата отгоре-надолу, съвсем умишлено.
Въпросът е дали е просташка пакост или насочена негативна енергия, магия...
Затова се интересувам някой дали е запознат за такава магия, чували ли сте, чели ли сте.

# 5
  • Мнения: 9 814
Иди в някоя църква, вземи си светена вода и поръси вратата и  дома си.
Магии всякакви. Ако вярваш, може и да те стигне нещо лошо. Казват му самовнушение.

# 6
  • Мнения: 38
Първо се успокой и не вярвай на такива неща.Ако си вярваща върви на църква ,светена водичка,поговори с някой.Аз не съм чувала за магии с олио ,по скоро сум чувала да проверяват някак с олио дали имаш магия.По скоро е някаква шега,все пак снощи беше събота вечер Simple Smileаз си спомням като бяхме малки една баба все ни се караше и един ден решихме да си го върнем-взехме малко конци,яйце коса и и ги разпиляхме пред вратата  Grinning Не я знам жената какво си е помислила Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 965
По-скоро някой комшия е решил да ти направи "мръсно" и да се наложи да си изгубиш цял Никулден в търкане и миене.

# 8
  • на село
  • Мнения: 1 028
По-скоро някой комшия е решил да ти направи "мръсно" и да се наложи да си изгубиш цял Никулден в търкане и миене.

Ъхъм!
Пробвай с вряла вода и веро  Peace Ама със сигурност доста време ще ви мазнее...

# 9
  • Мнения: 125
Измий вратата старателно, като през цялото време се молиш тихичко на Бог да пази теб и близките ти.
След това поръси вратата със Светена Вода. Ако нямаш идете на църква, да ви пеят за здраве.
Не вярвай в магиите, за да не те застигнат. Вярвай в доброто. Hug
И аз съм на това мнение.

# 10
  • Мнения: 375
Не се притеснявай,сигурно децата от блока си правят шега.Когато бях дете с една група приятелчета направихме нещо подобно.На една жена от блока и омазахме цялата врата с яйца . Сложихме една филия хляб с един крьст и разни други неща ,които не помня вече.Кой знае как сме я уплашили жената и какво си е помислила.С кой акьл сме правили такива магарии .

# 11
  • София
  • Мнения: 15 466
Най-ефикасният начин да накарате любимия да ви звънне си остава магията с олио и тамян. Единственият й недостатък е, че действа само в петък след пълнолуние. Нарочва се някаква фигура, символизираща избраника. Намазва се с олио и се поставя в олтар. Ефектът е по-си лен, ако се сложи и снимка на любимия. После се пали тамян, който задължително трябва да дими към извършващия тайнството.

Последното изискване е най-важно. Трябва да се излее малко олио върху телефона. При това заклинание не трябва да се мъчите с вълшебни думи.
Joy

Източник:http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=13236

# 12
  • Мнения: 1 879
Най-ефикасният начин да накарате любимия да ви звънне си остава магията с олио и тамян. Единственият й недостатък е, че действа само в петък след пълнолуние. Нарочва се някаква фигура, символизираща избраника. Намазва се с олио и се поставя в олтар. Ефектът е по-си лен, ако се сложи и снимка на любимия. После се пали тамян, който задължително трябва да дими към извършващия тайнството.

Последното изискване е най-важно. Трябва да се излее малко олио върху телефона. При това заклинание не трябва да се мъчите с вълшебни думи.
Joy

Източник:http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=13236

Много ме развесели тази хумореска. Дали наистина има хора, които така карат любимия им да им звънне? Пък и олтар трябва да имат под ръка  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 221
Най-ефикасният начин да накарате любимия да ви звънне си остава магията с олио и тамян. Единственият й недостатък е, че действа само в петък след пълнолуние. Нарочва се някаква фигура, символизираща избраника. Намазва се с олио и се поставя в олтар. Ефектът е по-си лен, ако се сложи и снимка на любимия. После се пали тамян, който задължително трябва да дими към извършващия тайнството.

Последното изискване е най-важно. Трябва да се излее малко олио върху телефона. При това заклинание не трябва да се мъчите с вълшебни думи.
Joy

Източник:http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=13236
JoyНе пише ли олтарЯ как да си направим, че искам да се видя с Джеръми Айрънс Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 879
JoyНе пише ли олтарЯ как да си направим, че искам да се видя с Джеръми Айрънс Simple Smile
То това нали е магия за "обаждане" - "виждането" сигурно се постига по-сложно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт