LaRedoute.fr - 141 - Всичко за поръчката!

  • 41 739
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 71
Аз го имам в лилаво. На мен си ми харесва, но е с една идея по-боцкащ, заради вълната. Така, че ако някой не търпи вълна, да го има впредвид- доста се усеща. Обаче с боди се решава проблема, за сметка на това е доста топъл.

# 316
  • Мнения: 1 350
Якенцето мн прилично изгежда, ceciii  Grinning

Момичета, искам малко помощ за оразмеряване или по-скоро за споделяне на ширината на някоя от тези тениски, ако сте поръчвали  Praynig
Лото XXL

Чемпиън XXL

54/56 номер

ХХЛ пак

ХХЛ

  Ако може и някой отзив няма да е лошо, че ми се ще да взема нещо за мъжО, ама трябва да е голямо  Laughing
 anny, мога да дам р-ри на ХL на Lotto-то, ако те устройва: 58см- под мишници, 45 см от рамо до рамо; 70 см обща дължина, 49см от под мишница до долу. Хубава е, добре ушита, идеална за тез пари (с кодчето за полара). Изкуствена материя,тъничка, проветрива, от онзи тип дето излизат почти сухи след пране, идеална за лятото.

  Marielkka, детските дънки, за които питаш са без еластан. Талията е нормална, в смисъл, че не са дълбоки. Ако ще си вземаш и не си особено слаба, вземи си: за стандартна фигура - 162см = 36 номер дамско, 168= 38 дамско; за пълна фигура( morpho large) 162см отговаря на 38 дамско- това ориентировъчно. Лично на мен повече ми допадат тези  на Актив уеър, първия линк, който беше дала. Те съдържат еластан и обикновено са с хубава кройка; изпипани са на тази марка. Взимам си  36 н. с еластан- заспиват ми. Детските също биват, стига да си уцелиш размера.
Само да се допълня, че morpho etrole е слаба фигура и там размерите вероятно са с един надолу от стандартния.

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 20:24 от laki

# 317
  • Мнения: 30
Получих тази рамка за стена и тази лампа,и двете в червено.Страхотни са!И здрави Mr. Green

Може ли реални снимки на рамката Flutter

# 318
  • Мнения: 200
Мацки ,днес си поръчах ето тези чаршафи  http://www.laredoute.fr/vente-taies-shanghai.aspx?productid=3241 … &numberpage=1 
Нещо ми се върти из главата че някоя от вас ги беше получила-затова ще помоля мацката да се включи и да каже дали съм  направила добър избор

Доста имат от тези чаршафи. Аз ги имам от преди 3 месеца в червено.Според мен са ужасни.Много твърди,чак ми е неприятно да спя и като се въртя,шумят.Вече не ги използвам даже.

# 319
  • Мнения: 30
Не знам дали е от цвета,но зелените са страшно меки.След омекотител и ютия са направо  приятни на пипане и не шумят.

# 320
  • Мнения: 4 202
Не знам дали е от цвета,но зелените са страшно меки.След омекотител и ютия са направо  приятни на пипане и не шумят.

И сините, от преди 1 година  Rolling Eyes

# 321
  • Мнения: 0
В рембусманта ми пише ето това: Nous n’avons enregistré aucun retour et remboursement de votre part depuis 3 mois :Vous venez de déposer un retour dans votre Relais Colis, à la poste ou nos livreurs ont effectué une reprise d’article directement à votre domicile ?
Le suivi de votre retour sera consultable dès la réception et l’enregistrement de votre colis à la Redoute.  А в мес командес срещу продуктите пише акун-това нормално ли е  Rolling Eyes

  моля ви кажете  имам ли проблем  Praynig още повече че поръчката я направих сутринта и срещу продуктите  не пише домисиле

# 322
  • София
  • Мнения: 1 481
Здравейте,
Вчера пуснах поръчка и платих с пейпал, но статусът на на плащането все още е pending. Имам пари в сметката, не зная защо става така. Някой да е имал сходен проблем?

# 323
  • Anywhere
  • Мнения: 1 095
Бях направила 2 поръчки с полара и в двете нямаше полар  Joy
В първата черният тренч,а във втората това сиво якенце:

http://potreb.snimka.bg/daily/laredoute.451248

Е не, те започнаха да си пращат каквото си искат вече  Crossing Arms


____________________________________
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце

Аз пък вместо поларче 38/40 получих лъскав тренч 42/44, искам поларчетооооо, че миналогодишното сдава багажа Sad

# 324
  • Мнения: 199
На някой случвало ли му се е снимките от сайта да не се отварят  newsm78
От 1 седмица  е така и нз,аз ли някоя настройка разместих  newsm78

# 325
  • Мнения: 78
какво мислите за това - Fabrique à bijoux Charlotte aux Fraises
линк    #Milti   http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324148792&doc … 1&Mode=Update

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 21:29 от karakongul

# 326
  • Мнения: 685
anny, мога да дам р-ри на ХL на Lotto-то, ако те устройва: 58см- под мишници, 45 см от рамо до рамо; 70 см обща дължина, 49см от под мишница до долу. Хубава е, добре ушита, идеална за тез пари (с кодчето за полара). Изкуствена материя,тъничка, проветрива, от онзи тип дето излизат почти сухи след пране, идеална за лятото.
Лаки  Hug много благодаря, кажи само по тялото ли стои  Rolling Eyes сега набързо измерих една на моят, но тя е свободна и има от ок 10 см разлика, та се чудя това ХХЛ дали няма да му е малко  Confused

# 327
  • Мнения: 971
И аз си получих поръчката от 17.11. Снощи направих една поръчка с долен чаршаф, два горни и две калъфки- на митница ли да го чакам newsm78

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Здравейте момичета.Някоя поръчвала ли е шалтета за ъглова холова?Доволни ли сте и какви размери?Пишете ми на ЛС и линкчета ако може,че се скъсах да ровичкам и все нещо не съм разбрала от тъпия преводач Mr. Green

Аз съм поръчвала тези
http://www.laredoute.fr/vente-jete-de-lit-artisanal.aspx?product … &numberpage=2

И от тези за свеки

http://www.laredoute.fr/vente-jete-de-lit-tuft-qualite-standard. … &numberpage=1

# 329
  • Мнения: X
Здравейте,
Вчера пуснах поръчка и платих с пейпал, но статусът на на плащането все още е pending. Имам пари в сметката, не зная защо става така. Някой да е имал сходен проблем?
Бети, аз не плащам през ПП, но виж си в суивито, ако имаш регистрирана поръчка- няма проблем. Паричките ги блокират за 45 дни и през това време могат да ги изтеглят.

Общи условия

Активация на акаунт