LaRedoute.fr - 141 - Всичко за поръчката!

  • 41 740
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 177
Охоо, идвам да почерпа. Имам възстановяване с ваучер за липсващия пуловер. След 3 седмици чакане, го бях отписала и хоп - изненада. Днес кака Събинка ми е писала приятно за окото ми писмо.  Crazy
Браво,за почерпка си е  Laughing Аз още чакам моя вече 5 месеца,като им припомням профилактично през 2-3 седмици  ooooh! ,но май ще го прежалвам  Crossing Arms
Забравих да дам отзиви за пресата за коса -доволна съм,лесна е за употреба,прическата издържа доста време,за 9,99 евро намалена с код си е екстра направо.Но като гледам ще е налична след 3 седмици...

# 286
  • Мнения: 2 241
Днес получих две поръчки- от 19 и 23.11
Две преси за 9,90- страшно доволна съм. Много бързо загряват и само с едно движение изправят.
И ето този пуловер в сиво http://www.laredoute.fr/vente-pull-raye-col-v.aspx?productid=324 … &numberpage=1 също съм доволна.

# 287
# 288
  • Мнения: 12
моля за помощ.предварително се извинявам защото предполагам, че е обсъждано милион пъти, но немога да се справя сама.проблема е следния на 12.11 пуснах поръчка за две олекотени завивки и едни панталони за дъщеря ми.две седмици след това получих панталонките с подарък полар.днес взех и завивките.три отделни фактури като двете от днес са с note de debit а предишната с панталонките няма.та не разбирам за панталоните са си взели парите, а за завивките не щат ли??и какво правя с тези ноти направо ми идва да се #2gunfire, а така се бях зарадвала

# 289
  • Мнения: 5
Здравейте, и аз да се отчета: получих на 5.12 поръчката си от 17.11. С код за полареното сако 42/44 ми изпратиха 46/48.

# 290
  • София
  • Мнения: 695
моля за помощ.предварително се извинявам защото предполагам, че е обсъждано милион пъти, но немога да се справя сама.проблема е следния на 12.11 пуснах поръчка за две олекотени завивки и едни панталони за дъщеря ми.две седмици след това получих панталонките с подарък полар.днес взех и завивките.три отделни фактури като двете от днес са с note de debit а предишната с панталонките няма.та не разбирам за панталоните са си взели парите, а за завивките не щат ли??и какво правя с тези ноти направо ми идва да се #2gunfire, а така се бях зарадвала

Със следващата поръчка, трябва да платиш дебит нотите.
това става така - прикачвам тяхно писмо за същия проблем изпратено до мен.

On the invoices, there is a debit note of ........Е. You could pay them with a next order. You will have to safeguard it. At the end of your order, under the basket, you have : Besoin d'une conseillиre pour terminer votre commande ?1cliquez sur "sauvegarder votre commande". Then you click on "sauvegarder votre commande" and you leave us a message with your authorization to debit the twice amounts of ....Е you owe us.

# 291
  • Мнения: 12
тъй като за панталона нямаше дебитна нота аз вчера пуснах поръчка предполагам, че няма да има проблем ако им ги платя със следваща поръчка.и още нещо вчерашната поръчка е с друга карта, вече са я пуснали a domicle.с други думи сега чакам да си поискат парите, пускам поръчка и както ти си обяснила по-нататък.vanina_nina   bouquet

# 292
  • София
  • Мнения: 695
eemmaa
не е задължително да е в следващата поръчка... може и по-натам да я сейфгарднеш... когато го направиш им пиши писмо че искаш да ти отдържат съответната сума.

# 293
  • БГ
  • Мнения: 735
момичета от кога беше голямото намаление ?нямам търпение вече?
хубав ден!

# 294
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
момичета от кога беше голямото намаление ?нямам търпение вече?
хубав ден!

На 6 януари до 10 февруари   bouquet



____________________________________
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце

# 295
  • Мнения: 28
Момичета ето какво получих от редутци за върнатия ми артикул:
Hi,
I did not see this amount at your file. We received back the jean and on December 1st, we sent a refund by cheque of 55,00 ¤. If you want a voucher instead of, you must send it back to La Redoute, Service Relation Clients, 59081 Roubaix, Cйdex 2, France.

 И втори отговор след като си исках пощ. ми разходи , а те ми връщат техните 7%:
Hi,
For this return, we sent on December 1st a refund cheque of 55,00 ¤. If you want a voucher instead of, you must send it back to La Redoute, Service Relation CLients, 59081 Roubaix, Cйdex 2, France with your request. For the 7 % fees, I reimbursed them by a credit note of 3,85 ¤. It will be issued tomorrow. Contact us tomorrow for its number.
Значи понеже са ми изпратили чека, а аз все още не съм го получила ако си искам ваучера трябва да и върна чека на посочения адрес- така ли?
А утре щели да ми пуснат кредитна нота, някой от вас получавал ли е такава. Като отговор на получения мейл ли утре да си ги искам и как ще я използвам тази нота???- една тяхна грешка колко разправии води- уффф.

 

# 296
  • пловдив
  • Мнения: 30
eemmaa
не е задължително да е в следващата поръчка... може и по-натам да я сейфгарднеш... когато го направиш им пиши писмо че искаш да ти отдържат съответната сума.
а ако не го направш каво става,защото аз съм пуснала 3 пъти от тези завивки,но понеже нямам ел.банкирне и немога да разбера дали са блокирани или са си ги взели парите нищо не съм направила,а вече 3 поръчки след това съм пуснала и ми пристигнаха

# 297
  • Мнения: 174
моля който има дигиталната фото рамка която се поръчваше с референтен номер да сподели колко инча е колко е вградената памет и  има ли вазможност за допълнителна карта памет

Тъй като аз търсих да купя тази рамка, но никой не я продаваше - накрая я поръчах- рамката е много хубава, но за съжаление моята не работеше, нито с USB, нито с SD карта, писах им, и след 2 седмици чакане ми казаха да я върна, но няма да ми пратят нова защото аз съм имала право да поръчвам само дрехи.
Та съвета ми е не рискувай.
   Много благодаря за отговора   bouquet  жалко че е така бях си я харесала

# 298
  • Мнения: 30
Здравейте момичета.Някоя поръчвала ли е шалтета за ъглова холова?Доволни ли сте и какви размери?Пишете ми на ЛС и линкчета ако може,че се скъсах да ровичкам и все нещо не съм разбрала от тъпия преводач Mr. Green

# 299
  • Мнения: 340
Получих тази рамка за стена и тази лампа,и двете в червено.Страхотни са!И здрави Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт