LaRedoute.fr - 141 - Всичко за поръчката!

  • 41 752
  • 744
  •   1
Отговори
# 270
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
За пръв път мисля да поръчвам от LaRedoute.fr. Картата ми трябва да е в евро или може и в левове.
Няма значение, моята е в лева, те си теглят равностойността. Стига да не е виза електрон на ОББ, ще стане, каквато и валута да е.





____________________________________
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце

# 271
  • Мнения: 43
За пръв път мисля да поръчвам от LaRedoute.fr. Картата ми трябва да е в евро или може и в левове.
Няма значение, моята е в лева, те си теглят равностойността. Стига да не е виза електрон на ОББ, ще стане, каквато и валута да е.

Добавям и Виза Електрон на МКБЮнионбанк  Peace С нея също не става!

# 272
  • София
  • Мнения: 1 178
 Simple Smile Аз пък добавям и V-Pay на Уникредит,поне с моята никога не е ставало,а четох че и при други не става  Peace

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 1 796
Simple Smile Аз пък добавям и V-Pay на Уникредит,поне с моята никога не е ставало,а четох че и при други не става  Peace
И аз потвърждавам, че с моята V-pay на Уникредит не става ooooh!

# 274
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Simple Smile Аз пък добавям и V-Pay на Уникредит,поне с моята никога не е ставало,а четох че и при други не става  Peace

Ясно, направих корекциите, и добавих и тези карти в черния списък Simple Smile




____________________________________
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце

# 275
  • пловдив
  • Мнения: 30
момичета моля да ми помогнете,бях пуснала поръчка на 26.10 с едни детски маратонки  и музикалната въртележка подарък още не съм ги получла,направих запитване и ето това ми отг.
Здрасти,

Вашият парцел е доставена на 27 октомври чрез парцел номер 299 5558699. Благодаря ви за проверка на митниците.

С най-добри пожелания.

От митницата казват,че нямам поръчка и от пощата също,какво да правя сега?

# 276
  • Мнения: 4 447
Simple Smile Аз пък добавям и V-Pay на Уникредит,поне с моята никога не е ставало,а четох че и при други не става  Peace
Аз плащам с V-Ray, Не съм имала проблем. Скоро не съм пазарувала обаче.

# 277
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
момичета моля да ми помогнете,бях пуснала поръчка на 26.10 с едни детски маратонки  и музикалната въртележка подарък още не съм ги получла,направих запитване и ето това ми отг.
Здрасти,

Вашият парцел е доставена на 27 октомври чрез парцел номер 299 5558699. Благодаря ви за проверка на митниците.

С най-добри пожелания.

От митницата казват,че нямам поръчка и от пощата също,какво да правя сега?
Ако е доставен в България на 27.октомври, то той вече е върнат във Франция. Държат ги до 1 месец, ако никой не ги потърси ги връщат обратно.
Пиши им, че си проверила, и вероятно пратката е върната във франция.
До няколко дни би трябвало да е там и ще ти издадат чек или ваучер.
Прочети тук още подробности, за да знаеш, как да процедираш:
http://www.momentofpeace.net/2009/laredoute-contact



____________________________________
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце

# 278
  • пловдив
  • Мнения: 30
момичета моля да ми помогнете,бях пуснала поръчка на 26.10 с едни детски маратонки  и музикалната въртележка подарък още не съм ги получла,направих запитване и ето това ми отг.
Здрасти,

Вашият парцел е доставена на 27 октомври чрез парцел номер 299 5558699. Благодаря ви за проверка на митниците.

С най-добри пожелания.

От митницата казват,че нямам поръчка и от пощата също,какво да правя сега?
Ако е доставен в България на 27.октомври, то той вече е върнат във Франция. Държат ги до 1 месец, ако никой не ги потърси ги връщат обратно.
Пиши им, че си проверила, и вероятно пратката е върната във франция.
До няколко дни би трябвало да е там и ще ти издадат чек или ваучер.
Прочети тук още подробности, за да знаеш, как да процедираш:
http://www.momentofpeace.net/2009/laredoute-contact



____________________________________
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце
ок мерси, но по прнцип е невъзможно според мен да съм е пуснала на 26,10 и на 27,10 да е пристигнала

# 279
  • Варна
  • Мнения: 99
те са ти го изпратили на 27-ми ...

# 280
  • София
  • Мнения: 2 296
Да,такае,а и като ги върнат веднъж от пощата,после от Враждебна пак ги връщат в пощата...
Поне при мен така се получи 2 пъти.И  то неща,които НЕ исках! Close
Най-накрая им ги върнах успешно във Фр,с помощта на позната в пощата,която бях инструктирала
да не ми праща известия за него. Laughing

# 281
  • Мнения: 305
Охоо, идвам да почерпа. Имам възстановяване с ваучер за липсващия пуловер. След 3 седмици чакане, го бях отписала и хоп - изненада. Днес кака Събинка ми е писала приятно за окото ми писмо.  Crazy

# 282
  • Мнения: 28
Момичета помооощ! Бихте ли ми потвърдили превода на полученото от ларедутци писмо
Vous nous contactez à nouveau concernant votre demande adressée le 3 décembre 2009.

Nous avons bien reçu votre demande qui est actuellement en cours de traitement dans notre service Relation Client.

Nous mettons tout en oeuvre pour vous apporter une réponse rapide.

Merci de votre compréhension. - разбрах,че са ми получили запиотването и да изчакам да ми отговорят-така ли е.
Това е вече трето писмо, с което си искам възстановяване и на пощ разходи по обърканите им дънки дето ми пратиха и най-вече искам  номера на ваучера на мейла, а в рембуса си ми стои чека.
Който е имал проблеми с върнати артикули нека ми пише и на лични да сподели мнение,че вече ще се побъркам от яд smile3511

# 283
  • Мнения: 174
моля който има дигиталната фото рамка която се поръчваше с референтен номер да сподели колко инча е колко е вградената памет и  има ли вазможност за допълнителна карта памет

# 284
  • София
  • Мнения: 695
моля който има дигиталната фото рамка която се поръчваше с референтен номер да сподели колко инча е колко е вградената памет и  има ли вазможност за допълнителна карта памет

Тъй като аз търсих да купя тази рамка, но никой не я продаваше - накрая я поръчах- рамката е много хубава, но за съжаление моята не работеше, нито с USB, нито с SD карта, писах им, и след 2 седмици чакане ми казаха да я върна, но няма да ми пратят нова защото аз съм имала право да поръчвам само дрехи.
Та съвета ми е не рискувай.

Общи условия

Активация на акаунт