LaRedoute.fr - 141 - Всичко за поръчката!

  • 41 759
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 241
Здравейте,току що разбрах, че по нареждане на г-н Дянков, митницата до х-л Принсес ще бъде  затворена от 16.12.2009, както и тази на летището #Crazy
Писано ли е вече по темата за това?


Къде го прочете?

# 721
  • Мнения: 590
Момичета, кога беше обедната почивка на митница СОфия? Не съм ходила от една година.

# 722
  • Мнения: 55
ала-бала, аз се чудех между двата   newsm78 Може ли да ми дадеш размери  Embarassed

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Някой купувал ли е този пуловер или подобен?
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324151371&doc … 1&Mode=Update
Интересува ме как вървят размерите горе-долу,по- специално XXL и XXXL- отговарят ли си или не?Мъжът ми носи XXL,но този го искам за върху риза и не знам кой да взема?

# 724
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте,току що разбрах, че по нареждане на г-н Дянков, митницата до х-л Принсес ще бъде  затворена от 16.12.2009, както и тази на летището #Crazy
Писано ли е вече по темата за това?

За митницата ли само става въпрос или и за РПС-то?

Момичета, кога беше обедната почивка на митница СОфия? Не съм ходила от една година.
От 12.30 до 13ч е почивката.
Като отидеш там,моля те попитай дали е вярно,че няма да работят от 16.12!

# 725
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Някой купувал ли е този пуловер или подобен?
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324151371&doc … 1&Mode=Update
Интересува ме как вървят размерите горе-долу,по- специално XXL и XXXL- отговарят ли си или не?Мъжът ми носи XXL,но този го искам за върху риза и не знам кой да взема?

Ами то като гледам е останал само размер XXXL,така че нямаш избор,трябва да рискуваш с него.

Аз имам въпрос,понеже не съм поръчвала дънки досега,за височина 1.65 какво entrejambes трябва да търся, за да не се налага да режа ,под 80 см ,нали?Моите измерих,че са около 73-74 см,но досега само веднъж ми се е случвало да не режа дънки.
Дължина 32 и 34 какво означава?

# 726
  • Мнения: 590
Здравейте,току що разбрах, че по нареждане на г-н Дянков, митницата до х-л Принсес ще бъде  затворена от 16.12.2009, както и тази на летището #Crazy
Писано ли е вече по темата за това?

За митницата ли само става въпрос или и за РПС-то?

Момичета, кога беше обедната почивка на митница СОфия? Не съм ходила от една година.
От 12.30 до 13ч е почивката.
Като отидеш там,моля те попитай дали е вярно,че няма да работят от 16.12!

Ще попитам, благодаря за отговора.  bouquet

# 727
  • Мнения: 1 437
Кога започва зимното намаление?
Видях - от  6 януари  Laughing

# 728
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз имам въпрос,понеже не съм поръчвала дънки досега,за височина 1.65 какво entrejambes трябва да търся, за да не се налага да режа ,под 80 см ,нали?Моите измерих,че са около 73-74 см,но досега само веднъж ми се е случвало да не режа дънки.
Дължина 32 и 34 какво означава?
Означава същото-entrejambes,само че в инчове. Peace

# 729
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз имам въпрос,понеже не съм поръчвала дънки досега,за височина 1.65 какво entrejambes трябва да търся, за да не се налага да режа ,под 80 см ,нали?Моите измерих,че са около 73-74 см,но досега само веднъж ми се е случвало да не режа дънки.
Дължина 32 и 34 какво означава?
Означава същото-entrejambes,само че в инчове. Peace

Мерси,Ева,тези,които пише че са за хора до 1.65 означава ли,че ще ми станат или са по-къси? newsm78

# 730
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз имам въпрос,понеже не съм поръчвала дънки досега,за височина 1.65 какво entrejambes трябва да търся, за да не се налага да режа ,под 80 см ,нали?Моите измерих,че са около 73-74 см,но досега само веднъж ми се е случвало да не режа дънки.
Дължина 32 и 34 какво означава?
Означава същото-entrejambes,само че в инчове. Peace

Мерси,Ева,тези,които пише че са за хора до 1.65 означава ли,че ще ми станат или са по-къси? newsm78
Със сигурност ще ти станат и няма да са ти къси.   Peace

# 731
  • Мнения: 174
моми4ета има ли някой да 4ака като мен поръ4ка от 10.11 или аз съм единствен слу4ай newsm78
malibu - не мога да ти пиша и твойта кутия е пълна .    От кои дати получавате поръчки ?

# 732
  • София
  • Мнения: 2 296
Това за митниците май няма да засегне  Пощенската станция... http://info.mitnica.com/index.php?p=coment67

# 733
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз имам въпрос,понеже не съм поръчвала дънки досега,за височина 1.65 какво entrejambes трябва да търся, за да не се налага да режа ,под 80 см ,нали?Моите измерих,че са около 73-74 см,но досега само веднъж ми се е случвало да не режа дънки.
Дължина 32 и 34 какво означава?
Означава същото-entrejambes,само че в инчове. Peace

Мерси,Ева,тези,които пише че са за хора до 1.65 означава ли,че ще ми станат или са по-къси? newsm78
Със сигурност ще ти станат и няма да са ти къси.   Peace
Hug

# 734
  • Мнения: 8
Ох,да се похваля.Успях да пусна две поръчки с по един комплект от тези.
http://www.laredoute.fr/vente-drap-housse-enfant-papillon.aspx?p … &numberpage=4
За мен и за една приятелка.Аз имам един от преди две години и съм много доволна.Сега с код за дудунките става на 10.90 Е комплекта.   Hug   Дано само да доидат   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт