Отговори
# 45
  • Мнения: 11 021
Хриси, на стари години записах второ висше в СА в Свищов.  Simple Smile
Имах 4 изпита за 4 дена и снощи се прибрах. Хубави оценки изкарах, доволна съм.  bowuu

# 46
  • Мнения: 1 986
Много се радвам на такива ентусиасти като теб, Миленка! Сигурно, защото аз не съм такъв човек! Confused Браво за изпитите! Peace
Поли, за нас формат А3, НЕламиниран, 1 бр.
Пепена, срещата е в "Приказка без край" в кв."Гео Милев'', на 13.12. от 10ч.
Вече нямам търпение, а още не съм купила подаръка! Надявам се утре да свършим тази работа! Party

# 47
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Искам А3 ламиниран
Linofrina  страхотен избор. Аз съм икарала 2 магистратури и една специализация в СА Свищов

# 48
  • Мнения: 11 021
Иринка, зарекла съм се, че щом изкарам тази магистратура, повече никакво учене. Crossing Arms Просто след нея няма да имам сили и желание за още, дано не се налага.

# 49
  • Мнения: 4
       Неци, Благодаря за страхотния календар.  bouquet
     
        Поли за нас ,1бр.календар ,формат А3 ламиниран.Благодаря и на теб.  bouquet

# 50
  • Мнения: 3 091
Привет на всички!
Линофрина, браво! пожелавам ти интересно и приятно учене!


Поли, за мен 1 бр. А3 ламиниран календар!

Нямам търпение да дойде 13.12.

# 51
  • Мнения: 366
Поли, по една бройка от А3 и А4 - ламинирани, благодаря

За партито забравих да попитам за големите деца. Миналата година подаръците им бяха отделно, а тази ще ги омешваме ли, че още не съм излизала и аз на пазар?!?!?!

# 52
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Забравих да питам какви трябва да са подаръците за малките на априлския купон?

Последна редакция: сб, 05 дек 2009, 16:44 от ДейзиГ

# 53
  • София
  • Мнения: 2 443
Хоп, и за мен 1 бр. А3 неламиниран.

# 54
  • Мнения: 91
Неци, благодаря за старанието - календарът е станал много готин.

Поли, да си заръчам 1 бр. А3, ламиниран.

За Коледен подарък Бела ще получи колело, въпреки че баща й побърза да й купи кола с акумулаторна батерия и сега кръстосваме алеите на воля. Хубавото е, че колата е с родителски контрол /дистанционно/ и няма опасност от инциденти. Много е готина, ама много място заема. У нас сме се задръстили откъм всякакъв род возила. Бела миналата година получи кухня, но интересът й към нея беше точно 1 час. Сега просто е декор в стаята.

# 55
  • Мнения: 3 091
Честит Никулден!!! Пожелавам ви весел празник!!!

За подаръците за коледното парти - ами миналата година се бяхме разбрали да бъдат на стойност до 10 лв. и да са унисекс. Сега няма ли да е същото?
Стайл, нямам представа какво беше организирано за подаръците на по-големите деца. Ти какво предлагаш? Освен всеки родител на по-голямо дете да му избере подарък и да го надпише, че е специално за него?

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 14:37 от Ламята неСпаска

# 56
  • Мнения: 366
Ламя, специално аз нямам проблеми, тъй като Румена се е вдетенила до немай къде и всички играчки на Гери са най-прекрасните, особено, ако са в ръцете й, така че мога дори да взема два еднакви подарък, с които да участваме в общото раздаване, но и вариантът да е с отделен подарък за по-големи също ме устройва... Явно ще остане по преценка на родителите, но просто да го имаме предвид и да се обаждаме още в началото да бъдат заделяни, за да й е лесно на Страчка-Снежачка

# 57
  • Мнения: 1 925
Подаръците - как ще стане раздаването, на мен ми хареса миналата година, въпреки че не се бях подготвила много,много  Blush До 10 лв. да са или има промяна?
Календар - за нас 1 бр. ламиниран А3
Календар за Варненки - чудя се дали не мога да взема календарите да ви ги раздам на срещата?!  newsm78 Няма да заемат много място  Thinking Че нали сме само с ръчен багаж, но пък той е голям
  Thinking

# 58
  • Мнения: 332

Почерпка малка  за именника в къщи (риба не ви сервирам, тъй като именника не яде, и не съм и готвила), и наздраве за големия празник, не само на именниците - Никол, и ако има други под прикритие. (ей, как пък няма едно априлче Николай)

Календар, 1 брой, неламиниран. Поли, мерси! За сега майка ми ще мине да го вземе през клуба. Ако нещо се промени, ще минем да го вземе през фото ви, след 27 ми , когато е отворено.

Neci, много благодаря за колажа   bouquet, страхотен е. И аз много харесвам пастелните му тонове.

Стайл, Ива, кога са ви термините? То съвсем наближи  Grinning, януари се задава зад ъгъла.

Анишка,как сте вие? Кака Вики и Мануела са много порастнали  Grinning

# 59
  • Мнения: 11 021
На голяма патерица Честит имен ден на всички, които празнуват днес!
Честит професионален празник на рибари, моряци и банкери!

Общи условия

Активация на акаунт