Ваксини - Дискусия за вредата от тях (6)

  • 55 786
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 376
за тази от блога, който рекламираха по-горе

# 706
  • Мнения: 462
Ей, какви сте проклетии ...  Mr. Green съжалявам за "рекламата", дето даже не съм и искала да я осъществя ... аз лично не съдя никого, имам приятелки, които не ваксинират и съм ОК с това - въпрос на личен избор е ... а линка го пуснах, защото мислех, че ще ви бъде интересен ... толкоз. Simple Smile няма никаква конспирация ...  Peace

# 707
  • Мнения: 4 150
На мен линка много ми хареса.Най вече полуголата Джени Макарти.Текста не го прочетох,снимката ми беше достатьчна да ме развьлнува.Надолу из постингите в статията ми се видя,че повечето и те като мен са видяли най интересното... полуголата "Джени Макарти".
Благодаря за линка,беше много ценен,поне за мен. Peace

# 708
  • Мнения: 162
Ровя се в едни стари теми и попаднах на нещо, доказващо че на човек не трябва да му се случва нещо лошо ЛИЧНО НА НЕГОВОТО ДЕТЕ за да се замисли и да промени погледа си върху някои неща, но за жалост в повечето случаи става така.На тази страница http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277274 има мнение на Джуличка за ваксините това е 2008 и след 1 година се случи онова с Енрико, между другото аз заради нейната тема се замислих и ви открих, до тогава не се бях замислила честно, за което сега съжалявам НО.......

# 709
  • София
  • Мнения: 12 242
  Да тя Джуличка си го написа в една друга тема...
 
Цитат
За съжаление, обаче, аз също много късно разбрах за ваксините и всички "екстри", кото водят след себе си.  Confused
Да не ти казвам, че като си върна лентата назад, май ще се окаже, че всичките ми деца имат по някакъв проблем с ваксините.
За момента всички ваксини са спряни при нас (на всичките ми дечица) и няма да ги слагаме, та каквото ще да става.
Ще видим по- нататък, но едва ли нещо ще се промени.

# 710
  • Мнения: 162
Айла сега в една стара тема прочетох че имаш сканирана книжката на Коток на компютъра си, ако още я имаш моля те би ли ми я пратила, и-мейл ли  е по-добре  да ти дам или скайп, още не съм я чела, бях помолила друго момиче мисля че Мултимодал, но тя не знам защо не ми я праща още, може да я няма вече?   bouquet

# 711
  • София
  • Мнения: 12 242
  Прати ми меила си, ще се опитам да я изровя.

# 712
# 713
  • Мнения: 162
благодаря ти Айла и на lld за линка, ще е от полза

# 714
  • Мнения: 936
..., бях помолила друго момиче мисля че Мултимодал, но тя не знам защо не ми я праща още, може да я няма вече?   bouquet
Мултимодал и Стелт имат бан, затова ги няма...

# 715
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
..., бях помолила друго момиче мисля че Мултимодал, но тя не знам защо не ми я праща още, може да я няма вече?   bouquet
Мултимодал и Стелт имат бан, затова ги няма...
OFF
Защо са баннати? Временно ли е?

# 716
  • Мнения: 22 463
..., бях помолила друго момиче мисля че Мултимодал, но тя не знам защо не ми я праща още, може да я няма вече?   bouquet
Мултимодал и Стелт имат бан, затова ги няма...
OFF
Защо са баннати? Временно ли е?

За изказване на различно мнение от масата. ))) Това не бива да те учудва тук...

# 717
  • Мнения: 5 602
На Джуличка детенцето от коя ваксина е реагирало така,че не можах да изчета темата-много ми стана тежко  Confused

# 718
  • Мнения: 3 869
На Джуличка детенцето от коя ваксина е реагирало така,че не можах да изчета темата-много ми стана тежко  Confused

Късна реакция на ваксината срещу коклюш - това с много недомлъвки е било заключенито в Педиатрията.

# 719
  • Мнения: 936
OFF
Защо са баннати? Временно ли е?
Временно, но за дълго... някъде около 180 дни.

Общи условия

Активация на акаунт