Ваксини - Дискусия за вредата от тях (6)

  • 55 782
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 553
Много съм заспала Mr. Green чак сега да го забележа

# 61
  • Мнения: 957
ВАКСИНИТЕ - СКРИТАТА ИСТИНА

Ако няма субтитри, пиши ми на лични, че не помня оттам точно ли го свалях Embarassed
Нещо не го откривам тоя филм,излизат други неща.

# 62
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … bf31acc81a7f0a592

Май е това, дано правилно съм пейстнала.

# 63
  • Португалия
  • Мнения: 4 115
да се запиша ,да не ви изпусна
и да ви се оплача, че за сетен път ми подрязаха крилцата  Sad,попариха ме с вряла вода и ме ..закопаха Rolling Eyes
колкото и да се опитваш да смелиш информацията на уж интелигентен човек-да го  запознаеш   с вредата от ваксините, да му предложиш разумни обяснения,да му  зададеш правилни въпроси,над които да се замисли....няма ли мисъл и настроена на алтернативна вълна мозъчна дейност......това си е кауза пердута! #Crazy
и мъжът ми ми казва- "такива като теб,преди стотици години са ги горили на кладата-ти му говориш,а аз виждам ,че той  вижда вещици!" ooooh!

# 64
  • Мнения: 936
Да, това е, стига да може да го отвори от чужбина - някои торенти не са активни извън България.
Ако не става, Bergkristall , отвори колибката и в Търсене напиши английското име (Vaccination - The Hidden Truth) и ще ти излезе.

# 65
  • Мнения: 4 414
"такива като теб,преди стотици години са ги горили на кладата-ти му говориш,а аз виждам ,че той  вижда вещици!" ooooh!
правилно ти е казал мъжът ти:) аз тези опити съм ги спряла. говоря само, когато ме питат. не че се страхувам от кладата, но не ми се хаби енергия на вятъра - имам си достатъчно неща, в които да я вложа Peace

# 66
  • Мнения: 324
"такива като теб,преди стотици години са ги горили на кладата-ти му говориш,а аз виждам ,че той  вижда вещици!" ooooh!
правилно ти е казал мъжът ти:) аз тези опити съм ги спряла. говоря само, когато ме питат. не че се страхувам от кладата, но не ми се хаби енергия на вятъра - имам си достатъчно неща, в които да я вложа Peace

И аз така.
Когато мъжа ми стана вегетарианец и окончателно решихме, че и детето ще е вегетарианче се наслушах на какво ли не  ooooh! Но само, ако си отворех устата, за да обясня причините и реакцията беше "Глупости" или "Не тормозете детето" или нещо в този дух. Още тогава разбрах, че просто няма смисъл да се хабя.

Сега за ваксините нямам намерение да уведомявам никого(освен мъжа си  Mr. Green) за решението да не ваксинирам повече.
Ако някой проявява интерес, мога да бъда полезна с инфо, но насила няма да убеждавам никого. И без друго нося отговорност само за собственото си дете и за него вече съм взела решение. Щастлива съм, че мъжът ми ме подкрепя напълно, повече не мога да искам  Peace



На мен от известно време само ваксини са ми в главата. Само за това чета и не спирам да се чудя що за изрод е решил да изкарва пари за сметка на здравето и живота на толкова много хора.
Мъжа ми преди малко ми изпрати една книжка, сега тя е на дневен ред(само да си нахраня детето и започвам да я чета)

Това, което ме измъчва сега е следното:
Имам всички ваксини, които са били задължителни по това време(родена съм през 1982 г.). Не се съмнявам, че съм ваксинирана, защото баба ми е мед. сестра и няма начин да са пропуснали някоя ваксина. А и при липсата на достатъчно информация тогава, просто не виждам на какво основание майка ми е можела да каже, че не е съгласна с ваксинирането. Както и да е...
Проходила съм на 10 мес., малко след това съм започнала да боледувам. Докато мине едното и съм се разболявала пак от нещо друго. Според майка ми съм минала през всички детски болести. Била съм на 1г и 1-2 мес., когато вече съм била толкова изтощена и отслабнала, че съм спряла да вървя, просто не съм можела.
Та, чудя си се сега: Какъв изобщо е смисълът на ваксинирането? и
Как лично на мен са ми помогнали ваксините?

# 67
  • Мнения: 3 484
Ами помогнали са ти като на мен Rolling Eyes Докъм 10 годишна възраст по сто болести на година Sad после здрава като кон и в един момент на много силен стрес(нефректомия), отключих алергии, задух, какво ли не....Аз, дето алергия в живота ми не бях имала.....
Дано се справя
Голямата ми щерка е по същия начин засега Twisted Evil

# 68
  • Мнения: 157
Не че защитавам фармакомпаниите, но в състояние на силен стрес можеш да отключиш всичко - от алергия до рак. Тези неща могат да ти се случат и без да си ваксинирана, уверявам те

# 69
  • Мнения: 5 602
От сърце подкрепям правото на избор,но мисля ,че е загубена кауза,предвид огромните финансови интереси на фармацевтичните компании  Close
Дано поне повече хора се замислят и потърсят информация.

И малко встрани от темата-кои книги на Ян Ван Хелсинг сте чели,да ми препоръчате нещо интересно,че времето ми е кът,пък те дебелички  Grinning

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 22:16 от Трапезица

# 70
  • Мнения: 3 484
Не че защитавам фармакомпаниите, но в състояние на силен стрес можеш да отключиш всичко - от алергия до рак. Тези неща могат да ти се случат и без да си ваксинирана, уверявам те
Peace

Но пък си много по-рисков, мисля

# 71
  • Мнения: 157
Спор няма

# 72
  • Мнения: 22 461
Аз също съм ваксинирана с всички ваксини, но.....на 5годишна възраст, когато е трябвало да тръгна на градина. Като чух майка ми....направо ми идваше да я гръмна....добре не ми е слагала ваксините....ама може ли накрая да ми нашляпат всичките на куп за 1-2месеца (поне така ми обясни тя).
Не съм боледувала особено в ранна детска възраст, но на 5-6-7години правех ужасни гнойни ангини всяка зима.
След това на 15г ми откриха СПКЯ (синдром на поликистозни яйчници) и така си се влача и до ден днешен. Не мога да кажа дали е от ваксините, или не...

Никога не съм се опитвала да убедя някого от обкръжението ми за неефективността на ваксините (или поне в днешно време). Просто съм казвала, че не поставям и това е. В началото приятелките ми ахкаха как така....но после изглежда свикнаха.
От 4приятелки, които бяхме постоянно заедно, на 2 от тях децата са почти постоянно болни....а на другата малко по-рядко.

# 73
  • Мнения: 3 484
Благодаря.(нали писах "мисля" Laughing)

Може ли да ми дадете някаква статистика дали неваксинираните деца боледуват по-рядко (аз така и така вече не слагам,но това не ми пречи да продължавам да питам Embarassed Confused) Или споделете за вашите хлапета

# 74
  • Мнения: 4 392
Може ли да ми дадете някаква статистика дали неваксинираните деца боледуват по-рядко (аз така и така вече не слагам,но това не ми пречи да продължавам да питам Embarassed Confused) Или споделете за вашите хлапета

Мечка Малинарка, виждам,  че си объркана..Статистика, ако има някой да извади, но се съмнявам, че има такава официална. newsm78

Искам да ви насоча мислите в една друга посока. Да оставим болестите настрана, още повече, че не се знае, кога какво може да те "удари". Не се знае кога може да се прояви "ефектът" на ваксините. Но замисляли ли сте се, как влияят тези аджуванти във ваксините върху съзнанието? Това е много по -притеснително, според мен. Физическото тяло е едно, духът- нещо съвсем друго.

Трапезица, Ян ван ХелЗинг е авторът. Аз съм чела само "Не пипай тази книга".  Повечето информация от нея вече ми беше известна, така че не мога да кажа кой знае какви похвали. Но ако сега "прохожда" човек, си струва да я прочете, да, защото дава много насоки. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт