Ваксини - Дискусия за вредата от тях (6)

  • 55 762
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 768
чудесна тема! може ли и за мен материала за ваксините  Peace

# 31
  • Мнения: 22 433
Каква тема е пусната в Здравния " Мисля да пробвам новата 10 валентна ваксина" - все едно ще пробва панталон, ква уФсЪ трябва да си, за да ти мине през ума "да пробваш" ваксина......

Умммм да.....ми що не си я пробва първо на себе си, да види какъв ще е ефекта и после на детето.
Винаги ми е било чудно това....как може да изпробваш нещо ново на собственото си дете, на толкова крехка възраст. Изглежда и в този случай важи приказката - "на чуждият гръб и 100тояги са малко".

# 32
  • Мнения: 157
Привет и от мен.

Съгласна съм с Мултимодал, че българинът е специалист по всичко. Но това хич не му пречи да си завира главата в земята, да си остави детето на доктора и да чака да стане чудото. Това, че "разбираш" от всичко не пречи на безотговорноста. Те хората пак си "разбират" от всичко и знаеш ли само как спорят. А като ги попиташ от къде ги знаят тия работи дето ги плещят - прочели ли са го, видели ли са го - отговор няма.

# 33
  • Мнения: 553
Ами то заради тези ''проби'' върху децата им върви бизнеса с ваксините на производителите. И те душа носят  Twisted Evil и се нуждаят от такива ''майки''...

# 34
  • Мнения: 41
Да се запиша в новата темичка.
В Австрия има вече 5 жертви от свинската ваксина.

# 35
  • Мнения: 936
Стелт,  bouquet
Чудесно оформление!

И стелт, и Мулти са с бан заради великия Бърди... и то май за дългичко. Cry
Явно този форум се отнася доста строго към определени персонажи, докато за други правилата са не важат с такава сила.

# 36
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Ееее айде стига и те ли, това вече е дискриминация, ама защо ли изобщо ходят в темата на Бърди....

# 37
  • Мнения: 2 652
stelt не е писала нищо напоследък там  newsm78

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Как се разбира някой като е баннат? И за какво точно? А за колко време?

Като не влиза известно време в форумите ли?  newsm78

Има ли някъде тема, където се известява от модератор, че този и този е баннат, за какво "провинение" и за колко време?

# 39
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Чак на 3-та страница ви хващам, но да не изпускам!
Ненаатоа, да не са ги забърсали изказванията на Стелт и на Мулти?
За коликити и неваксинираните бебета: Личният ми опит е от колики за около седмица. Но приятелка, която също не ваксинира и детето беше изключително кърмено преживя месеци рев от колики. Вече е на две годинки малкият и пак отвреме на време има проблеми с коремчето.  

# 40
  • Мнения: 2 652
Бенджи, май няма такава тема, но сигурно може да се пита тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=442683.180

# 41
  • Мнения: 936
Ненаатоа, да не са ги забърсали изказванията на Стелт и на Мулти?
Да, всичко е почистено...
Стелт не може да влиза от тази сутрин и не знае дали е грешка или нещо друго.

Как се разбира някой като е баннат? И за какво точно? А за колко време?
Само ти можеш да си разбереш като решиш да влезеш във форума. Появява ти се надпис, че имаш забрана. Възможно е да пише за колко време, но обикновено не го правят. Ако имаш право да влизаш като Гост, може да пишеш на `родителите` и евентуално да ти отговорят.

# 42
  • Мнения: 3 483
Със сигурност не е честно. Нямам поглед върху Стелт, със сигурност обаче не е честно.
Мултимодал, за мен много от съветите ти са безценни.....

На "птиченцето" няма ли кой да му поокастри крилцата....... Rolling Eyes или човката е важна newsm78 Mr. Green

В нашата отчетна вече има хора, които не сложиха на годиначетата МПР. Но имаме и майчета, които , като им дадох линк за филма (като не им се чете, поне филма да видят) казаха "Ааааа, аз затова нищо не чета, само да се стресирам"

Е как може, бе , да му се не знае, да не питаш, да не прочетеш поне какво слагаш на детето си  Confused

# 43
  • Мнения: 4 392
Ееее айде стига и те ли, това вече е дискриминация, ама защо ли изобщо ходят в темата на Бърди....
...предполага се, че с добри намерения.. Peace   Със същите, с които е постлан пътят към  ада, както знаем.. Confused  Не си струва да отваряш очите на онези, на които им харесва слепотата.  Пък Стелт не е писала в темата на Бърди от 3 седмици сигурно, но човек явно може да отнесе бан и за нещо от  миналата година. По Коледа стават чудеса.. Crazy  madnoel santa2
Но както и да е.


 Нали питаше някой за статиите :






Последна редакция: чт, 03 дек 2009, 10:12 от СпирОлина

# 44
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Със сигурност не е честно. Нямам поглед върху Стелт, със сигурност обаче не е честно.
Мултимодал, за мен много от съветите ти са безценни.....

На "птиченцето" няма ли кой да му поокастри крилцата....... Rolling Eyes или човката е важна newsm78 Mr. Green

В нашата отчетна вече има хора, които не сложиха на годиначетата МПР. Но имаме и майчета, които , като им дадох линк за филма (като не им се чете, поне филма да видят) казаха "Ааааа, аз затова нищо не чета, само да се стресирам"

Е как може, бе , да му се не знае, да не питаш, да не прочетеш поне какво слагаш на детето си  Confused

Привет на всички и запис в темата!
За кой филм става въпрос? Моля за линк.
Днес почнах да чета за МПР и май разбрах, че в Япония била забранена. Тук може ли родителят да откаже да се сложи на детето му?
После ще го пуснат ли на градина?

Общи условия

Активация на акаунт