Любители на котки - тема 33

  • 31 248
  • 725
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 98
Да се разпиша и аз в новата темичка, да не ви изгубя дирите.... Mr. Green, Теди благодаря за новата тема, определено тук ми е по уютно от бука, там се разписах да се преброим  Rolling Eyes,ама иначе ми е трудно да се оправям за сега де  Grinning , Шушулче, кога си е пукнал ребро адашът, не съм разбрала  Confused

# 46
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Шушу - де го пукна Маргаритко туй ребро...да питам и аз ?!?

# 47
  • Мнения: 1 027
Отиде си моето слънчице, момичета... Sad((((((((((((((  няма го моето Пуфенце вечее:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((  
не мога да повярвам, че няма да я вижам повече:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( душичката ми слънчева:((((((((((((((
 не съм спряла от дни да плача, ужасно мн страдаме:((((((((((((((((((((
сърцето ми е празно, хора... сърцето ми е празно:((((((((((((((

# 48
# 49
  • Мнения: 2 550
съжалявам за котето  Sad

# 50
  • Мнения: 1 252
Съболезнования - усещането е ужасно! Побързай да си вземеш ново Hug

Марчеее, искам и аз да ти видя котката  Praynig

# 51
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Росче - Съжалявам, душе ...какво се случи с твоето пухче...ех , че тъжно...За съжаление и аз съм го изпитвала многократно ... последния път така ревах в кревата и хълцах чак мъжо се изплаши....
Потъгувай си и си вземи мънинко сладурче да те разтушва, това е лекарството , поне за мен е било....  Heart Eyes Hug

# 52
  • Мнения: 608
ros4enka, моите съболезнования.. Sad Какво се случи? На снимката ми изглежда младо коте?

# 53
  • София
  • Мнения: 13 167
ros4enka, много тъжно! Hug Представям си какво ти е ... Cry

Марче, само аз ли не съм го видяла твоя пухчо?

# 54
  • Мнения: 1 027
благодаря ви, мн сте мили
не мога да се съвзема... прекарала съм целия си съзнателен живот с нея...... Sad не мога да повярвам още Sad
не е малко коте, навърши 15 год, но страшно жизнена и всички ветеринари се чудеха колко е енергична и младолика...
но не почина от старост, а от рак.... имало разсейки и... Sad(((
мн ми е тъжно, че не бях до нея, в нощта, като е починала.... не е могла да се качи на леглото- явно мн я е боляло Sad(((((( и майка е постелила на земята и е спаала до нея Sad(((((( ще ми се пръсне сърцето от мъка... милото ми слънчице Sad
мн я обичам............ ужасно ми е мъчно, не мога да се успокоя
до последно сме я обичали и гледали и гушкали

# 55
  • Мнения: 1 919
ros4enka   Weary съжалявам.......разревах се....нищо, че не те познавам лично, нито Пуфи... Sad представям си как се чувстваш...губила съм 2 сиамски котки и 1 немска овчарка ...

# 56
  • Мнения: 289
Ros4enka , много тъжно ми стана. Чувствата ти ме върнаха осем години назад когато загубих любимото си коте Мелинда - тя дори приличаше малко на твоята Пуфинка. И аз така не бях вкъщи до нея, когато се е мъчила ... много силна връзка имахме, най-много мен обичаше и се чувствах виновна.

Коте, с което си прекарала толкова години е като член на семейството, сякаш си загубил близък. Прегръщам те и ти пожелавам след време да намериш сили да си вземеш коте отново ... не, за да замести твоята Пуфи, а за да усетиш отново радостта да обичаш животно  Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 257
ros4enka, мила, ужасно съжалявам Cry Нямам представа какво да ти кажа, сви ми се сърцето... Преживяла съм го, знам как боли spoko Ох, и аз ревнах като си те представих как се чувстваш. Силно те гушкам.
Радвам се за Мацо, че си е намерил стопани, една хубава новина Hug
В анкетата гласувах - игрива и луда Simple Smile

# 58
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
ros4enka, съжалявам мила... Flowers Rose

# 59
  • Мнения: 17
ros4enka     Като чета за твоето коте очите ми се насълзяват Cry- сещам се за моя котарак който почина лятото от бронхит, не успяха да го спасят и се наложи да го преспим... Ужасно, наистина ужасно е все едно е човек...Искрено ти съчувствам. На никой не го пожелавам,но с природата не можем да се борим понякога... Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт