Отговори
# 60
  • Universe
  • Мнения: 1 556
The Twelve Days of Christmas Eve/ 12 дни до Коледа с бг аудио  - http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=46096



Стивън Уебър е Кевин Картър в тази красива романтична комедия. Кевин е преуспяващ бизнесмен. Той има всичко, но е забравил най-важното – да бъде щастлив със семейството си.

Един ден фирмената плоча на бизнес сградата, в която работи, се стоварва върху него. Той идва в съзнание в болницата, покрит с травми от главата до петите, но жив. Разбира, че има 12 дни, за да подготви най-красивата Коледа в живота си...Даден му е втори шанс да промени делата си така, че да е от полза и за близките си. Дали проявената щедрост може да промени една съдба?

# 61
  • морето
  • Мнения: 36
Polly-Wolly и lenny_pld, мерси за предложените заглавия и помощта!!!   bouquet Признателен съм ви и много благодарен! Филмите ще бъдат добавени с благодарителна бележка в сайта.  Peace Продължавайте в същия дух, момичета!

Лени, "12 дни до Коледа" го има в сайта.  Grinning Това е дори първият филм, който е в списъка. Но другия ще го добавя с удоволствие...
Нямам нищо против другата темичка и дори смятам да представям и там нови филми, но нека предложенията за сайта са тук, а по принцип препоръчаните филми там.  Mr. Green Благодаря ти за поканата за Мастърс-Тв, оказа се че днес са отпуснали някакви места за нови потребители, та оспях да се вредя.  Simple Smile

Polly-Wolly, филма ще го намеря и ще го кача в сайта с благодарствена бележка за теб!

И сега приятната новина: сайта няма да работи до днес по обят  Mr. Green. Нужно е да прехвърля филмите на по-голям твърд диск, защото този вече се поизчерпа. Следобят тръгва отново.

# 62
  • морето
  • Мнения: 36
Честита Коледа! Бъдете здрави, пожелавям ви много радости, късмет и любов!  Hug

Понеже бързам и трябва да излизам - набързо 5-те нови филмчета, които съм качил. Те са всичките преведени на български.

1. Коледна магия (2002) Schneemann sucht Schneefrau
2. Нощта преди Коледа 'Twas the Night (2001)
3. Тази Коледа (2000) Тhis Christmas
4. Невероятен Коледен подарък (2000) The Ultimate Christmas present
5. Коледно желание (2002) Santa Claudia

Aко случайно не ви се зареждат новите филми - почистете си временните интернет файлове и хисторито от браузъра.
При Internet Explorer - десен бутон (Properties) -> Delete (oт секция Browsing History) -> Temporary Internet Files (Delete Files..) и History (Delete History). При FireFox e нещо подобно ...

До скоро!   bouquet

# 63
  • морето
  • Мнения: 36
Нови филми в сайтчето на Габи.   bouquet

1. We wish you a merry Christmas.
2. The Christmas Takeover
3. The Christmas List
4. Silent Night-The Story of the first Christmas
5. Eloise at the Christmastime

# 64
  • Мнения: 64
Спасител разчисти си кутията на лс, моля

# 65
  • морето
  • Мнения: 36
Готово, Муронке!  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1
Попаднах случайно на темата и МНОГООООО  БЛАГОДАРЯ.
***Спасител на Плажа ,жив и здрав да си и новата 2010 година да ти донесе всичко което си пожелаеш.Изтеглих си програмката и в момента тегля филм.
Моля ви, не оставяйте темата да отиде дори на втора страница.Аз ще се стремя всеки ден да я изкарвам на първа,но и друг трябва да помага,защото след празниците съм на работа.
Желая на всички ЗДРАВА,ВЕСЕЛА,ЩАСТЛИВА,УСПЕШНА И БОГАТА НОВА 2010 ГОДИНА.

# 67
  • Мнения: 21
Спасител на плажа Искам да ти пожелая Въшебна Коледа и приказна Нова година! santa2 Нека през новата година здраве, щастие, късмет те съпътстват занапред! Много радост и пари - по вода да ти върви! От любов да си пиян и винаги засмян! И през новата година да се возиш в лимузина! И накрая много успехи от сърце ти желая! п.с. А на всички хора на земята, щастие да грее по лицата!
 и едно въпросче -сайта до кога ще е активен?Че имам много филми на PC - и докато ги смъкна на CD и .тн.Та затова питам
Embarassed Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт