Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 3 тема

  • 135 061
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 78
рина -много благодаря,ще ги пробвам всичките и ще кажа дали са вкусни Hug Hug Hug Hug

# 586
  • Мнения: 121
Пудинговите мъфини на labrex

От доста време им се каня. Много хубави станаха Grinning Направих ги, за да си пробвам новите хартиени подложки - от магазин за левче са Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 12:01 от ellyganova

# 587
  • Мнения: 610
ellyganova- чудни са ти мъфинките   bouquet
А би ли споделила от къде си купила цветните кошнички ?

# 588
  • Мнения: 121
ellyganova- чудни са ти мъфинките   bouquet
А би ли споделила от къде си купила цветните кошнички ?
Тъкмо си допълних поста Laughing - свеки ми ги донесе снощи. Купила ги е от магазина за левче.

# 589
  • Мнения: 610
Благодаря ти за отговора, сега видях, че живееш в Берковица.  Sad

# 590
  • Мнения: 22 867
Много хубави станаха Grinning

ellyganova, наистина са станали хубави, пък и накипрени с тия цветни кошнички..... Heart Eyes  bouquet

Ще ме караш да обикалям и нашите левчета за такива кошнички, но дали ще има newsm78.

# 591
  • Мнения: 34
Търсете в магазините за левче аз съм от Враца и си ги купих от такъв магазин,60 бр.в опаковка за 1,50 лв.

# 592
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И аз ще пообиколя, пък ако няма ще трябва да ни изпратят от Берковица или от Враца Wink

Лабрекс, тъкмо на твоите пудингови мъфини съм решила да заложа отново в събота -ще ходим на гости и искам да занеса.

Купих си нови силиконови формички преди няколко дни, но още  не съм ги изпробвала. В събота ще ви покажа резултата  Peace

# 593
  • Мнения: 1 234
Анелиз, а откъде ги купи тези красивите формички? Hug Честито, страхотни са!

# 594
  • Мнения: 496
Анелиз, присъединявам се към въпросчето на martin4e! И още нещо: за многократна употреба ли са - тънички ми изглеждат?
Чакаме да се похвалиш с резултата!  Hug

# 595
  • Мнения: 22 867


Лабрекс, тъкмо на твоите пудингови мъфини съм решила да заложа отново в събота -ще ходим на гости и искам да занеса.

Купих си нови силиконови формички преди няколко дни, но още  не съм ги изпробвала. В събота ще ви покажа резултата  Peace

Анелиз, чудни са ти формичките, много красиви и на форма и на цвят! Ще стискам палци за мъфинките да станат!  bouquet

# 596
  • Мнения: 6 713
Цитат
Солените кексчета ги правя винаги по една рецепта, която винаги е успешна, а вътре слагам различни неща - каквото имам и според настроението.

Петюшка, искам да направя от тези мъфини, но понеже не искам да са само солени, мога ли в сместта да добавя нещо сладко, или просто да сложа захар? Тъй като така или иначе ще правя тесто за солени, как мога да направя и няколко сладки от същата смес? newsm78

# 597
  • Мнения: 1 798

И отново пудинговите мъфини на labrex с мнооого пудра захар Crazy

# 598
  • Sofia
  • Мнения: 4 584
Аз пак правих от любимите мързеливкови мъфинчета с кренвирш (снимката е стара, но резултатът е същия!)

# 599
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Анелиз, а откъде ги купи тези красивите формички? Hug Честито, страхотни са!
Blaгодрая  Hug От Технополис, до тиганите, в края на реда. Имаше и силиконова тавичка, но тези ми харесаха повече.

Общи условия

Активация на акаунт