Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 3 тема

  • 135 028
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
mari_eta , не мога да не отбележа, че твоите кулинарни произведения винаги са с невероятен стайлинг. Би ли споделила как и с какво снимаш.

 Embarassed

Е тука вече така ме засрамиии...все съм недоволна от снимките си, има други направо невероятни - на Еси, Лоис, Нордина например...но все бързам, все нямам време, а и явно човек трябва и да се учи Blush.
Снимам с Панасоник DMC TZ3 - има още много екстри, но все нямам време да го разуча детайлно, но е супер добра машинка, мисля, че беше награден за фотоапарт №1 от този клас за 2007 и 2008 година...

# 466
  • Мнения: 690
http://prikachi.com/files/1277492O.jpg
Не открих формички, затова пък си направих мъфините в купички за крем карамел Mr. Green На снимката мъфина е обърнат така, че боровинките да са отгоре.

# 467
  • Разград
  • Мнения: 3 110
За кой ли път-пудинговите мъфини на Лабрекс   bouquet .Лесни,бързи,непретенциозни и най-вече вкусни.

# 468
  • Мнения: 22 867
max-mama, чуднички са!  chef  bouquet Радвам се, че си ги приела като лесни, бързи, непретенциозни и най-вече вкусни. И аз така смятам, затова се притеснявам, като на някои момичета им се струват сложни и не се получат. Имам чувството, че са страшно лесни и прости за изпълнение. 

# 469
  • Разград
  • Мнения: 3 110
max-mama, чуднички са!  chef  bouquet Радвам се, че си ги приела като лесни, бързи, непретенциозни и най-вече вкусни. И аз така смятам, затова се притеснявам, като на някои момичета им се струват сложни и не се получат. Имам чувството, че са страшно лесни и прости за изпълнение. 



Аз слагам всичко в една купа и бъркам с миксера.Незнам кое му е сложното,всичко става за 5 минути с бъркането.

# 470
  • София
  • Мнения: 10 858
Отдавна не съм наминавала в темичката, сега искам да споделя, че направих пудинговите мъфини на Лабрекс във вид на сладкиш (в тава), отгоре поръсих с натрошени орехи и залях с шоколадова заливка. Нарязях на ромбчета. Не мога да ви опиша какъв вкус и аромат имат!  Heart Eyes

Истински фен на рецептата съм Simple Smile

# 471
  • Мнения: 22 867

Истински фен на рецептата съм Simple Smile

Вивиан, радвам се!  bouquet И аз понякога го правя на кекс или на сладкиш.

# 472
  • София
  • Мнения: 10 858

Истински фен на рецептата съм Simple Smile

Вивиан, радвам се!  bouquet И аз понякога го правя на кекс или на сладкиш.

Невероятна рецепта  Crazy Заслужава си да се прави във всякакви варианти, наистина!  Hug

# 473
  • Варна
  • Мнения: 1 179
max-mama, чуднички са!  chef  bouquet Радвам се, че си ги приела като лесни, бързи, непретенциозни и най-вече вкусни. И аз така смятам, затова се притеснявам, като на някои момичета им се струват сложни и не се получат. Имам чувството, че са страшно лесни и прости за изпълнение. 


Не са сложни, чудесни са Лабрекс   bouquet По Нова година правих с шоколадов пудинг, занесох на следновогодишната сбирка на родата и не повярваха, че аз съм ги правила. Мисля си обаче следващия път да бодна във всяко по половин парченце натурален шоколад. Дали ще се получи?

# 474
  • Мнения: 22 867
Не са сложни, чудесни са Лабрекс   bouquet По Нова година правих с шоколадов пудинг, занесох на следновогодишната сбирка на родата и не повярваха, че аз съм ги правила. Мисля си обаче следващия път да бодна във всяко по половин парченце натурален шоколад. Дали ще се получи?

Анелиз, ще се получи с шоколада, слагала съм, мааалко ми потъна, но беше вкусно. Радвам се, че и при теб се получават мъфинките.   bouquet
Имаше една мама, която няколко пъти ги пробва и все нещо не ставаха, наистина ми стана притеснително тогава. Но мисля, че с печенето нещо се бъркаше.

# 475
  • София
  • Мнения: 10 858
Това да се бодне шоколад е страхотна идея! Другия път ще я пробвам и аз   bouquet

# 476
  • Мнения: 1 777
Мъфини с кашкавал.

# 477
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
 
Отдавна не съм наминавала в темичката, сега искам да споделя, че направих пудинговите мъфини на Лабрекс във вид на сладкиш (в тава), отгоре поръсих с натрошени орехи и залях с шоколадова заливка. Нарязях на ромбчета. Не мога да ви опиша какъв вкус и аромат имат! Heart Eyes
 
Ооо,знаем ние,знаем. Mr. Green

# 478
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Pety , много са ти хубави мъфините, може ли рецепта Heart Eyes.

Отдавна не съм наминавала в темичката, сега искам да споделя, че направих пудинговите мъфини на Лабрекс във вид на сладкиш (в тава), отгоре поръсих с натрошени орехи и залях с шоколадова заливка. Нарязях на ромбчета. Не мога да ви опиша какъв вкус и аромат имат! Heart Eyes
 
Ооо,знаем ние,знаем. Mr. Green

И аз знам Joy.

# 479
  • Мнения: 1 777
Аелис по тази рецепта за солен кекс  ги правих,но не сложих колбас и сирене ,а само една чаена чаша различни видове кашкавал.

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2136.msg85423.html#msg85423

Общи условия

Активация на акаунт