Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 3 тема

  • 135 001
  • 738
  •   1
Отговори
# 405
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Мами, помагайте! Къде в Пловдив мога да намеря формички за мъфини? Кауфланд обиколих, консултантките не знаят що е то мъфин, ама продават готова смес, нали... Crossing Arms Отделно в два магазина за домашни потреби проверих, но без успех...

В Стара Загора има в Метро почти постоянно, към 8 лв струват тефлонови са, вземала съм два пъти за подарък.
При нас ги държат на високо и аз няколко пъти ходих и все се ядосвах, че ги няма, а и на промоция са били понякога, купих си силиконови и тогава видях къде ги държат Simple Smile

# 406
  • под тепетата
  • Мнения: 9 299

 Sarafina, форми има в Метро. Има и в "Двата щъркела" - магазин на Солинген до кукления театър, но май са силиконови. 

# 407
  • Мнения: X
Честита 2010 година!
Нека през новата година здраве,щастие и радост ви съпътстват навсякъде!

От мен днес шоколадови мъфини с кокосов пълнеж,рецептата е от фрума,но не съм записала на кого.Добавих и сушени череши и орехи.



Силиконови форми за мъфини има и в Технополис,аз си взех,доволна съм.

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 20:40 от Анонимен

# 408
  • Мнения: 610
ЗА МНОГО ГОДИНИ , МОМИЧЕТА !  Hug

Петушка- интересни мъфини ... Heart Eyes ще ги пробвам .  Simple Smile
PURE ELIXIR- много апетитни мъфинки.   bouquet

Гледам , че си говорите за формички....аз нямам тефлонови форми за мъфини...от доста време вече пека така - в хартиените чашки и в алуминиеви формички - http://media.snimka.bg/5224/016703724.jpg  стават си екстра мъфинките.  Peace

# 409
  • Мнения: 78
за много години момичета отново вкусотии сте показали-браво,когато мога и аз ще се запиша с снимка Hug

# 410
  • Мнения: X
bliznacite2004bouquet,много си мила.
 И на мен като не ми стигнат сил. форми разливам в алуминиеви чашки или от дуралекс.

# 411
  • Мнения: 610
Портокалови кексчета с шоколадови парченца.

# 412
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Честита Новата 2010 година! Да сте живи и здрави!

Днес направих Нежни пудингови мъфини на Лабрекс.


Въпросът ми е по принцип дали така трябва да се надуят и да се спукат отгоре. Дали не съм объркала нещо?  newsm78 newsm78

Иначе на вкус са просто невероятни! Досега не съм правила такова вкусно нещо!

# 413
  • Мнения: 22 867
ani_d, според мен са разкошни! Аз лично най-много харесвам точно така изглеждащи мъфини, бухнали и разпукнати. И кексове такива харесвам. Grinning Радвам се, че са ти харесали и на вкус!  bouquet

# 414
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Лабрекс, много ти благодаря, от твоята уста това за мене си е направо комплимент!   Blush Аз тази зима се запалих по приготвянето на сладки изкушения и доста честичко надничам в темичката! Благодаря ви за ценните съвети , които винаги така отзивчиво давате!

# 415
  • Мнения: 769
Последните ми мъфинки и къпкейкс... Hug

Шоколадов къпкейкс с банани и портокалови корички



Мъфини с дюли и карамел



Последна редакция: пн, 04 яну 2010, 17:47 от nordina

# 416
  • Мнения: 1 777
Постни мъфини с парченца шоколад

# 417
  • Мнения: 3 499
Pety, какво предтавляват тези постни мъфини?

# 418
  • Мнения: 22 867
Pety, какво предтавляват тези постни мъфини?

Gаlka, открих рецептата - постни мъфини. Толкова съблазнително изглеждат, като напомпани са!  bouquet

# 419
  • Мнения: 3 499
Pety, какво предтавляват тези постни мъфини?

Gаlka, открих рецептата - постни мъфини. Толкова съблазнително изглеждат, като напомпани са!  bouquet
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря за бързия отговор. Наистина изглеждат много апетитни.

Общи условия

Активация на акаунт