ЛЕНОРМАН - картите говорят... 2 ТЕМА

  • 34 879
  • 783
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
Цитат
И още нещо. Жена пита за своя приятелка. Вярна приятелка ли е?Може ли да и се довери?

Пътища-Мечка-Лилии-Ключ-Лисица

ха-ха,само в едно женско приятелство може да има и мечка и лисица и ключ. Mr. Green
 тази жена която пита,понякога търси приятелката си при разни проблеми за да  сподели. и двете една към друга са искрени,но и двете  крият някои неща които не биха искали да ги ''усмее'' в очите на другата. честни са на тема приятелство, но все пак са жени.
 

# 31
  • Мнения: 3
Здравейте момичета! Някой тълкува ли голямата подредба на Веси ?

# 32
# 33
  • Мнения: 5
По подредбата на Весито , първо искам д акажа , че з асебе си си изградих вече начин  , до преди се чудех как  е правилно но вече имам собств. Изясняване за мен самата . Става въпрос  за жената която се е паднала отново в дясно на подредбата , тоест пред  нея не се вижда бъдещето то е неизвестно , тази жена още живее със спомени и в миналото. Самта тя е в дома на звездите тоест има очаквания и надежди ,мечти  при това съврзани с дом и семейство.В момента е объркана , няма яснота отностно мъж и отношения с него.Голямото щастие и сбъдването на надеждите и е на път  към нея, ккато и късмета з асъздаване на отношения с мъж.Тревогите й ще преминат бързо , но в момента е по загрижена за пари отколкото за мъж, защото много скоро или ако вече дори  вече се е запознала с  опр. мъж.Само че се колебая и ми се струва да не е семеен  този мъж .Ще му се наложи да  избира.Той няма д а бързо да стигне до решение , честа смяна на мненията , колебания , спорове, ще се чуди дали да и каже истината , вериятно че е семеен или нещо в тази връзка.Ще и разкрие положенито си, по този начин  тя ще му се довери и ще го почувства като приятел.Като че ли мъжа не се чувства много добре със сегашният си партньор с който имат продължителни отношения , не е задължително да са семейни.този човек  си страда в сегашното си положение  Скоро ще има новини, известия отностно финансови дела.Имененията ще дойдат съвсем неочаквано при тази жена , във връзк ас този мъж.Жената в миналото си какво да кажа и тя е претърпяла промени дори много промени в положението си.За мен тази жена на която гледаме не е имала проблеми със  здравето./дърво + мечка /също така в дома на здарвето лилии./Също така счетам че тази жена е имало финансова упора, която постепенно се е поразклатила .Тази жена работила ли е с деца? Имала е   притеснения з адве деца нещо/ финансови притеснения / , може и да са нейни , или пък някои близки не знам.Определено жената я очаква късмет и успех в бъдеще.ще получи съобщение или документи които ще я зарадват  и ощастливят за пари. Награда в работата , или признание  възможно е повишение.Въобще ще има поводи з апразнуване и странстване не е изключено.

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 09:34 от zimma

# 34
  • Мнения: 197
И аз като Лу Ан ви следя редовно, но не ми остава време да пиша ,засега, пък и с тълкуванията съм нещо зле напоследък... Не знам, в сатурнова дупка ли съм или какво , но нямам никакво настроение  newsm43 Допреди няколко седмици се чувствах много уверена и много добре, бях наясно и какво да правя, сега сякаш всичко се разпада, нищо не върви по план, изнервена и меланхолична съм...
Ох, наоплаквах ви се  Laughing Та и интуицията нещо ме е понапуснала напоследък, и не смея да тълкувам...

# 35
  • Мнения: 5
всеки има такива моменти , ще те озари музата просто търпение.И аз вчера не се чувствах добре дори се чудя защо тълкувам , понякога не ми се виждат  ясни нещата и не съм убедена в това което казвам.

# 36
  • Мнения: 5
За броя на бебоците някой ще се включи ли. Скоро ще се разбере броя им.

# 37
  • Мнения: 42
дано да са 3  smile3504 smile3504 smile3504= stork-girl stork-boy stork-girl

# 38
  • Мнения: 5
е ами картата е единична значи едно бебе, ама кажи нещо з ажената от тази подредба която правихме нещо питах з адеца дали е работила и з акакви деца точно може да с епритяснява във финансов план? азц  вчера нали се рових з аподредбе за бременност ама никъде не сращнах з апола , ама може д анправаим една з апротичане на бременността .
Расклад: "зачатие"
Этот расклад используется в том случае, когда женщина интересуется, забеременеет ли она и родится ли запланированный ребенок. Дополнительно с его помощью можно узнать, как будет протекать беременность, не вызовет ли она нарушения здоровья матери, и определить общее физическое состояние зачатого ребенка. Расклад "Зачатие" проводится только для женщин.
Значения соответствующих карт:
S - Сигнификатор.
1 - общее состояние здоровья вопрошающего;
2 - зачатие;
3 - возможные проблемы с зачатием и сохранением беременности;
4,5 - течение беременности;
4 - состояние здоровья матери во время беременности;
5 - состояние здоровья плода;
6 - роды;
7 - здоровье новорожденного.


 като можем на позиция зачатие да видим каква карта ще излезе и д апоумуваме з амомче или момиче

# 39
  • Мнения: 42
а има ли теглени карти за броя им от теб веси

# 40
  • Мнения: 5
Сега за една приятелка че от  два , три дни съм обаещала да наредя карти , става въпрос за нея и един мъж , между тях не е имало нищо но има заинтересованост от страна на жената дали е възможно отново да срещнат и какво може да се очаква в тази насока .А мъжа е женен  , жената също , так аче ще гледаме мъж  и змия.Вие ще ме запомните все с такива подредби , Grinning  , ама какв да правим такъв  е живота и това са реални неща от него. А и так апък  се учим с такива казуси.Ето аз със всеки път  все по вече си подреждам нещата за мен  как  е правилно д аги тълкувам.
аз малко бавно тлкувам  , ама вие пишете, каквото виждате.
 Според мен жената не очаква отношения.По скоро не е сигурна в късмета си ,дали пък  няма да го види случайно или да го срещне.Мъжа изцяло гледа към семейството си , при него работата е в дома на пътя , тоест търси решения по отношения на нея.Нямам д агледам отношенията между съпругата и мъжа , по скоро ще гледам змията и мъжа . Зад нея е каратта на гроба ,  край на нещо  вероятно на тайните желания и надежди/гроб-книга -луна/ също така миналото и мислите са пръстена з азмията гроба е променящата се ситуация .извода промяна в отношенията които са били служебни пръстен в дома на  кулата.По интересно е ккаво я чака с него -препядствия .Трудно ми е д акажа дали ще се срещнат отново.Излизат спорове в бъдещето й , и по скоро намиране на думи за водене на разговори.Ако погледна обаче картите на съдбата според мен има вероятност д асе срешнат и то в обществена институция ./Кула в дома на работата/ самото бъдеще е парк тоест нещо като събиране ,празник вероятно е там да се видят. Освен това пръстена отговарящ з аотношенията е в дома на кулата , а тя излиза  бъдеще ,  и имам основание да смятам че  ще срещнат и да има някакъв вид контакт между тях , разговори най вече .

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 11:15 от zimma

# 41
  • Мнения: 42
добре де,но ако змнаем ,както е в случая,че имаме триъгълник,не трябва ли да приемем -дамата- като питащата любовница. а змията да е просто едно значение,не специални да представлява лице.

# 42
  • Мнения: 5
А не. Това е приятелката с ин витрото. Няма да са 3, защото сега са видели само двечки, но едното е под въпрос. Но пак си е радост.

Мерси че се включихте в голямата подредба. Hug
а има ли теглени карти за броя им от теб веси
да Кораб

За подредбата на Зимма.
Мъжа е пред взимането на важно решение за брака си с тази жена. Според мен мисли за развод.
В криза е в момента. Иска му се една нова изгаряща любов, съживяваща. Змията му носи сладост за душата.
Като гледам и тя е в криза и пред прага на раздяла./ковчег и мишки/
Трябва да си разчистят малко боклуците около тях. За да могат да се обърнат един към друг.
Мъжа сякаш ще се разведе. ще ходи в някаква институция държавна.

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 10:42 от vesinko

# 43
  • Мнения: 5
добре де,но ако змнаем ,както е в случая,че имаме триъгълник,не трябва ли да приемем -дамата- като питащата любовница. а змията да е просто едно значение,не специални да представлява лице.
аз  по този въпрос  и в руския форум питах , че неми беше много ясно , казаха ми че змията е винаги любовница , а съпругата жената.освен това като разбърквах казах че ще гледам змията , правя такива уточнения зад ане се чудя после.

# 44
  • Мнения: 5
А не. Това е приятелката с ин витрото. Няма да са 3, защото сега са видели само двечки, но едното е под въпрос. Но пак си е радост.

Мерси че се включихте в голямата подредба. Hug
а има ли теглени карти за броя им от теб веси
да Кораб
абе Веси как  кораб бе аз  гледак конник я виж това :
Искате ли да видим моята приятелка колко бебоци ще има на веднъж. Едно или две.
Аз изтеглих карта 1 Конник.
Смятам че ще е едно.

 Веси моля те кажи за жената от подредбата тя работила ли е с деца ?

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 10:40 от zimma

Общи условия

Активация на акаунт